NYX Professional Makeup

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   5,8 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Öt, egymással harmonizáló, intenzíven pigmentált szemhéjpúdert és applikátort tartalmazó paletta, melyet az igazi olasz életérzés ihletett.

cremeduchampagne

2018. augusztus 15.

Nekem ez az egyik kedvenc palettàm, èn is akciòsan vettem. A fehèr kevèsbè pigmentàlt, mint tàrsai, de a csillogò ezüst àrnyalat egyszerûen tôkèletes. Primerrel tartòsak is ès nem peregnek annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

0bikbik0

2016. február 19.

Féláron vettem a Müllerben, teljes árért nekem nem érné meg.
Nagyon szépek a színek, a felső szürkés-kékes hosszúkás panben cuki kék csillámok is vannak :-)
Pigmentáltsággal semmi gond, de nagyon pereg... Próbáltam midenféle trükkel, de a legtöbb pici csillám, pigment a szemem alatt köt ki, macerás így használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 19.

Féláron vettem a Müllerben, teljes árért nekem nem érné meg.

Hidratálók: Magnesium Stearate