NYX Professional Makeup

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2018. február 23.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Telt, magas pigmentáltságú árnyalatok jellemzik a NYX pigmentjeit, melyekkel könnyedén elkészíthető számos, magával ragadó szemsmink. A selyemfényű kékektől és zöldeskékektől a csillogó duokróm és fémes színekig számos árnyalat megtalálható, melyek tökéletesen párosíthatóak egymással.

24 színben kapható

NYX Silver Pigments
Ár: 1000 , Eladó: Netti96
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: posta/foxpost

Black Fairy

2020. augusztus 19.

Nekem a Vegas baby és az Old Hollywood van meg. Előbbi nagyon különleges színű, IMÁDOM, utóbbi pedig egy gyönyörű óarany. Nagyon szépen, egyenletesen lehet eloszlatni, és ahhoz képest, hogy por, nem is pereg annyira...Glitter primert használok, azt még kicsit tesztelgetnem kell, de a termékek nagyon intenzívek a szemhéjon, olyan, mintha szemfesték lenne csak, sokkal fényesebb...
(Egyébként ha olyan fehér bőrűek vagytok, mint én, a Vegas baby akár highlighterként is működhet, bár az én ízlésemnek highlighterként túl csillámos, gyönyörű a végeredmény, és néha erre vágyok...ilyenkor nem használok külön semmit, hanem a még meg nem száradt alapozóra ütögetem fel óvatosan...nem vettem észre, hogy peregne az arcomról így se. :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Vikktoria

2020. április 16.

Nagyon sok árnyalatban megvettem már, imádom az összeset!!! Néha pigment ragasztót használok hozzá néha sima bázist, mindkettővel működik :) Ár-érték arányban szerintem a legjobb a piacon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Gyönyörű pigmentek. A Vegas Baby! a kedvenc árnyalatom, minden szemsminket nagyon szépen feldob. A pigment primer elengedhetetlen hozzájuk, egész nap nagyon szépen fent marad a pigment. Nagy a választék, ezért néha nehéz választani..:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Blackey

2020. március 30.

Szalay Csengénél láttam a Vegas Baby pigmentet és imádom!
Totál megszerettem a márkát, mert eddig szinte minden bevált nekem.
Ez alá is sokszor használom a glitter primert és még gyönyörűbb tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Szalay Csengénél láttam a Vegas Baby pigmentet és imádom!
Totál megszerettem a márkát, mert eddig szinte minden bevált nekem.
Ez alá is sokszor használom a glitter primert és még gyönyörűbb tőle. :)

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. október 26.

Constellation árnyalat. Glitter primer nélkül is szép és tartós, egyébként egy kék szín, esküvőre vettem a kék ruhámhoz. Nem az a full glitteres, de szépen csillog, szerintem kifejezetten elegáns volt vele a szemsminkem. Nem is potyog, tényleg gyönyörű szemhéjon. És nekem konkrétan 12 órát hibátlanul kibírt primer nélkül. 5 csillag, egyértelműen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 26.

Hamarv

2018. szeptember 11.

Elképesztően csillognak, szerintem egy ilyen tégely egy életre elég!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Elképesztően csillognak, szerintem egy ilyen tégely egy életre elég!!!!

Piko888

2018. február 24.

Metallic velvet árnyalatban vettem meg, ami egy duokróm szín, burgundi alapon zöldes, kékes pigmentekkel. Nehéz adagolni, mert szinte rázni kell, hogy kihulljon belőle a pigment, de nem véletlenül, ugyanis az a pár szemcse, ami kinyerhető, annyira pigmentált, hogy mindkét szemhéjra bőven elég. Nagyon intenzív a szín és tartós is, egy teljes napot változatlanul tart. Könnyű satírozni és nem gyűlik meg a mélyítővonalban sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Isononyl Isononanoate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).