NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 18.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

Multifunkciós, krémes glitter paletta 12 különböző variációban, melyet használhatunk arcra és testre egyaránt.

Kiszerelés: 10g

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

beautyworld

2015. július 4.

Használhatatlan szerintem. Alig kerül csillám az ecsetre, ragacsos nagyon az állaga és kényelmetlen viselni. Ettől a márkától nem vártam ilyen gagyi terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Ingrid

2012. június 8.

Nem lehet a rendeltetésének megfelelően használni, én úgy szoktam, hogy felviszem a szemhéjamra és por állagú csillámport teszek rá, ezt megfogja rendesen és így tartós marad a smink. Egyébként tényleg olyan, mintha csak a felszínén lennének glitterek, elég nehéz őket felszedni. Alapnak viszont tökéletes egy csillámos sminknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

rucskabeata

2012. március 8.

-Az ecset hozzá gagyi
-nem azt kapod amit látsz a palettában
-csak a felszínen van szerintem a legtöbb glitter
-bemegy a redőbe
Nem ajánlom senkinek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

-Az ecset hozzá gagyi
-nem azt kapod amit látsz a palettában
-csak a felszínen van szerintem a legtöbb glitter
-bemegy a redőbe
Nem ajánlom senkinek!!!

Judiit

2011. augusztus 19.

Szerintem szörnyű :) Mármint engem maga a sok glitter kapásból elrettentett. Szilveszterre viszont jó buli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Sminkes

2011. augusztus 18.

A legnagyobb csalódás, amit vásároltam sminktermékben! Nagyszemcsés, gagyi, nem tapad, bénák a színek felkenve. Nem is lehet kenni, ide oda csúszkál. Az ára minősíti a kategóriáját. Rossz a csomagolása is, hisz a glitter nedvességet igényel és légmentesen lezárva tárolandó. A tubusos glittereknél, glittertusoknál nincs jobb, higyjétek el! Nem lehet 0,1 pontot adni? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lanolin

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Ceresin 0 0

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0