NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2015. május 29.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Egy könnyű, színtelen púder, amely segít enyhíteni a pórusokat. Préselt mattosító púder.

3 árnyalatban kapható.

• Mint - Zöld
  • Banana - Sárga
  • Translucent - fehér, színtelen

NYX HD Finishing Powder Mint Green
Ár: 2000 , Eladó: Brenda131
Állapot: kb. 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp,, vagy előre utalás után postázom is
NYX HD Finishing Powder mini termék (3,3g)
Ár: 1000 , Eladó: kovacszsofia0513
Állapot: új, sose használt, Helyszín: Érd, Budapest, fizetés: személyesen, vagy előreutalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MLotti

2020. április 23.

A translucent változatot választottam ajánlásra, és az én száraz bőrömön igazán jól teljesít. Próbálom mindig a lehető legvékonyabban felapplikálni, és általában fixáló spray-vel fejezem be a műveletet, úgy igazán szép bőrképet kapok. A nyári, melegebb időszak kérdőjeles még, de egyelőre nagyon szimpi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

kesi

2020. március 4.

Az átlátszót használom, elégedett vagyok vele. Ár-érték arányban szerintem nagyon megéri! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Catana

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2020. március 4.

Nekem a sárga árnyalat van, annyira tökéletesen lezárja és fixálja a sminken és olyan szépen illik színben is a bőrömhöz. Teljesne meg vagyok elégedve vele.
Nem is nyúlok más púderhez, ezt fogom biztosan újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Nem is nyúlok más púderhez, ezt fogom biztosan újra venni.

Alicece

2019. november 25.

Nekem a zöldes árnyalatu van meg a pirosodásra hajlamos arcom miatt.
Elégedett vagyok vele mert az erzékeny bőröm birja a mindennapos használatot is.
Mikor felkenem egységesiti a bőrt es szebb az összhatás. Félnapot kibir nálam estére azért az én arcom fényesedik de egy vacsorát vagy alkalmat simán kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Nekem a zöldes árnyalatu van meg a pirosodásra hajlamos arcom miatt.

Virag0820

2019. október 2.

Én a transculent árnyalatot használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Tökéletesen fixál, selymes érzetet ad, mattít, könnyen felvihető. Leginkább a T zónában használom. Azt hiszem, újra fogom vásárolni, ha elfogyott. Nekem ez egy jó vétel volt, szerintem teljesen elfogadható az ára és mindent teljesít amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

jvivi

2019. július 25.

Translucent árnyalatot használom. Nem szoktam szeretni a púdereket, de ezt végre szívesen használom. Nagyon finom szemcséjű és szuperül a helyén tartja az alapozót, a korrektort vagy a színezett fényvédőt. (Még a szemüvegem miatt problémás orrnyergi területen is.) Mindezt teszi úgy hogy nem kelt természetellenes hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

zsonody

2019. július 18.

Ez lett a kedvenc préselt púderem, Banana színben a másodikat használom. Korábban próbáltam több mattosítást ígérő púdert a drogériás árkategóriában (pl. Rimmel Stay Matte), de rajtam ez valahogy sokkal jobban teljesít. A szemem alá nem használom, mert ott kiemeli a mimikai ráncokat, de T-zónában nekem tökéletes. Néhány óra után nem árt frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Lyne

2019. június 25.

Mattító púder, ez???? Peeersze, én meg Cindy Crawford vagyok... lehet, hogy tavasszal, ősszel, vagy télen jól működik ez az izé, de én épp most, a 33 fokban vártam el, hogy mattítson, mivel az év többi részében nincs rá szükségem! Óránként tolom a képemre ezt a mattító púdernek mondott borzalmat és úgy nézek ki, mint akit leöntöttek egy vödör vízzel.. Egy zacskóval a fejemen többre mennék és jobban néznék ki, mint ezzel a förmedvénnyel.. Egész nap az az álomkép van a szemem előtt, ahogy a velem szemben lévő ablakon izomból kivágom... Nahh, megyek vissza púderezni, mert már a képenyőről látom, ahogy újra csillog a fejem...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

lexyweaver

2019. június 22.

Translucent árnyalatban használom, a szemem alatti részt szárítja, de nem vészes, szeretem használni. Továbbra is keresem a tökéletes púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

labanczlaura0502

2019. június 11.

Banana árnyalatban használom el már a 2. vagy 3 darabot belőle, nagyon megszerettem már az első használattól kezdve. Nem mondom, hogy 4-5 óra után nem kell újra púdereznem, mert sajnos nagyon hajlamos átfényesedni az arcom, de a második réteg is szépen mutat, egyáltalán nem maszkos. Messze a legjobb púder azok között amiket eddig próbáltam, pedig voltak már jó néhányan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol