NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2015. május 29.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Egy könnyű, színtelen púder, amely segít enyhíteni a pórusokat. Préselt mattosító púder.

3 árnyalatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fanni26

2022. április 12.

A színtelen verzióját szereztem be pár napja és a legjobb púder, amit valaha használtam. Órákig matt az amúgy zsíros bőröm és egyáltalán nincs poros hatása, szépen egybe olvad a többi termékkel. Újravevős lesz :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 12.

krsztmlnr

2022. március 29.

Update 2022.03.29
Töretlenül veszem mindig azóta is újra, hónapokig használom, nagyon jól tartja magát. Ragaszkodom hozzá!

2018.
Ugyan úgy, mint a többi első nyx-es sminkem, ezt is nyertem egy kis csomagban. Egyszerűen imádom! Alapvetően iszonyatosan zsíródásra hajlamos, heged, mitteszeres és tág pórusú a bőrőm, de ez a cucc, olyat csinál, amit egy insta filter tud. Én bb-krém és korrektor fölé használom. Nagyon egységes és puha taqpintású lesz tőle a böröm. Kb. 6órával a reggeli sminkelés után kezd csak fényleni a homlokom. (Az essences átlátszó matt púder létezését e mellett el is felejtem..:D) A tapasztalataim arra sarkallnak, hogy több nyx-es cuccot vegyek, mert megéri az árát, nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 29.

Update 2022.03.29

2018.

NettiKadar

2022. február 19.

Az átlátszót használtam, ami néha nem olyan apró finom részecskékben jött fel, és az ecset is kicsit sokat vett fel, porzott, de nem vészesen.
Szem alá kifejezetten nem szerettem, mert maszkos volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

Szem alá kifejezetten nem szerettem, mert maszkos volt

Katouche

2022. február 14.

Fehér árnyalatban használtam el, mini kiszerelésben karácsonyi naptárból kb. 1,5 hónapig tartott mindennapos használattal. Folyékony alapozót mattítottam vele, amire a maszk alatt tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

Kaktusz19

2021. december 12.

A banana árnyalat van meg és azt hiszem ez a legjobb púder, amit valaha használtam. Nem nehezedik el, szépen vékony rétegben használható és gyönyörű a finishe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

abicicaaa

2021. augusztus 1.

Translucent árnyalat nekem teljesen bevált, nagyon keveset szoktam használni csak, kisimítja a bőrfelszínt. Szerintem az életben nem fogom el használni.
Ilyenkor eszembe jut, hogy tinikoromban havonta kellett vennem a rimmel ikonikus 1000 ft-os púderját 😂 régi szép idők

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

fortaghreka

2021. július 1.

Legjobb puder amit használtam viszont amit utoljára vettem eleg fehér reteget hagy a bőrön

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Norcika79

2021. április 14.

Nekem a 02 Banana árnyalat van meg. Ami a sápadt (fair) bőrszínem ellenére is tökéletes a szem alatti korrektorom fixálására. Imádom, hogy nem ül bele a ráncaimba mint más púder ekkor. Igyekszem mindet kinyerni a kompaktból. De már beszereztem a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Szamelin

2020. október 3.

Translucent változatát használom és alig várom, hogy elfogyjon. Bármilyen keveset is próbálok felvinni, maszkszerű a végeredmény. Főleg a szemem alatt, orron és állon kiabál. Nekem nagyon nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

MLotti

2020. április 23.

A translucent változatot választottam ajánlásra, és az én száraz bőrömön igazán jól teljesít. Próbálom mindig a lehető legvékonyabban felapplikálni, és általában fixáló spray-vel fejezem be a műveletet, úgy igazán szép bőrképet kapok. A nyári, melegebb időszak kérdőjeles még, de egyelőre nagyon szimpi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol