NYX Professional Makeup

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Magasan pigmentált, vízálló rúzs, mely intenzív matt megjelenést biztosít.

ylexe

2019. október 5.

Pontosan, ahogyan az előttem szólók mondják! Órákon át, óvatos evéseket követően, sok ivás után is tartós. Picit szárít, nem vészes. Szép, élénk a színe, könnyű felvitel. Mi kell még? Ja igen: cruelty free
UD: A teljes napot kibírja úgy, hogy csak egyszer kell javítanom ebéd után. Nekem pink színben van meg, és szerintem ennyiben is maradunk, mert a többi nem állna jól nekem. 5* még mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

CandyPop

2019. január 15.

A 01-es árnyalatban van meg ez a rúzs. A színe nagyon tetszik, illetve a matt hatást is szépen teljesíti. Az állagával nem vagyok teljesen megelégedve, elég darabosan viszi fel a terméket az ajkakra. Nehéz vele dolgozni, a fej kialakítását is furának tartom. Eddig 3 rúzsom van a NYX-től, de mindegyikkel hasonló problémáik adódtak, nem hiszem, hogy többet vásárolok náluk ilyen terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Manka87

2018. március 17.

Szép a színe, de szárít és kicsit foltosan szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Szép a színe, de szárít és kicsit foltosan szárad.

labathante

2018. február 8.

Barátnőmtől kaptam és nagyon imádom! Tartós ,kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Barátnőmtől kaptam és nagyon imádom! Tartós ,kényelmes.

bmesi

2018. január 16.

A 08-as "UP THE BASS" árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. A szín maga egy álom, hófehérnek tűnnek tőle a fogaim, szépen mutat nagyon világos bőrrel is, egyszerűen csodaszép. Az állaga nagyon könnyen kenhető, nekem egyáltalán nem "zsírkréta", ahogy azt itt az egyik értékelésben olvastam, ecsettel szépen fel lehet tenni. Tényleg mattra szárad, és igen, egy kicsit szárít, de szerintem messze nem annyira, mint más matt rúzsok. A tartóssága is rendben van, nekem középen szokott kopni, de azt szerencsére könnyen, tükör nélkül lehet korrigálni. Összességében nekem nagyon tetszik, ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

downtoearth

2017. december 30.

04 Firestorm árnyalat van meg, az ünnepekre szerettem volna valami intenzív és tartós vörös árnyalatot. Mindkét kritériumnak megfelel, csodás színe van, és a kopása evés után is minimális, viszont nagyon krémes, sűrű az állaga, és ha rossz helyre kerül, nehezen tudod korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

kaira

2017. december 16.

Elso Nyx-es termekem ez a ruzs volt. Az elado lany viselte,nagyon megtetszett,gondoltam kiprobalom mert barati aron van.
Tokeletes! Nagyon konnyen felkenheto,nem is kell korrigalnom ceruzaval es gyorsan megszarad.
Erdekes hogy a matt ruzsok mindenkit szaritanak,nalam ellenkezokeg mukodik,abszolut nem szarit.
Mas Nyx-es ruzsok is remelem ennyire jok.
Nalam ez a ruzs 5*!

Update: ceges bulin volt alkalmam hosszabb ideig viselnem....szornyuu,darabokban pereg le. Oriasi csalodas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Mas Nyx-es ruzsok is remelem ennyire jok.
Nalam ez a ruzs 5*!

Lillie

2017. október 19.

Az állaga, mint a zsírkréta... foltosan tudom felvinni szörnyen kopik és darabokban pereg le a számról... szőrnyű! Pedig a színe olyan szép lenne. Próbáltam ecsettel próbáltam ecset nélkül. Pedig radírozom az ajkaim és megfelelően hidratálom. Sok nyx termékem van mert szeretem a márkát de ezzel a termékkel nagyon melléfogtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

cshrs

2017. augusztus 24.

Sajnos ugy tunik en leszek a max csillagok lehuzoja :( Ez az elso NYX-es termekem es nekem sajnos ez a ruzs egyaltalan nem valt be, marmint szaritja a szamat es mielott felkenem, mindig leradirozom a szamat, (mint minden ruzs elott) de itt meg az sem segit. Azokat a "bordarabokat" is kiemeli a szamon, amik mar nincsennek is ott. Nagyon szomoru vagyok miatta, mert a szin tokeletes lenne, de egyszeruen nem birom magamon elviselni. Arrol nem is beszelve, hogy a szam belso iven olyan szepen osszegyulik, hogy orom nezni. Szerencsere nem mondtam le ezutan sem a markarol, mert azota vettem egy masfajta ruzst toluk es azzal semmi problemam nincs, szoval csak ezt fogom elkerulni jo messzire :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

clover12

2017. június 12.

Télen kerestem egy mély bordó/vörös rúzst, és amiket találtam azoknak se volt szép a fedése, mindig átütött a szám színe, ami egy ilyen színnél nagyon nem előnyös. Ez a rúzs nekem a Sandman árnyalatban van meg, és gyönyörű, egy felkenéssel is tökéletesen fed és tartós. Annak ellenére, hogy azért hosszabb idő után szárítja a szájat, én szeretem (végül is a legtöbb matt rúzs szárít).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Caprylic / Capric Triglyceride, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 Lake / CI 45410
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.