NYX Professional Makeup

Ár:   $8.50   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rafi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Ár:   $8.50
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Mousse jellegű, púderesen lágy végeredményt adó ajakkrém párnaszerű cushion applikátorral.

8 árnyalatban kapható

Ár: 2500 Ft , Eladó: kovacszsofia0513
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Érd, Budapest, fizetés: személyesen, vagy előreutalás után postázom

Jujuci

2020. július 23.

Puppy love tulajdonos vagyok. Nagyon ritkán nyúlok érte, már a színe miatt is. Szerintem ez tipikusan a világos bőrű, szőke hajú lányoknak áll jól, amibe én nem férek bele :D Ezt a szivacsos applikátort nem találom annyira jó megoldásnak, nagyon nem lehet vele precízen felvinni a festéket, plusz nem túl higiénikus szerintem. Ezen felül szárít is sajnos. Előző hozzászólásokat olvasva viszont kedvet kaptam pirosítónak használni, hátha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

TahinZsofi

2020. július 23.

Update
Kísérleteztem vele egy kicsit, mégse kuka. Pirosítónak nagyon bevált, pont jó az árnyalat a bőrömhöz, nagyon-nagyon kevés kell belőle és alaposan el kell dolgozni, de működik :)

Sok jót hallottam róla, kipróbáltam. A 16os boys tears árnyalatot választottam. Ütős, vibráló piros, kicsit narancsos árnyalatban. Az applikátor fura, könnyen fel lehet vele vinni a színt, de a kontúrt esélytelen szépen megcsinálni. Kényelmes viselet, sőt az eddigi legkényelmesebb rúzsom, mintha semmi nem lenne az ajkaimon. Ennek ellenére használhatatlan. Mindenhol ott marad, egyáltalán nem tartós :(
Lehet egy nude árnyalat működik ezzel a formulával, de a sötét megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Update

Lehet egy nude árnyalat működik ezzel a formulával, de a sötét megy a kukába.

Vikktoria

2020. április 16.

A 08-as árnyalatot használom. Nagyon tetszik az aplikátora mert puhán lehet vele dolgozni, és én krémes pirosítónak is használom, igazán harmónikus így az összhatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Picit furi az applikátora, de ennek ellenére egy nagyon jó termék. Nem kopik csúnyán, és elég sokáig fent marad az ajkakon. Szeretem, mert ahhoz képest, hogy matt, nem szárítja ki a számat. Az applikátorában annyi a szuper, hogy aki nem szeretne nagyon pigmentált hatást, el tudja érni ezzel, hogy csak "éppenhogy" látszódjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Gina77

2020. február 7.

Nekem a squad goals árnyalat van meg belőle, bár formula szempontjából mindegy. Borzalmasan szárít, hamar lekopik (szinte bármitől), az aplikátora 1 hét után lejött. Bár azzal sem lehetett szépen felvinni, így meg aztán marad az ecset. Biztosan nem fogom elhasználni, szinte egyáltalán nem nyúlok érte, totális pénzkidobás volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

dorkaww

2019. augusztus 19.

3 árnyalatom van meg : moody, group love, puppy love. Nagyon szeretem, krémes formula, kevés is elegendő belőle mert rettentően pigmentáltak. Egyetlen hátránya a fura applikátor mellett, hogy picit szárít, ha nem carmexezem előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Lina14

2019. július 28.

Nekem is a puppy love van meg, egy orallos barack, nagyon szép, nyárias színe van. A formula érdekes, nekem szárított kicsit mág ajakbalzsam felett is. Egész tartós, de nap közben egyszer újra kell kenni. Az applikátor miatt nem lehet egyenletes vonalat kialakítani, inkább csak felütögetni. Nem rossz, de nem hiszem, hogy veszek más színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

DianeLockhart

2019. július 18.

Gyönyörű színei vannak, nekem a Puppy Love a kedvencem. Minden nap használom munkába, mivel nagyon lágyan, ízlésesen fel lehet vinni, egyáltalán nem sok, beleillik a natúr smikbe, nem harsány. Szájceruzával (én színtelent használok) az igazi. Kicsit az zavar, hogy nehéz az ideális mennyiséget kinyomni a szivacsos-pufi fején. Szájceruza nélkül mindig igazgatni kell, mert nehéz vele dolgozni. Nem túl tartós, közepesen szárít. Mindennel együtt a bársonyos állag és szín miatt nagyon szeretem.
Update, most a Best Buds a kedvenc színem, abszolút nude, mintha természetesen szép és hangsúlyos ajkakkal születettem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

rosiecheecks

2019. június 14.

Könnyen felvihető, nem szárítja az ajkakat. Nekem a moody árnyalat van meg, a színét a lovely lovely lips-éhez tudnám hasonlítani. Nem a legtartósabb rúzs, de egyemletesen kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

tsolya

2019. május 14.

Tényleg nehézkes a felvitele de szerintem abszolút megéri. Nekem nem kopik radikálisan, és szerencsére nem is szárít. A Squad Goals árnyalatban van meg, ami egy nagyon kellemes hétköznapi szín. Hatalmas előnye sok rúzzsal ellentétben, hogy nem észrevehető, nem zavaró az ajkakon viselés közben. Összességében én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.