NYX Professional Makeup

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   márkaboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Lelőhely:   márkaboltok, drogériák, online

Könnyed textúrájú színezett hidratáló, mely friss megjelenést kölcsönöz az arcbőrnek. Szatén finishű, illeszkedik a bőrtónushoz és akár 8 óra hidratációt biztosít.

12 árnyalatban kapható

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil- Golden Camel
Ár: 2000 Ft Foxival vagy Packetával , Eladó: umpalumpa
Állapot: 2 mogyorónyi hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás után, szállítás csak Foxival vagy Packetával- az árban benne van

CherryEve

2022. július 11.

Ha megszeretek valamit úgy igazán, az biztos nem lesz kapható egy idő után. 🙄🤬
Imádtam..... nem nehezítette el a bőröm, de annyira fedett amennyire kellett. Kérjükvisszadeizibe!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 11.

Ha megszeretek valamit úgy igazán, az biztos nem lesz kapható egy idő után. 🙄🤬

preka

2022. május 12.

Imádtam ezt a kis csodát és megszakad a szívem, hogy nem lehet már kapni. csatlakozok szívesen a petícióhoz :D ugyanis annyira kis könnyű, egyszerű és gyorsan eldolgozható, mégis gyönyörű összképet ad. szuper termék, megfizethető áron és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

WednesdayAddams

2022. április 2.

Update: Jöttem én is sírni abban a reményben, hogy valaki NYX-éknél olvassa és megszán minket. Miért kell mindig a legjobb dolgokat bevonni? :( Nem találtam még más színezett hidratálót, ami ennyire bejött volna, vérzik a szívem.

Mióta rendbejött a bőröm (köszi Judit és Skinsmart ❤️) leraktam a nehezebb fedésű matt alapozóimat, és szinte csak és kizárólag korrektort meg púdert használtam. Aztán legutóbbi Pink Pandás rendelésemnél felkeltette az érdeklődésem, és itt is nagyon jókat olvastam róla, így úgy döntöttem kipróbálom.
Nagyon jó döntés volt, nagyon megszerettem! Vanilla színben rendeltem, mert a legvilágosabb rózsaszínesnek tűnt, az meg nagyon nem passzol az én bőrömhöz. Egy icipicit talán sötét, de egy világosabb színű púderrel szépen lehet korrigálni. A fedése enyhe, érzetre meg olyan, mintha egy hidratálót vinnék fel az arcomra, nagyon szépen terül és aztán olyan, mintha tényleg semmi nem lenne az arcomon. Szép bőrfénye van, szerintem szárazabb bőrűeknek púder nélkül tökéletes lehet. Picit féltem, hogy az én zsíros - így nyáron meg még zsírosabb - bőrömön hogy fog szuperálni, de nagyon kellemesen csalódtam, nagyon szépen tartja magát egész nap, pedig az én bőröm aztán olajos, meg ilyenkor nyáron a 40 fokban a szám feletti részen meg a hajvonalamnál mindig izzadok, így ott szoktak először csúnyán becsomósodni az alapozók/púderek. Azonban akármennyit izzadok, zsírosodik a bőröm, ez szépen állja a strapát, nem lesz foltos, csomós, "cakey", vagy tényleg gusztustalanul fényes, ha nem púderezem napközben, akkor is csak egy ilyen szép, természetes fénye lesz. Nevetőráncokba, szem alatti ráncocskákba sem ül bele, ami kisebb csoda egy ilyen terméknél. Nem oxidálódik, nem okoz pattanásokat. Fedése enyhe-közepes szerintem, nekem pont elég, elfedi a kisebb egyenletlenségeket, de a szeplőimet pl. még nem takarja el, aminek én örülök.
Egyszerűen tökéletes a színét leszámítva, de emiatt nincs szívem csillagot levonni, szerintem majd én is azt csinálom, mint amit előttem is írtak, megveszem a legvilágosabbat is és majd kevergetem magamnak a kettőt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

Dorotii66

2022. március 31.

Egyetértve az előttem szólókkal, én is nagyon sajnálom, hogy bevonták ezt a szuper terméket. Szépen lehet dolgozni vele, nekem nem sikerült eltalálni a színt, de még pont határeset volt, így tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Gina19

2022. február 2.

UPDATE: bevont sminkcuccért ennyire még nem vérzett a szívem, az biztos.. miért?! Pedig tuti volt rá kereslet... indítsunk petíciót! :D

Szkeptikus voltam, de tényleg szuper. :) Amikor felkentem, akkor még nem voltam tőle elájulva, mert úgy vettem észre, hogy nulla fedése van, ugyanakkor mintha rögtön beleült volna a pórusaimba. De aztán valahogy hozzáidomult a bőrömhöz, és egy kis púderrel együtt tökéletes bőrkép lett az eredmény. Mondjuk olyan szembetűnő bőrhibám amúgy sincs. A Natural Soft Beige árnyalat van meg, kicsit talán sötét, de nem is baj. Ja, és a hidratáló hatás se csak marketingduma, jó puha lett tőle a bőröm. Megéri a pénzét. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 2.

fagas

2022. január 19.

Miért, miért, miért kellett ezt a szuper jó terméket bevonni??!! Egyszerűen nem értem!!!:-O Öngól a N.Y.X.-nek!!:-/
Nem ismétlem az előző véleményezőket, mert újat nem tudok hozzáfűzni az általuk leírtakhoz - én is nagyon szerettem ez a kis cuccot, minden kritériumnak megfelelt, ár-értékben kiváló volt.
Ha valakinek van ötlete a hasonlóan jó minőségű helyettesítésére, nem hallgasson, bátran ossza meg velünk!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 19.

Petravagyok

2021. december 20.

Annyira jó!! Ugy örülök neki 🤗 Bourjois CC-t váltottam le rá, mert az elkezdett rásárgulni a pofimra :( Na mindegy, nem bántam meg, nagy a szerelem. Könnyű textúra, en ecsettel vagy kézzel viszem fel. Lehet retegelni, ha valaki szeretne erosebb fedest. Felfenylik nap végére, de nem vagyok matt manias, szeretem ahogy van :)

2021.12.20.
Egyszerűen nem hiszem el, hogy kivonták a forgalomból.... 😡😤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

2021.12.20.
Egyszerűen nem hiszem el, hogy kivonták a forgalomból.... 😡😤

Niki1991

2021. október 10.

Nem irritál, nem viszketek tőle, szép, egységes hatást nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Nem irritál, nem viszketek tőle, szép, egységes hatást nyújt.

umpalumpa

2021. szeptember 3.

Miután 2x mellényúltam a színnel, a zsibiről sikerült végre Izartól a jó kis olivás zöldes színemhez valót beszerezni. Jó, hogy nem adtam fel. Mivel tényleg van egy enyhe zöldes árnyalata egy sárgás alapszínhez, tökéletesen kiegyenliti a pirosabb részeket. Ha szépen aláhidratálok és kézzel jól elkenem, bedolgozom a bőrömbe, akkor egy második réteget is fel tudok vinni az orrtőre és a mellette lévő rózsaszínre. Pici fedést ad, a szint szépen egységesíti. Tényleg tűrhetően kopik. Most még a t-vonalat fixálom púderrel, de ha az idő hidegebbre fordul nem lesz szükségem erre a műveletre.
Inkább nagyon enyhe fedesű alapozócskának nevezném, mint szinezett hidratálónak, mert a zsíros, de vizhiányos bőrömet önmagában nem igazán hidratálja. De ŕetegezek alatta, ezért ez nem probléma igazából. Tetszik, hogy természetes a hatása, nem bántotta a bőrömet, szememet, viszonylag jó áron volt.
A cégnek küldök egy fenékberúgást, hogy máris leálltak a gyartásával, a termeknek meg 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Piko888

2021. augusztus 9.

Megígértem, hogy updatelek, így ezt most meg is teszem.
Majd egy év elteltével, végül "megbarátkoztunk", ennek egyik oka, hogy sokat javult a bőröm állapota. Sajnos a kézzel történő felvitel továbbra is problémás, de blenderrel most már nagyon szép eredményt tudok elérni. Így nincs vakolat hatása, előjön az a szép, enyhe fedés, amit szeretek. Tulajdonképpen semmit nem takar el belőlem, mégis szebb az összkép. Jól eldolgozva a kopásával sincs probléma. 8 órát simán átvészel anélkül. hogy vállalhatalan lenne.
Kap plusz 2 csillagot, viszont továbbra is zavar, hogy nem igazán színezett hidratáló, inkább minimál fedésű alapozó a textúra alapján, valamint, hogy kézzel nekem nagynon nem működik. (szeretem a blendert, viszont ha naponta hsználom, akkor naponta mosom, ami nekem macera :) )

Mivel az imádott Balmsheltert egyre nehezebb itthon és EU-n belül beszerezni, vadászom a színezett hidratálókat. Felcsillant a szemem erre a NYX-re, de eddig ez a legnagyobb csalódás ami egy kozmetikum kapcsán ért. Nehéz eldolgozni, kiemeli az összes hámló részt, darabosan kopik és rettentő vakolat hatása van. Első alkalmommal 3x mostam le közvetlenül felvitel után. Ecsettel és szivaccsal nem próbáltam és nem is fogom, mert nevetséges hogy egy "hidratáló" krémet ne lehetne kézzel eldolgozni...
Hiába hidratálok alá, elcsúszik ha krém van alatta, még akkor is ha már rég beszívódott.
De hogy pozitívumot is mondjak: a színt tökéletesen eltáltam 02 vanille, egyáltalán nem üt el a nyakamtól, valamint a fedése is pont olyan enyhe amit én szeretek.
Elhiszem, hogy másnak bevált, de nekem ez borzasztó csalódás eddig. Még próbálkozom, talán nyáron jobb lesz. Updatelek mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Megígértem, hogy updatelek, így ezt most meg is teszem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag