NYX Professional Makeup

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. június 6.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

• Gazdagon pigmentált, hosszantartó ajakrúzsok
  • Nem szárítja az ajkakat
  • Matt finish

NYX Matte Lipstick - 19 Euro trash
Ár: 1000 , Eladó: gaboka
Állapot: használatlan, Helyszín: Budapest - XIV. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy utalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dorcikahh

2020. december 25.

A Natural, Perfect Red, és a Whipped Caviar van meg +egy limitált kék, és egy limitált neon rózsaszín.
Imádom, tartósak, és extra krémesek, kényelmes is, nagyon szeretem. Egy rétegben teljes fedés, gyönyörűen kopik, bár nagyon lassan. Imádom őket, Whipped Caviar az egyik kedvenc rúzsom, ő mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

emiko

2020. szeptember 1.

Több árnyalatom is van belőle. A 2019-es adventi kalendáriumban volt belőle azt hiszem 5 különböző árnyalat. Nagyon elvette a kedvem a teljes méretű rúzs vásárlásától. Nagyon "darabosan" tudom felvinni a világos árnyalatokat, pedig mindent is próbáltam és nem száraz az ajkam. Nekem túlságosan szárít. A legnagyobb baj vele mégis hogy kitörik a "foglalatából". Nem tudom hogy maga a rúzs túl kemény-e, vagy ez a pici kiszerelés ennyire rosszul kivitelezett-e, de minden esetre bosszantó rettenetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Black Fairy

2020. augusztus 6.

Nekem 4 darab van: Whipped caviar, Natural, Alabama, Siren. A tartósságukat még tesztelgetnem kell (nem tudom, mennyi ideig maradnának fent "normál" napi használatban), de már most látom, hogy az árnyalatok között elég nagy eltérés van minőségben, bár mindegyik nagyon kényelmes, nem mászkálnak és nem szárítanak (annyira). Fogni végig fog mindegyik, csupán annyi, hogy "élesben" nem voltak még tesztelve - itthon meg könnyű óvatosan enni/inni, majd jövök frissítek, ha "kivittem" őket a házból.

Whipped caviar ~ szép mályvás árnyalat, nagyon szép, egyenletes fedése van, intenzív a színe, úgy vettem észre, ez valamivel egyenletesebben kopik, mint a többi, nem keretesen/foltosan.
Natural ~ sokkal élénkebb, rózsaszínesebb színe van, mint amire számítottam, az én bőrtónusommal nem igazán természetes az összhatás (és mivel nem szeretem a rózsaszínt, valószínűleg őt tudom a legkevésbé kihasználni majd). Ezt is egyenletesen lehet felvinni és egészen egyenletesen kopik, viszont rajtam feltűnőbb, mint az előző, valszeg azért, mert az közelebb áll a saját bőrszínemhez.
Alabama ~ a tökéletes fáradt piros, ez a kedvenc rúzs színem! Nálam ez a piros simán fut minden napi színként, minden évszakban, de leginkább őszi színnek mondanám azért, tökéletes kontrasztot ad a fehér bőrömmel, és IMÁDOM az összhatást. Szintén szépen terül, egyenletesen fed, és nagyon jól pigmentált.
Siren ~ UGYANILYEN árnyalatú a hajam...Nagyon nevettem rajta. Viszont sajnos ez az árnyalat borzasztóan foltosan fed, nem siklik annyira szépen, olyan mintha szárazabb állaga lenne (egyszerre vettem őket, egyszerre bontottam ki őket, nem romlott), több réteg kell, hogy egyenletes legyen a szín, és a sok rétegzés miatt egy picit mintha "elnehezítené" az ajkaimat. Kopni is foltosan kopik, bár nem csúszkál el...

Eddig négy csillag mert nagyon jól használható termékeknek tűnnek itthoni próbálkozásokkal, úgy, hogy amint látok rajtuk valamit bele tudok javítani...Majd ha elkezdődik az egyetem, megnézem, hogy bírnak ki egy egész napot - bár feltételezem sehogy. :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

cshrs

2020. június 14.

Régebben sokat rúzsoztam magam, de 1-2 éve már leszoktam róla teljesen. Ez a darab is még a korábbi időkből maradt rám. Az állaga nagyon tetszik, szépen pigmentált, bár az illata nem nagyon jött be. Érzete kellemes a számon, mert nem túl száraz, mégis elég tartós. Még marad a fiókomba hátha rúzsozni támad kedvem és ez lesz a kiválasztott, de újravenni biztosan nem fogom, mert bár a márka cf, a termék nem vegán és nekem ez egy nagyon fontos szempont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Odil

2019. július 21.

Viszonylag tartós és viszonylag kellemes viselet, de van még merre felfelé, ugyanezen ársávon belül is. A színek miatt érdemes lehet ránézni, megoldásnak megoldás, és nem is rossz, csak...csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Julifoldvari

2019. július 14.

Ár érték arányban nem jó. Kissé műanyag szagú, és értem én, hogy egész sok van benne, de szárít és furcsa, az alapszínnél világosabb gyűrű képződik az első 1-2 óra során a száj belsejében közel, így hogy hordjam tovább? 😒 Ezt megpróbálom elhasználni, de egy big no no 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

BRebi

2019. május 27.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, azonban nekem túlságosan szárította a számat. Nagyon csúnya foltokban kopott le, én 2 óránál tovább nem birtam elviselni a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

tsolya

2019. április 19.

Két árnyalatban is sikerült beszereznem, az egyik a Whipped Caviar, ami egy tökéletes mindennapi rúzs lett számomra, csak minimálisan üt el a szám természetes színétől, a másik pedig egy kevésbé hétköznapi darab, a Merlot, régebb óta szerettem volna már egy ilyesmi színt. Hamar megszerettem mindkettőt. Nagyon krémesek, és tényleg nem szárítják ki a számat, a tartósságukra sincs panaszom, ha pedig mégis történne egy kis baleset, akkor szépen lehet őket javítani. Nem mondható annyira mattnak, mint egy folyékony rúzs ez igaz, de ezáltal a viselete is sokkal egyszerűbb. Gyakorlatilag napközben már azt is elfelejtettem, hogy rúzs van rajtam, mert egyáltalán nem érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 20.

Nem lesz olyan matt, mint egy folyékony rúzs, de nagyon strapabíró, nem szárít és könnyű javítani. Az Alabama árnyalat van meg belőle, igazi dögösvörös, nem rikító, nem is túl sötét, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

yifan

2018. december 12.

"Natural" árnyalatban van meg, amit nagyon nehéz volt elkapni, mert sokáig nem találtam a Douglasben. De amikor megláttam, lecsaptam rá, és nem bántam meg :) Igaz, nem tart olyan sokáig, mint egy folyékony rúzs, de mivel nem az, nem várom el tőle. Gyöngyörű színe van, és nem szárítja ki a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate