Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 18.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Multifunkciós, krémes glitter paletta 12 különböző variációban, melyet használhatunk arcra és testre egyaránt.

Kiszerelés: 10g

Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
beautyworld

2015. július 4.

Használhatatlan szerintem. Alig kerül csillám az ecsetre, ragacsos nagyon az állaga és kényelmetlen viselni. Ettől a márkától nem vártam ilyen gagyi terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Ingrid

2012. június 8.

Nem lehet a rendeltetésének megfelelően használni, én úgy szoktam, hogy felviszem a szemhéjamra és por állagú csillámport teszek rá, ezt megfogja rendesen és így tartós marad a smink. Egyébként tényleg olyan, mintha csak a felszínén lennének glitterek, elég nehéz őket felszedni. Alapnak viszont tökéletes egy csillámos sminknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

rucskabeata

2012. március 8.

-Az ecset hozzá gagyi
-nem azt kapod amit látsz a palettában
-csak a felszínen van szerintem a legtöbb glitter
-bemegy a redőbe
Nem ajánlom senkinek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

-Az ecset hozzá gagyi
-nem azt kapod amit látsz a palettában
-csak a felszínen van szerintem a legtöbb glitter
-bemegy a redőbe
Nem ajánlom senkinek!!!

Judiit

2011. augusztus 19.

Szerintem szörnyű :) Mármint engem maga a sok glitter kapásból elrettentett. Szilveszterre viszont jó buli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Sminkes

2011. augusztus 18.

A legnagyobb csalódás, amit vásároltam sminktermékben! Nagyszemcsés, gagyi, nem tapad, bénák a színek felkenve. Nem is lehet kenni, ide oda csúszkál. Az ára minősíti a kategóriáját. Rossz a csomagolása is, hisz a glitter nedvességet igényel és légmentesen lezárva tárolandó. A tubusos glittereknél, glittertusoknál nincs jobb, higyjétek el! Nem lehet 0,1 pontot adni? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

Hidratálók: Lanolin

Ceresin 0 0