NYX Professional Makeup

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Könnyed textúrájú színezett hidratáló, mely friss megjelenést kölcsönöz az arcbőrnek. Szatén finishű, illeszkedik a bőrtónushoz és akár 8 óra hidratációt biztosít.

12 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: VBoga
Állapot: 90% tele, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után postázom, vagy debreceni átvèt.
Ár: 2.500.- Ft , Eladó: tothbarbara74
Állapot: 2 alkalommal próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, fox, személyesen Árkád
ivor

2019. november 11.

Az itteni pozitív véleményeknek köszönhetően vettem meg, mert kerestem valamit, ami nem maszkos hatású, de egységesít. Nekem nagyon bevált, de mivel kombinált a bőröm, mindig kell rá porpúderes fixálás.
Nappalra tökéletesen természetes hatást biztosít ezért valószínűleg újra vevős lesz nálam mert a színe is pont illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 11.

Kitty9526

2019. október 29.

Az első alapozó és/vagy színezett hidratáló az eddigi életemben, ami nem sárgul be rajtam és nem lesz az arcom estére sütőtök színű. Nekem pont elég a fedése, szépen kiegyenlíti a bőr, de mindig használok szem alá és bőrhibákra korrektort is. Egy jól fedő korrektorral tökéletes kombó. Egész nap tart, púdert mindig használok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

melanie500

2019. október 24.

Mázlim van, hogy átlagos bőrtónussal rendelkezem (világos-sárgás), így találtam színben passzoló árnyalatot is. Az EL DW light alapozó dupe-ja ez számomra, felesleges spf (végre! így nincs flashback a képeken és nem világít az arcom) és illatanyag nélkül. Hétköznapi, könnyű alapozó, egész jó tartóssággal (az orromról és környékéről minden gyorsan kopik, tök mindegy, hogy full coverage-tartós egy alapozó, vagy nem), szipi-szupi fedéssel. Ennyi pont elég, foltokra es pattanásokra erősebb fedésű korrektort használok, így érek el természetes hatást. Második tubussal fogyasztom, állandó termék hála Istennek, nem kell gondolkodnom és keresgélnem tovább. Köszi NYX!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

petoandika

2019. október 9.

UP: Múltkor még a sminkes hölgy is megkérdezte az EL pultban, mi van rajtam.:)

Megtaláltam idén nyárra a tökéletes terméket!

Fedése valóban nem túl erős, viszont annyira elég, hogy egységesítse az arcbőrt. Ha van a bőrömön egy-két pattanás, rakok rá egy kis korrektort, mert azokat nem igazán fedi el.
Nagyon tetszik a krémes állaga, könnyű felvinni. Kevés púderrel érdemes rögzíteni, ha túl sokat használok eléggé bele tud ülni (de ez kb mindenre érvényes). Valóban mintha picit hidratálná is a bőrömet, bár tény, hogy mindig aláhidratálok.

Egy szó, mint száz, ennyi pénzért bőven megéri, még ha csak próbából is. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni, főleg, mert nyáron nem igazán viseli el a bőröm az erősebb fedésű, nehezebb alapozókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

UP: Múltkor még a sminkes hölgy is megkérdezte az EL pultban, mi van rajtam.:)

Megtaláltam idén nyárra a tökéletes terméket!

Bocse

2019. október 7.

Imádom! A legjobb bb krém amit valaha használtam. Nagyon jól hidratál, a pore filler primerrel tökéletes a hatás. Nap végéig szépen kitart!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

ngsrr

2019. október 6.

Szuper, ha nem akar az ember maszkos nehez alapozokat hasznalni folyton, engem nem zavar hogy latszanak a pattanasok, mert szepen egysegesit. Azert vettem meg, mert elvileg non-comedogen, es notinon 2600 ft volt ingyenes szallitassal. Egy csillagot levonok, mert a szinek borzasztoak, ha tehetitek boltban probaljatok ki online rendeles helyett. Az en szinem nagyon vilagos, de az egyel sotetebb meg mar nagyon sotet, nincs a szinek kozott hasonlosag, szoval eselyes, hogy kevergetni kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

nolyemi

Korcsoport: < 18
2019. október 6.

Régóta kerestem egy jó BB-krémet, ami nem színezi más színűre a fejem, és nem kelt maszkos hatást, csak egységes bőrtónust biztosít. Megtaláltam! Egy nagyon természetes dewy-hatást ad, szépen egységesít, és illeszkedik a bőrömhöz. Újravevős! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 6.

liljaa

2019. szeptember 17.

Tökéletesen illeszkedő szín, megfelelő hidratálás, sminkeletlen arc benyomása. A legjobb színezett hidratáló, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

abicicaaa

2019. szeptember 16.

Istenem, de imadom!
BB krem fedese van, eppen annyi, hogy kiegyenliti a bortonusomat. Gyonyoru finishe van, igazi "my skin, but better".
Talan egy lehelletnyit kiemeli a nagyobb porusokat, de egy mininalis puder megoldja.
Ebben a szeptemberi idoben meg puder sem kell ra, igaz zsiros borom van, de szeretem a kissé dewy hatást.
A szinvalasztek egy picit javitasra szorulna a világosabb szinek tekinteteben. Az en nagyon világos boromnek az első árnyalat mélységben jo, de tul pink, mig a második árnyalat sargas igy jo lenne, de iszonyat sotet, nyaron tudom csak hordani. Nagy koztuk a szakadék.
Emiatt viszont nincs szivem lepontozni, végre egy bb krem, ami olcso, nincs benne felesleges alkohol vagy parfum, spf sincs benne, nem utolsó sorban pedig cf. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Istenem, de imadom!

HegiD

2019. szeptember 8.

Végre megtaláltam a tökéletes alapozót. Enyhe fedésű, természetes hatású, könnyű eldolgozni és két rétegben is jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag