NYX Professional Makeup

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b0rzi, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Könnyed és krémes formulájú glitterbázis a NYX Face & Body Glitterhez.

Ár: 3000 , Eladó: Sosofel
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel az Árkádban

njusziful

2021. január 20.

Én is megvettem sima primernek, tehát glitterrel még nem próbálkoztam, azonban az a tapasztalatom, a nyx prismatic eyeshadow szemhéjfestékeivel nem működik. A nap közepén már igazítani kell, halványodik, elmászik, beleül a ráncokba a festék. Ez eléggé furcsa nekem, mert ugyanaz a márka, tehát nem kellene problémának lennie. Ha pl. Essence crystal power palettával használom, akkor működik. Majd más primerrel is kipróbálom a nyx szemhéjfestéket, aztán ha úgy is gond van, akkor felcsillagozom ezt a primert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 20.

SophiaS

2020. december 30.

Szemhéjalapnak használom, főleg a mozgó szemhéjra, és eddig a legjobb, amit próbáltam. Teljesen megéri az árát, csodálatosan mutatnak rajta a színek. Glitterrel még nem próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

macooka

2020. december 9.

Nemrég vettem, ennek ellenére jópárszor használtam már a sminkjeimhez. Nem csak glitterhez használom, de potyogósabb fényes színekhez, vagy akár csak a simán csillámos árnyalatokhoz, mert tényleg nagyon tartóssá teszi és szinte "világít" a szemen a szín. Sajnálom, hogy csak 6 hónapig jó, mert nagyon kevés is elég belőle. Azt vettem észre, hogy ecsettel jobb felvinni, ha ujjal tapogattam fel akkor egy idő után mintha egy csíkban eltűnne a színnel együtt. Mindenesetre biztosan újra fogom venni, mert szinte alapdarab lett.

Update (2020.12.09.): Le kell vonnom egy csillagot, mert sima nesszeszerben való tárolás után egyszerűen letört a csőre, de úgy, hogy még majdnem tele van a tubus. Szomorú, mert ki kellene dobnom így, de betekertem egy alufóliával, jobb híján..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Brunettee

2020. július 22.

Csillámos, fényes vagy kissé potyogós színekhez kötelező. Az Nyx pigmentet is hibátlanul a helyén tartja. Nagyon szeretem, hasznos kis cucc. És szerintem is ecsettel könnyebb felvinni, mint ujjal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. június 11.

Alapdarab mindenki számára, aki szereti a glitteres sminkeket! A NYX csillámjai nélküle teljesen használhatatlanok, ebbe viszont beletapadnak, és el sem mozdulnak míg le nem mosom! A Pigment primer lett nagy kedvencem, ezért megrendeltem ezt a glitteres verziót is, és hát mindenkettőt imádom! Nem találok benne hibát, tökéletesen megfelel számomra, egyértelműen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 11.

tinkerbell25

2020. június 10.

Glitterekhez kötelező alap! Szépen megfogja őket, nem mászik, nem potyog le a beletapogatott termék, kitart akár 12 órán át is! Árban szuper, kis mennyiséget is elég felvinni belőle, amit mindenképp ecsettel ajánlok, úgy tökéletesen el lehet oszlatni, nem áll össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Vikktoria

2020. április 16.

Alap termék a neszesszeremben. Régen a nap végére mindig lepotyogtak a csillámaim, és egy sminkes ajánlotta hogy próbáljam ki ezt a sima primer helyett. Nagyon bevált szóval ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Nagyon sokáig elég ez a termék. A glitterekhez egy elengedhetetlen darab. Ezzel marad fent és ebbe tapad bele a csillám. A brutál olajos szemhéjamról sem jött le a smink, egész nap kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Blackey

2020. március 30.

Beleakartam vetni magam a csillámokba és gyakorolni, mivel előtte egyszer a szemembe ment a csillám, de nem hagyott nyugodni. :D
Ben Nye-on filóztam, amikor rátaláltam erre.
Gondoltam, ha már NYX pigment, csillám és csillám paletta, akkor megpróbálom ezt...veszteni valóm nincs...és bevált!
Imádom!Pigment alá is ezt használom és gyönyörűen megmarad rajta!
Ha elfogy, ami nem egyhamar lesz (egy embernek szerintem ez bőséges adag) tuti újrafogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Ben Nye-on filóztam, amikor rátaláltam erre.
Imádom!Pigment alá is ezt használom és gyönyörűen megmarad rajta!

BPetra22

2020. február 9.

Fantasztikus termék. Amit egy glitter ragasztónak tudnia kell, azt ez tudja :)
Ha egyszer elfogy (soha😂) akkor biztos újra veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Fantasztikus termék. Amit egy glitter ragasztónak tudnia kell, azt ez tudja :)
Ha egyszer elfogy (soha😂) akkor biztos újra veszem :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

PVP 0 0