NYX Professional Makeup

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek

Ez a csodálatos paletta magában foglal mindent, amire szükséged van. Tartalmaz erősen pigmentált szemhéjfestéket, keverhető highlightereket, kontúr árnyalatokat és gyönyörű púdereket. Ragyogó megjelenést biztosít egyetlen paletta segítségével.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ghostofcampnou

2020. május 27.

Imádom ezt a palettát, főleg utazni szeretek vele, mert nagyon praktikus: szinte minden van benne egy szép alkalmi sminkhez, nem kell mellé sok másik termék és jó a doboza is, tehát nem túl törékeny. Nem olcsó, de nagyon sokáig tart és remek minőséget kap cserébe az ember. Szerintem jó befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

napraforgo23

2018. március 25.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a palettával. A szemhéjpúderek szépek, pigmentáltak, satírozhatóak és jól kombinálhatóak, ők a kedvenceim a szettben. Matt és csillámos színeket egyaránt találunk, és nagyon tetszik, hogy kiemelő színt is tartalmaz a skála. A highlightereket azoknak ajánlom, akik szeretik a csillámosabb kiemelő fényeket, én ezek közé tartozom, így nálam abszolút működnek a paletta highlighterei. A bronzosítók sajnos nem igazán jöttek be, bronzosítóként-kontúrként nem az én színeim, viszont előszeretettel használom őket szemhéjfestékként. Két szemöldökfestéket is tartalmaz a dobozka, amiket keverni is lehet. Nagyon jó kis kompakt paletta, külön hasznos, hogy hatalmas tükröt is tartalmaz.

Upadate: Le kell vonjak egy pontot, mert hosszútávon kiderült, a tok masszív, jól védi a festékeket, de azt kell mondjam, már túl jól. Nagyon zavaró, hogy ennyire nehéz kinyitni a dobozt, sikerült is eltörnöm. A festékek szerencsére nem sérültek, de így utazásra már alkalmatlan a paletta, mert nem lehet becsukni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

SzLili17

2018. február 18.

Én imádom. A highlighterek valami mennyeiek. A bal oldali kontúr szín tökéletesen passzol hozzám. Az egyetlen ami nem tetszik, pontosabban kettő, a jobb alsó szín képeken feketének látszott, ami tökéletes lett volna, ám valóságban zöld, ezzel sincs baj, örültem neki nincs zöld szemhéjpúderem, de ahogy a felső réteget leszedted egy nagyon csúnya zöldes-feketés-szürkés cucc lett ami nem túl pigmentált és még potyog is. A többi szín egy csoda, szóval nem értem. A másik meg a szemöldök termékek... szemöldökre a sötétbarna túl vöröses, szemhéjpúdernek meg kenődik. Amúgy már csak a highlighterek miatt megérné akár a 10 csillagot is, de ezek miatt most csak 4..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.