NYX Professional Makeup

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. június 6.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

• Gazdagon pigmentált, hosszantartó ajakrúzsok
  • Nem szárítja az ajkakat
  • Matt finish

NYX Matte Lipstick Eden
Ár: 800ft , Eladó: lauraaaa
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, megbeszélt helyen
Ár: 1000ft , Eladó: Vanda234
Állapot: Nem használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécs személyes átvétel/
BRebi

2019. május 27.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, azonban nekem túlságosan szárította a számat. Nagyon csúnya foltokban kopott le, én 2 óránál tovább nem birtam elviselni a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

tsolya

2019. április 19.

Két árnyalatban is sikerült beszereznem, az egyik a Whipped Caviar, ami egy tökéletes mindennapi rúzs lett számomra, csak minimálisan üt el a szám természetes színétől, a másik pedig egy kevésbé hétköznapi darab, a Merlot, régebb óta szerettem volna már egy ilyesmi színt. Hamar megszerettem mindkettőt. Nagyon krémesek, és tényleg nem szárítják ki a számat, a tartósságukra sincs panaszom, ha pedig mégis történne egy kis baleset, akkor szépen lehet őket javítani. Nem mondható annyira mattnak, mint egy folyékony rúzs ez igaz, de ezáltal a viselete is sokkal egyszerűbb. Gyakorlatilag napközben már azt is elfelejtettem, hogy rúzs van rajtam, mert egyáltalán nem érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 20.

Nem lesz olyan matt, mint egy folyékony rúzs, de nagyon strapabíró, nem szárít és könnyű javítani. Az Alabama árnyalat van meg belőle, igazi dögösvörös, nem rikító, nem is túl sötét, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

A brutális Sorbae árnyalat van meg, és egy neonrózsaszín. Imádom, tartósak, és extra krémesek, kényelmes is, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

"Natural" árnyalatban van meg, amit nagyon nehéz volt elkapni, mert sokáig nem találtam a Douglasben. De amikor megláttam, lecsaptam rá, és nem bántam meg :) Igaz, nem tart olyan sokáig, mint egy folyékony rúzs, de mivel nem az, nem várom el tőle. Gyöngyörű színe van, és nem szárítja ki a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Maknae

2018. október 24.

A rúzs "behúzás" után csak akkor marad a helyén, ha kattanásig visszatekeri az ember. Ezt én persze nem tudtam a kapcsolatunk elején, ezért amikor először kivettem a táskámból, és szembesültem vele, hogy a rúzs teteje totálisan elpusztította magát a saját kupakjának való neki-nekiütközésektől, eléggé elszontyolodtam...

Egyébként szép színe van és tényleg matt, de csak tökéletes ajkakra ajánlott felvinni; minden kis hibát kiemel. Szárítani meg igenis szárít, ahogy minden matt rúzs, de ez valóban kicsit kevésbé, mint a többi, amit eddig próbáltam. Ha valakinek amúgy is problémás (száraz, cserepes) ajkai vannak, mint nekem, nem igazán javaslom a használatát. 1-2 óráig nagyon szép, aztán rohanok letörölni, és jó vastagon bekenni a szám az ajakápolómmal. Ápolt ajkakra amúgy kiváló, szépséges színe van és lassabban szárít ki, mint a többi matt rúzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

borntobe

2018. szeptember 17.

Az egyik legjobb rúzs, ami létezik. Könnyű felvinni, nem mászik, és szépen kopik. Meglepően tartós és nem szárít, összességében egy krém érzetű rúzs soft matt finissel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Tökéletes
Az összes nyx rúzsért oda vagyok,de ez az egyik kedvencem. Nagyon tartós, és, amit kifejezetten szeretek benne, hogy szépen kopik. Ha kiegészítem a hozzátartozó szájceruzával is, akkor simán reggeltől este 10ig is fent van evéssel, ivással együtt. Abszolút megéri az árát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Tökéletes

cseresznye007

2018. július 1.

Pigmentalt,konnyu bemattitani viszont eleve nem matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Pigmentalt,konnyu bemattitani viszont eleve nem matt.

Enci18

2017. december 4.

Mióta megvan csak ezt használom, jó tartós. Kedvenc rúzsom lett, nagyon szép színe van . A naturals árnyalatban van meg, szép visszafogott színű, nappal és este is tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate