NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2015. május 29.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Egy könnyű, színtelen púder, amely segít enyhíteni a pórusokat. Préselt mattosító púder.

3 árnyalatban kapható.

• Mint - Zöld
  • Banana - Sárga
  • Translucent - fehér, színtelen

NYX HD Finishing Powder Mint Green
Ár: 2000 , Eladó: Brenda131
Állapot: kb. 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp,, vagy előre utalás után postázom is
Virag0820

2019. október 2.

Én a transculent árnyalatot használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Tökéletesen fixál, selymes érzetet ad, mattít, könnyen felvihető. Leginkább a T zónában használom. Azt hiszem, újra fogom vásárolni, ha elfogyott. Nekem ez egy jó vétel volt, szerintem teljesen elfogadható az ára és mindent teljesít amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

jvivi

2019. július 25.

Translucent árnyalatot használom. Nem szoktam szeretni a púdereket, de ezt végre szívesen használom. Nagyon finom szemcséjű és szuperül a helyén tartja az alapozót, a korrektort vagy a színezett fényvédőt. (Még a szemüvegem miatt problémás orrnyergi területen is.) Mindezt teszi úgy hogy nem kelt természetellenes hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

zsonody

2019. július 18.

Ez lett a kedvenc préselt púderem, Banana színben a másodikat használom. Korábban próbáltam több mattosítást ígérő púdert a drogériás árkategóriában (pl. Rimmel Stay Matte), de rajtam ez valahogy sokkal jobban teljesít. A szemem alá nem használom, mert ott kiemeli a mimikai ráncokat, de T-zónában nekem tökéletes. Néhány óra után nem árt frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Lyne

2019. június 25.

Mattító púder, ez???? Peeersze, én meg Cindy Crawford vagyok... lehet, hogy tavasszal, ősszel, vagy télen jól működik ez az izé, de én épp most, a 33 fokban vártam el, hogy mattítson, mivel az év többi részében nincs rá szükségem! Óránként tolom a képemre ezt a mattító púdernek mondott borzalmat és úgy nézek ki, mint akit leöntöttek egy vödör vízzel.. Egy zacskóval a fejemen többre mennék és jobban néznék ki, mint ezzel a förmedvénnyel.. Egész nap az az álomkép van a szemem előtt, ahogy a velem szemben lévő ablakon izomból kivágom... Nahh, megyek vissza púderezni, mert már a képenyőről látom, ahogy újra csillog a fejem...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. június 22.

Translucent árnyalatban használom, a szemem alatti részt szárítja, de nem vészes, szeretem használni. Továbbra is keresem a tökéletes púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 22.

labanczlaura0502

2019. június 11.

Banana árnyalatban használom el már a 2. vagy 3 darabot belőle, nagyon megszerettem már az első használattól kezdve. Nem mondom, hogy 4-5 óra után nem kell újra púdereznem, mert sajnos nagyon hajlamos átfényesedni az arcom, de a második réteg is szépen mutat, egyáltalán nem maszkos. Messze a legjobb púder azok között amiket eddig próbáltam, pedig voltak már jó néhányan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

dorka19

2019. május 6.

Nekem a banana árnyalat van meg, igazából nem olyan nagy szám szerintem. A száraz részeket nagyon kiemeli, de amúgy egész jól működik. Nagyjából egy fél napot bír ki, bár igazán melegben még nem teszteltem. Volt már ennél jobb púderem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

kunsagikira

2019. március 18.

Nagyon szeretem ezt a púdert!
Bár nap végére már nem olyan matt a T zónám, mint szeretném, de az igazi megpróbáltatás majd csak most jön!
Egyelőre jól bírja a kiképzést! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Nagyon szeretem ezt a púdert!
Egyelőre jól bírja a kiképzést! :)

ANDREAA

2019. március 17.

Óriási mattító púder kerestésben/tesztelésben voltam/vagyok, és azt kell, hogy mondjam, ha színezett púderről van szó, akkor ez a NYX banana magasan viszi a prímet mattításban. Nagyon szeretem! Nem szárít, tartós, biztisan újraveszem.
Ráadásul CF :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

Ráadásul CF :)

hordosnati

2019. március 4.

Termékmintaként kaptam a NYX-ben a kis kiszerelést, és azóta használgatom.Már ezelőtt is használtam Essence és Rimmel-t, de valamivel ez tartósabb, viszont különösebben nincs nagy különbség észrevételem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol