NYX Professional Makeup

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b0rzi, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Könnyed és krémes formulájú glitterbázis a NYX Face & Body Glitterhez.

Ár: 2000 , Eladó: fruzsi112
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd , fizetés: posta, foxpost előreutalás után
Ár: 2500 Ft , Eladó: Maniac1217
Állapot: Új (Bontatlan), Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben/Foxpost

smlrz

2022. július 21.

5 csillag, de nem szemhéjalapként használom, hanem inkább utolsó előtti lépésként. Felviszek egy alapot a szemhéjamra, majd a kívánt alapszíneket, ezután ezt a primert és ebbe teszem a csillámos szemhéjpúdert vagy csillámport, glittert. Tökéletesen megtartja a porokat is, nem potyog, nem mászik el. Technikától függően más-más hatást lehet elérni a termékekkel.
A tubus óriási, a lejárati időig biztosan nem fog elfogyni - bár nem minden egyes nap használom. Gondolkoztam azon is, hogy színként használnám (értsd: felviszem a teljes szemhéjamra, de szemhéjpúdert nem viszek fel a teljes felületre), de így nem jó. Túlságosan ragad. A színe szép, de inkább nevezném ragasztónak, mint primernek - legalábbis érzetre. Ennek ellenére a használati utasítást betartva tökéletesen működik. Sleek és NYX pigmenttel, glitterrel teszteltem csak. Erős összehasonlítási alapom nincs, hiszen ha sminkelek, szinte mindig extrább kinézet a cél. A Sleek Psychedelic árnyalatú pigmentet használtam már nélküle is: el ugyanúgy nem mászott a por, potyogni sem potyogott, viszont a NXY primer felerősítette a színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 21.

Allic

2022. május 30.

Kerestem egy jó szemhéjalapot, de sajnos ez sem lesz a befutó. Nagyon ragacsos, a mélyítővonalban nehéz volt dolgozni a szemhéjpúderrel. Csak ujjal tudtam felvinni rá a csillámos szemhéjpúder, ami szép intenzív volt, de mire befejeztem a teljes sminkemet, már látszott, hogy hamar össze fog gyűlni a por egy csíkba. Két óra múlva mikor tükörbe néztem, már be volt gyűlve. Hiába igazítottam rajta, újra begyűlt. Csak azért 2 csillag, mert intenzív lesz a szín, de egyébként nem vált be, vagy velem van a gond, hogy eddig semmi nem tartja a szemhéjpúdert a szememen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Piko888

2022. március 4.

Upd:
Sajnos 4-5 hónap után bekövetkezett, amitől tartottam. Elrepedt a csőr alsó része, így nem a végén, hanem az oldalán préselődik ki. Az állaga ugyanolyan, nem sűrűbb, úgyhogy nem értem, mi okozta a feszültséget.
Egyenlőre le nem tört, a kupakot vissza tudom tekerni. De ha letörik, ki fog száradni és még a 90%a megvan. Pedig már majdnem kapott egy plusz csillagot, annyira megszerettem. Erre viszont levonnék egyet, úgyhogy hagyom a négyet. Sajnálom nagyon.

Eddig sima folyékony korrektort használtam szemhéj alapnak, részben lustaságból, részben pedig mert nem voltam elégedett az eddig próbált primerekkel. Glitter beszerzés miatt vettem meg ezt a primert és zseniálisan működik. Nem csak glitterrel és pigmentporral, de préselt szemhéjpúderrel is, legyen az matt, szatén vagy csillogó. Nagyon ragacsos, szuperül tapad rá minden, de ami igazán látványos, hogy minden sokkal élénkebben mutat rajta. Ami csalódás picit, hogy 6-8 óránál többet nekem nem bír a mélyítővonalban, onnan minden eltűnik nap végére, viszont a mozgó részen ugyanolyan intenzív marad.
Esküvőre például nem javasolnám, de hétköznapra szuper. Nekem semmit nem szed fel, hozzáteszem nagyon nagyon nagyon kevés kell: fél borsszemnyi mennyiség mindkét szememre elég. Talán ez a titka. Ujjal dolgozom el és azonnal sminkelek, mert gyorsan szárad. Satírozni lehet rajta, de csak kis mennyiségű púderrel, finoman, a nagy adag szemhéjpúder azonnal rá köt. Biztosan újraveszem, minden nap használom. Egyedül a közepes tartósság miatt 4 csillag.
(Remélem a csőre nem fog letörni!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

Upd:

(Remélem a csőre nem fog letörni!)

random

2021. november 10.

Ojjé... na hát akkor itt be is fejezem a szemhéjalap-keresést, mert ez a tuti. A pigment primer se sokkal maradt le, de ez tovább tart valamivel, egyszer se csípte a szememet, és könnyebben tudok satírozni rajta. Mellesleg a glittert is megtartja, bár pont a Face & Body az a durvább szemű fajta, amit nagyon ritkán használok (a sima glitter és a glitter paletta laposabb glittereket tartalmaz, az kényelmesebb). De leginkább azt szeretem benne hogy a metálosabb poroknak is tökéletes alapot biztosít, egyenletesen fényes lesz a végeredmény (kissé ráncosabb szemhéjon ez sokat jelent ám! :D ). És nem kell belőle sok egyáltalán. Én révbe értem ezzel azt hiszem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Black Fairy

2021. augusztus 27.

Minden sminket elken maga alatt (értsd: alapozót), a glittert csak foltokban fogja meg és folyamatosan pereg ki belőle az is. A pigmentekkel jól bánik, azok szépen beletapadnak, bár építgetni kell, mert először az is csak foltosan marad ott, viszont azokat tartóssá teszi...Olyan...4-5 óra tartóssá...ami nekem kevés.

Viszont amiért le fogom pontozni az átlagon aluli teljesítménye mellett az az, hogy a csőre beletört a kupakba, úgy, hogy nem is tekertem rá túlerősen...Kicsit sokba került ahhoz, hogy kb 8 használat után kidobjam, de hiába próbáltam légmentesen körbetekerni különböző dolgokkal, semmi nem segített, nagyon gyorsan megromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

lenizsu

2021. május 16.

Még a leggyengébb minőségű szemfestékeimet is sokkal intenzívebbé és tartósabbá teszi. Glitterrel még nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 16.

2021. április 26.

Szuper termék,a helyén tartja a glittert és a fényes szemhéjfestékek is élénkebbek rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

picitina

2021. április 2.

Imádom, ez egy csoda termék!
Nem csak csillámokhoz szoktam használni, hanem minden alá ami fényes és szemre való.:D
Metálos színek, vagy csillogósabb szemhéjfesték alá ez egy megmentő, sokkal tartósabbá, fényesebbé teszi a sminket, de van egy ragacsos állaga, ami miatt teljes szemhéj alapnak nem ajánlanám, főleg ahol matt árnyalatokat szeretnél egybemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Imádom, ez egy csoda termék!

njusziful

2021. január 20.

Én is megvettem sima primernek, tehát glitterrel még nem próbálkoztam, azonban az a tapasztalatom, a nyx prismatic eyeshadow szemhéjfestékeivel nem működik. A nap közepén már igazítani kell, halványodik, elmászik, beleül a ráncokba a festék. Ez eléggé furcsa nekem, mert ugyanaz a márka, tehát nem kellene problémának lennie. Ha pl. Essence crystal power palettával használom, akkor működik. Majd más primerrel is kipróbálom a nyx szemhéjfestéket, aztán ha úgy is gond van, akkor felcsillagozom ezt a primert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 20.

SophiaS

2020. december 30.

Szemhéjalapnak használom, főleg a mozgó szemhéjra, és eddig a legjobb, amit próbáltam. Teljesen megéri az árát, csodálatosan mutatnak rajta a színek. Glitterrel még nem próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

PVP 0 0