NYX Professional Makeup

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b0rzi, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Könnyed és krémes formulájú glitterbázis a NYX Face & Body Glitterhez.

jituszka

2019. október 5.

Szemhéjalapozóként használom, nekem elég jól bevált, pedig különösen olajos a szemhéjam. A normál szemfesték előtt még teszek rá egy testszínű matt szemfestéket is, így tökéletesen tart. Elég kevés kell belőle, szóval bár pici a tubus, kiadós adag. Szerintem jó kis termék, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Amadea

2019. szeptember 17.

Nekem sima szemhéjalapként nem vált be, pár óra alatt csíkokban tűnt el rólam a szemfesték - egy darabig parkolópályán is volt -, de roppant ötletes vagyok, felfedeztem, hogy a szemhéj mozgó részére pöttyintve belőle megkönnyíti az életem, mert a fényes festékek gyönyörűen rácuppannak, és nincs a rettegett fallout.
Felkenés után van egy pici, égő (vagy annyira hűs, hogy szinte égő) érzés, de hamar elmúlik és az irritáció semmilyen szemmel látható jelét nem tapasztaltam, szóval remélem, hogy a jövőben is jó barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Dorathea

2019. március 11.

Ő az én megmentőm! Rendeltem jó pár Colourpop SSS-t ultra glitter formulában és hát a tényleg csillamosabbak nagyon potyogtak, már a felvitel során is, hiába ujjal vittem fel, ütögető mozdulatokkal. Egy blogon ezt a glitter primert ajánlották hozzá, hogy tartósabb és élénkebb legyen. Nagyon bevált, nem kell belőle sok különben beül a ráncokba, remek a csomagolás is, egyáltalán nem tapasztaltam száradást/beszáradást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

trixie22

2019. február 23.

Egyszerűen tökéletes termék, még ha minden más le is folyik/el is tűnik az arcomról, a glitter egész biztosan a helyén marad! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. december 21.

Tökéletes termék, egész nap a helyén tartja a csillámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 21.

Tökéletes termék, egész nap a helyén tartja a csillámot.

Kremcica

2018. október 21.

Szemhéjprimerként szoktam használni csillámos és metálos szemhéjpúderekhez. Tökéletesen tartja a sminket, de ahogy lentebb is írták gyorsan kell vele dolgozni annak ellenére hogy tömörebb állagú. Szóval előbb egyik szemet sminkelem ki aztán a másikat, nem párhuzamosan. Ez a csőrös kialakítás nekem is sokkal jobban bejön mint a tégelyes vagy applikátoros verziók. Egyértelműen 5* termék, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Zseniális termék!!! Én nem glitterhez szoktam használni, hanem szemhéjpúderhez. A szemhéjam olajos és emiatt olyan alapot használok, amitől matt lesz rajta minden és a metálos/fényes/glitteres színek sajnos nehezen tapadnak meg rajta. Aztán jött ez az alap és megváltoztatta az életem. Persze az tény, hogy ez plusz egy lépés, de most már ha szeretnék egy igazán ütős és szép eredményt, akkor ezt rakom a fényes színek alá és nem csak jól tapadnak és tartósak, hanem ami a lényeg nekem, nem kell őket ezer évig építgetni, hogy látszódjon milyen színt is viszek fel éppen a szememre. Gyorsan köt, szóval dolgozni is gyorsan kell vele. Én ujjal szoktam felütögetni és nem kell belőle sok. A csőrös-kupakos megoldás miatt nem szárad be és emiatt nagyon nagyon sokáig elég. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

samelike

2018. szeptember 1.

Csillagos giga ötös, egyszerűen zseniális. Professzionális termék. Esküvőkön használtam és hajnalig a lemosásig mindent a helyén tartott. Csillámos színeket használtam és semmi potyogást nem tapasztaltam. Nagyon jó vétel volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Ppet

2018. július 6.

A hozzávaló glitterrel használtam. Bevallom, este nem mostam le a sminkem, ezért mondhatom: nem csak egy egész estés ugrabugralasnak áll ellen, de még parnaba fújt fejjel alvásnak is! Nagyon szépen lehet rá epiteni. Azelőtt nem csináltam ilyet, nekem egy ruzsecset beragasztozasa hozta meg a megfelelő technikát! Azzal nem lehet tulcsuszni, minden részletet szépen ki tudtam dolgozni.
Miután szemhelyon flottul ment, kipróbáltam ajkakra is. Jó, nyilván szárított, nem lepődtem meg, korsobol ittam egész délután/este, meg ettem is és azt is nagyon jól bírta. Alig pár darab hija volt az eredeti kompozicionak. Ha nincs szárítás (hátha még lehetne oldani) akkor többször használnám szájra is. Nagyon jó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Kittyke27

2018. május 17.

Ballagasom alkalmával használtam először hosszabb ideig. Konkretan reggel 8kor raktam fel, kibírt egy ballagast, egy ballagasi ebédet, az utána következő bulit, és mindent bármi javítás nélkül. Tehát éjjel két órakor jöttem rá hogy le kene mosni a sminkem, azaz 18 órán keresztül volt masszívan a helyén!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

PVP 0 0