NYX Professional Makeup

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jniki93, az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2017. november 26.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Csillámos, gyöngyház, szatén, matt finisű szemhéjpúderek

• extra pigmentáltak
  • extra tartósak, akár önmagukban is
  • könnyes építhetők, satírozhatók.

​88 árnyalatban kapható

Ár: 950 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Ár: 2500 Ft , Eladó: lide81
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/postázom
legallybrunette

2019. május 15.

Frissítés: ahogyan előttem is írták, színenként változó a minőség.

Összesítésem tehát:
Sajnos a Coquette megszűnt itthon (ahogyan megszűnt az összes utántöltős változat is), ami van, őrzöm féltékenyen. Nem tudom, ki és mi lesz az utódja. Szolid, nem erősen pigmentált, de nekem az örök kedvencem.
A Lace és a Sin ment a kukába.
Betrayal hideg sötét/középbarna, teljesen korrekt, szemöldökpornak is jó barna hajúaknak.
Pink Cloud, na őt imádom. Irizáló világos rózsaszín, nem pinkes, inkább halvány rózsaszín szatén hatása van, nagyon tartós alappal. Rajtam istenien áll, frissíti a tekintetemet, már meg is dicsérték.
5-ből 3 jó, tehát marad a csillag.

---
A Coquette van meg, mondhatom, hogy majdnem vakvásárlás volt, ugyanis a bolti fények soha nem azt mutatják, amilyen majd természetes fénynél lesz. A teszterből matt taupe, barnás beütésű színnek tűnt (hivatalosan matt hűvös barna) a bézs-barna szemfestékeimhez akartam átmeneti színnek. Amikor hazavittem, kicsit csalódott lettem, mert nem éreztem túl selymesnek, inkább keménynek és a pigmentáltsága sem győzött meg. De feltettem NYX alapra, és láss csodát, egy lilás árnyalatú, de nem meghatározható szín lett, ami nappali fényben iszonyú szépen mutat a szememen önmagában is. Mint amikor valakire ránézel, és nem tudod eldönteni, hogy most ki van festve a szeme, vagy magától ilyen. No make up sminkhez erősen ajánlott. Látom, hogy újabb jolly joker festék született a készletemben.

Frissítés: közben annyira beleszerettem, hogy megvettem a palettába tehető utántöltős kiszerelésben is, hátha megszűnik. Utálom, amikor egy terméknél valakinek az az összes véleménye, hogy: Imádom! – de mivel már írtam egy regénnyi értelmes méltatást, megengedhetem magamnak, hogy: Imádom! :D (Upd. azt sikerült leejteni és összetörni)
DE! Vettem egy Lace nevűt is, ami sima középbézs, alapszínnek szántam, de nem jó. Semmi nem látszik, mindössze kicsit mattítja a szemhéjam, de kemény és igazából szinte felesleges feltenni. Vettem továbbá egy Sin nevűt, amit csillogó pink bézsnek árulnak, gyönyörű szín, de annak pedig irritálták a csillámjai a szememet, ezért összesítve leveszem 3 csillagra az értékelést, sajnálom.

Frissítés: előkotortam a Sint a selejtezős dobozomból, hátha teszek vele még egy próbát, de most láttam meg igazán, ragyogó nappali fényben, voltaképpen mekkora rózsaszínes csillámok vannak benne. Nem csoda, hogy bizerálta a szememet! Olcsó, pár forintos megoldás ekkora csillámokat tenni valamibe, eléggé szomorú vagyok miatta, mert a színárnyalat nagyon szépen mutatott rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Frissítés: ahogyan előttem is írták, színenként változó a minőség.

Összesítésem tehát:
A Lace és a Sin ment a kukába.
5-ből 3 jó, tehát marad a csillag.

---

MaDalma

2019. április 1.

Nagy a szórás a színek minőségét illetően, érdemes kipróbálni őket, mielőtt az ember megveszi bármelyiket is. Van közöttük, amelyik nagyon szép, pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Dortya

2019. február 9.

Három színem van, teljesen korrektek, kivéve a pirosat. Az egyáltalán nem működik, nagy csalódás nekem mert nagyon szeretem a NYXet de egy középkategóriás márkától középkategóriás terméket várok, nem pedig értékelhetetlent. A piros viszont teljességgel az, egy nagyon erőlködő lazac szín marad utána, még ha fehér alapra használom akkor is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

EnciVarga

2019. február 1.

Nagyon pigmentalt, szuper tartos, es a masni a csomagolason iszonyat cuki 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Nagyon pigmentalt, szuper tartos, es a masni a csomagolason iszonyat cuki 😊

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

5 árnyalatom van belőle, és az összeset egyszerűen imádom. Nagyon pigmentáltak, könnyű velük dolgozni, és elérhető áron vannak. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Maknae

2018. október 23.

Imádom ezeket a szemhéjpúdereket, egyszer már egy fiúbarátomtól is bezsebeltem érte dicséretet, úgyhogy win. :D Sajnos kénytelen vagyok mindig mesterséges fényben sminkelni, ezért már volt olyan, hogy amikor a tökéletesnek hitt szemhéjfestékemmel kiléptem a napfényre, és megláttam magam a kistükrömben, akkor megrémültem, de szerencsére a programom csak este kezdődött, és addigra minden szép és jó lett.

Tanulság: az intenzív árnyalatokkal nagyon csínján kell bánni nap közben, de éjszakára elszabadulhat velük az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

draculina

2018. október 22.

Update: Azóta vettem egy másik árnyalatot aminek nem emlékszem a nevére. A színe fekete, kék csillámokkal. A pigmentáltságával nem vagyok teljesen megelégedve, de szemhéjalappal felépíthető szépre, és elég tartós.

Nekem egy zöld árnyalat van meg és a kedvencem :)
Egész nap tart, még alap nélkül is, pedig a szememről általában gyorsan lemásznak a termékek. Nagyon jól pigmentált, bármelyik másik púderemmel el tudom satírozni. Nem beszélve a hatalmas választékról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Nekem egy zöld árnyalat van meg és a kedvencem :)

AkInImOd

2018. október 7.

Ebből két természetes utánvevős formában lévő színt vettem meg, a 87-es Rebirth Renaissance-t és a 38-as Stiletto Talon Aiguille-t. A Renaissance egy világos matt bőrszín, a Stiletto pedig egy enyhén csokis nude árnyalat, szintén matt. Amiatt vettem meg őket, mert a kedvenc Makeup Revolution palettámból kifogyott a kedvenc és legszuperebb bőrszínem, és bíztam benne, hogy az egyikük pótolni tudja majd... sajnos a Renaissance picit világosabb mint a pótolni vágyott terméké, illetve pár milivel nagyobbak a NYX tégelyek, mint a MR-é. Egyébként mindkettő szépen használható bázissal, elégedett vagyok velük. Lehet beruházok majd egy NYX palettára és veszek hozzá még 2 színt, hogy mindig egy helyen legyen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

pankajanosi

2018. július 11.

A Showgirl árnyalatban van meg , ami egy nagyon szép narancsos bronzos szín, de abszolút nem az az árnyalat, ami után nap, mint nap nyúlnék,így csak pár használat alapján tudok velemenyt mondani. Pigmentált és tartós szemhéjpúder, az eldolgozásával sem akadt problémám. Az egyetlen kivetnivalóm a csomagolással kapvsolatban van: a felirat napok alatt lejött róla és azóta a műanyag részt apró barázdák tarkítják, mintha betört volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Katie

2018. április 14.

Az Epic árnyalat van meg. Nagyon szépen pigmentált, élénk színe van. Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Az Epic árnyalat van meg. Nagyon szépen pigmentált, élénk színe van. Tartós is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.