NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucakata2000, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

3 árnyalatban kapható

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Szerintem nem elég fekete, nehéz vele dolgozni, nem is túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Szerintem nem elég fekete, nehéz vele dolgozni, nem is túl tartós.

SimonHajni

2018. január 4.

a színe szép, erős fekete, viszont nagyon hamar szárad, így a filc sem az igazi, meg a vonal se amit húzunk vele... nekem nagyon nem nyerte el a tetszésemet... még az essence tus is sokkal többet tud ennél, harmad áron

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Black Fairy

2017. október 14.

A színesek ide tartoznak? (Hivatalos nevén: Colored felt tip liner, nem vagyok benne biztos, hogy jó helyen járok, de nekem ilyenem van, és mást nem leltem az oldalon.)

Nagyon precízen lehet vele dolgozni, a színe gyönyörű, intenzív, gyorsan szárad, nagyon tartós...Ez a legkényelmesebb filces tusom, amivel eddig dolgoztam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

rebus

2017. szeptember 17.

a színe szép, tartós, a filccel könnyen meg tudom húzni a tusvonalat. nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

nycole

2014. december 30.

Szerettem volna szeretni, de eddig ebben a filces tusban csalódtam a leginkább. Pár hete használom csak, de a tus csúcsa hamar kiszárad, így nem tudom normálisan felvinni, ráadásul gyorsan köt, és így javítani sem igazán lehet, mert darabokban mászik el a szememről. A színe jó, élénk, de ennyi pozitívat tudok róla mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.