NYX Professional Makeup

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,41 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 3.

Kiszerelés:   12 x 1,41 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A természet inspirálta szemhéjpúder paletta 12 gazdag, könnyen satírozható árnyalatot tartalmaz.

6 változatban kapható

Talc 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Magnesium Stearate sz I h 1 0Nylon-12 Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0Calcium Sodium Borosilicate Aluminum Hydroxide sz I eo I h Isononyl Isononanoate eo Tin Oxide Water / Aqua Triethoxycaprylylsilane szil Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Silica Alumina Propylene Carbonate Synthetic Fluorphlogopite Disteardimonium Hectorite Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Ethylhexylglycerin Tocopherol a I v 2 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Ultramarines sz 0 0Black 2 / CI 77266 (Nano) szChromium Oxide Greens / CI 77288 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Talc 1 0Nylon-12 Magnesium Stearate sz I h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0Alumina Tin Oxide Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Water / Aqua Calcium Sodium Borosilicate Triethoxycaprylylsilane szil Silica Aluminum Hydroxide sz I eo I h Ethylhexylglycerin Tocopherol a I v 2 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Barium Sulfate / Ci 77120Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz CI 42090 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Red 6 / CI 15850 sz Red 7 / CI 15850 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Ultramarines sz 0 0

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anita.szaraz

2018. december 28.

A minőséget és használhatóságot még tesztelem és így még nem tudok véleményt mondani. Swatch szerint jó lesz.
Viszont! Én 70% akcióban vettem az Allee saját NYX boltjában vagyis 3000 forintért! Ez december 27-én volt.
Megajánlom az öt csillagot, aztán majd updételek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Megajánlom az öt csillagot, aztán majd updételek.

KFlower

2018. július 12.

Imádom a NYX cuccokat, és vagy fél órát tököltem a boltban, hogy melyiket vegyem meg, és végül a Fire mellett döntöttem. A mattokat szeretem, mind jól pigmentált a sárga kivételével, de a csillámos árnyalatok használhatatlanok. Se nedvesen, se szárazon, sem ujjal nem működnek, pigmentáltak, de valahogy nem tapadnak a szemhéjra. Egyedül úgy működik, ha aláteszek valamit, amihez ragadhat (mondjuk Jumbo pencilt), de akkor is nedvesnek kell lennie a festéknek, hogy jó legyen. Ennyi macerát nem ér meg szerintem, főleg mert nem fénylenek elég szépen (még szerencse, hogy csak 4 csillámos árnyalat van benne).
A másik, amit nem szeretek, hogy ugyan van benne tükör, de nem hajlik teljesen hátra, így nem tudom használni. Nekem csalódás volt, de azért használom, ha már ennyit kiadtam érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

deodata96

2018. január 15.

Sminkgyűjtőként ahogy láttam a nyx oldalán már vártam is a magyar megjelenést, az Earth és a Fire palettákat vettem meg. Gyönyörűen pigmentált, tartós, és mindemellett nem a megszokott színeket hordom. Sokan dicsérték a szemsminkemet, mióta ezzel készítem. :D Nekem megértem, még a Metal palettára lecsapok. A boltban 9990 forint amúgy :D

Update: Mikor azt hiszed, hogy vettél egy annyira jót... A csillogó színek potyognak, és nem azért mert nem használok primert vagy rossz az ecsetem. Elkövettem azt a hibát, hogy alapozás után(! itt voltam hülye) nekiálltam szépen kifesteni a szemem, mert eddig még soha nem volt ebből baj, a szép rezes árnyalatból a szemem alá is jutott (inkább a szemem alatt volt több). Nyx ez most egy minusz :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Black Fairy

2018. január 1.

Iszonyatosan túl van árazva! Ne értsetek félre, egy jó minőségű smink termékre nem sajnálom a pénzt, de egy drogériás termékre egy Balm paletta árát nem szívesen költöm...De hát beleszerettem az Earth színeibe, és sajnos nem tudtam ellenállni neki, így teljes áron beszereztem - ami hatalmas hiba volt, azóta is szívom a fogam miatta...Biztos vagyok benne, hogy a szép csomagolásáért fizetünk csak, mert egyébként harmad ennyiért sokkal jobb minőségű termékeket lehet találni - khmm Sleek - viszont ha a csomagolást nem számítjuk én maximum 4000 forintot látnék reális árnak ezért a palettáért...
Egyébként a gyönyörű színkínálatba is bele tudnék kötni, mert nincs benne olyan szín, amit "highlighterként" tudnék használni (vagyis szemzugba vagy szemhéjra felütögetve, hogy dimenziót adjon a sminkemnek, lehet csak az én bőröm túl világos hozzá).

A festékek büdösek (ez még annyira nem érdekel mondjuk, de azért na), túl kemények, és bár a legtöbb szín eléggé intenzív, nagyjából lehetetlen egyenletesen (folt mentesen) felvinni, és elsatírozni is kész szenvedés (mielőtt bárki az ecseteimet okolná, sose volt problémám velük, és ha minden mással jól működnek csak ezzel nem, feltételezem a palettával van a gond). A tartóssága röhejes...Majdnem több idő megcsinálni vele a sminket, mint amíg fennmarad...Persze, az én szemhéjam problémás, olajosodásra hajlamos, félig rejtett, és még néhány idő előtti szemráncom is van, viszont ha egy háromezres paletta kibír 10 órát rajtam megfelelő előkészületekkel, ez ugyanannyival miért kezd beleülni a ráncokba két és fél óra alatt? Három óra múlva pedig folyik minden fele...

Igazából ennyi pénzért "csakazértis" szeretni fogom, és minimum dísznek használni, és ha van elég időm, kiszenvedni belőle valami fejet, de ez a paletta nem jó, és elég nagy csalódás volt...Még a márkánál maradva is lehet olcsóbban jobb minőségű szemfestéket lelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

barbee0906

2017. december 21.

A "Fire" árnyalatot vettem meg, kicsit megbántam. A színek alapvetően pigmentáltak, a mattok jobbak benne, viszont minden árnyalat elég sötét benne, ezért nem tudom csak ezt használni sminkelésnél, más palettákkal ki kell egészítenem, ami utazáshoz nem ideális, ha az ember nem akar kismillió sminkcuccot magával cipelni. A 9990 Ft elég húzós ár, nem aprózta el ezt a NYX...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

viviendora

2017. november 13.

Az Earth palettát szereztem be, mert számomra ez tartalmazza a legjobban hordható színeket, de mégis van benne egy két olyan, ami kimozdíthat a komfortzónámból. Pár napja próbálgatom, és eddig nagyon tetszik. Szépen pigmentált színek, amik nagyon jól satírozhatók. A metálos árnyalatokban egy kicsit csalódtam, mert sokkal krémesebb, intenzívebb árnyalatokra számítottam. Ami még érdekes az a festékek szaga (tempera vagy olcsó vízfesték szag), ami egy kicsit kellemetlen már számomra, de szerencsére egyálatlán nem lehet érezni azután, hogy felvittem a szemeimre. Összességében jó paletta, de nem kiemelkedő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Megyeritimi

2017. október 10.

Egyszerűen imádom. Gyönyörű pigmentált szînek!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Egyszerűen imádom. Gyönyörű pigmentált szînek!!!

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Aluminum Hydroxide, Isononyl Isononanoate, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Aluminum Hydroxide
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Black 2 / CI 77266 (Nano), Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090, Carmine / CI 75470, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 Lake / CI 45410, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.