NYX Professional Makeup

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Könnyed textúrájú színezett hidratáló, mely friss megjelenést kölcsönöz az arcbőrnek. Szatén finishű, illeszkedik a bőrtónushoz és akár 8 óra hidratációt biztosít.

12 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: brillco
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Hatvan, fizetés: előreutalás követően foxpost vagy posta
Ár: 2000 , Eladó: Judy1
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalás után postán, vagy foxposttal tudom küldeni. :) Debreceni átadás is megoldható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

umpalumpa

2021. szeptember 3.

Miután 2x mellényúltam a színnel, a zsibiről sikerült végre Izartól a jó kis olivás zöldes színemhez valót beszerezni. Jó, hogy nem adtam fel. Mivel tényleg van egy enyhe zöldes árnyalata egy sárgás alapszínhez, tökéletesen kiegyenliti a pirosabb részeket. Ha szépen aláhidratálok és kézzel jól elkenem, bedolgozom a bőrömbe, akkor egy második réteget is fel tudok vinni az orrtőre és a mellette lévő rózsaszínre. Pici fedést ad, a szint szépen egységesíti. Tényleg tűrhetően kopik. Most még a t-vonalat fixálom púderrel, de ha az idő hidegebbre fordul nem lesz szükségem erre a műveletre.
Inkább nagyon enyhe fedesű alapozócskának nevezném, mint szinezett hidratálónak, mert a zsíros, de vizhiányos bőrömet önmagában nem igazán hidratálja. De ŕetegezek alatta, ezért ez nem probléma igazából. Tetszik, hogy természetes a hatása, nem bántotta a bőrömet, szememet, viszonylag jó áron volt.
A cégnek küldök egy fenékberúgást, hogy máris leálltak a gyartásával, a termeknek meg 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Piko888

2021. augusztus 9.

Megígértem, hogy updatelek, így ezt most meg is teszem.
Majd egy év elteltével, végül "megbarátkoztunk", ennek egyik oka, hogy sokat javult a bőröm állapota. Sajnos a kézzel történő felvitel továbbra is problémás, de blenderrel most már nagyon szép eredményt tudok elérni. Így nincs vakolat hatása, előjön az a szép, enyhe fedés, amit szeretek. Tulajdonképpen semmit nem takar el belőlem, mégis szebb az összkép. Jól eldolgozva a kopásával sincs probléma. 8 órát simán átvészel anélkül. hogy vállalhatalan lenne.
Kap plusz 2 csillagot, viszont továbbra is zavar, hogy nem igazán színezett hidratáló, inkább minimál fedésű alapozó a textúra alapján, valamint, hogy kézzel nekem nagynon nem működik. (szeretem a blendert, viszont ha naponta hsználom, akkor naponta mosom, ami nekem macera :) )

Mivel az imádott Balmsheltert egyre nehezebb itthon és EU-n belül beszerezni, vadászom a színezett hidratálókat. Felcsillant a szemem erre a NYX-re, de eddig ez a legnagyobb csalódás ami egy kozmetikum kapcsán ért. Nehéz eldolgozni, kiemeli az összes hámló részt, darabosan kopik és rettentő vakolat hatása van. Első alkalmommal 3x mostam le közvetlenül felvitel után. Ecsettel és szivaccsal nem próbáltam és nem is fogom, mert nevetséges hogy egy "hidratáló" krémet ne lehetne kézzel eldolgozni...
Hiába hidratálok alá, elcsúszik ha krém van alatta, még akkor is ha már rég beszívódott.
De hogy pozitívumot is mondjak: a színt tökéletesen eltáltam 02 vanille, egyáltalán nem üt el a nyakamtól, valamint a fedése is pont olyan enyhe amit én szeretek.
Elhiszem, hogy másnak bevált, de nekem ez borzasztó csalódás eddig. Még próbálkozom, talán nyáron jobb lesz. Updatelek mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Megígértem, hogy updatelek, így ezt most meg is teszem.

szilvike94

2021. augusztus 7.

Vanilla nude árnyalatban rendeltem meg a notino-ról. Örülök, hogy végül nem a legvilágosabb mellett döntöttem. Tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. 1 rétegben, pont annyit kapok tőle, mint amennyit el is várok egy ilyen színezett hidratálótól. Szépen egységesít, nem veszik össze a fényvédővel. Bármilyen mattító púderrel tökéletesen lehet fixálni. Természetesen minimálisan mocorog napközben, de egyáltalán nem kopik csúnyán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

katalin89

2021. június 3.

Egy videóban láttam és nagyon sok jót olvastam róla itt is, ezért nagyjából egy éve megvettem a Vanilla Nude árnyalatot, de az nagyon világosnak bizonyult és mindig megkaptam, hogy milyen világos az arcom:D szóval néhány használat után megvettem a Natural Soft Beige árnyalatot, ami már jobban passzolt, viszont nyárra picit ez is világos volt, ezért bronzosítóval, vagy egy másik alapozóval felváltva használtam.
Már több tubuson is túl vagyok, szóval elmondhatom, hogy a fedése nem túl magas, de az első réteg után még szépen össze lehet dolgozni 1-2 extra réteggel. Sminkelni is szépen lehet rá. A zsírosodásra hajlamos helyeken nehezebb viselni, de a hidegebb hónapokban nem vészes.
Télen nagyjából 3 órán át mutat úgy, mint felkenéskor, aztán elkezd kopni. Vannak helyek, ahol szépen kopik, más helyeken nem annyira.. kb. 4-6 órán át kényelmes viselni. A melegebb hónapokban (nyáron)más alapozót kell használnom. Hamarabb kopik és egyáltalán nem szépen, szóval ezért csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

HontiAgi

2021. május 6.

Én is az itteni vélemények miatt vettem meg...de egyrészt túl könnyű "túltolni" a mennyiséget, másrészt oxidálódik és narancs lesz tőle a fejem szóval kb soha nem nyúlok érte... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

zsofi02

2021. május 6.

Nagyon akartam szeretni, a sok jó vélemény alapján vettem meg, de totál semmilyen. Semmi fedés, SPF nincs benne (ezt mondjuk megvétel előtt is tudtam), nem szeretem, kicsit sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

szakbog

2021. március 29.

Nem rossz, kifejezetten szeretem viselni. Könnyű, üde. 1 csillagot azért vontam le mert a kipirosodott arcomat egyáltalán nem tudja eltakarni, boltba rohanáshoz viselni meg nem elég olcsó :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

agi.21

2021. március 25.

Az itteni ajanlasok miatt vettem meg, de nekem semmi extrat nem adott. Nincs az a konnyu, puderes hatas, mint amit vartam. Konnyu allaga van, annyira nem is fed erosen, ami nekem abszolut elony, de osszesegeben semmi pluszt nem adott, nem nyugozott le sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Saranhuone

2021. március 24.

Na ez egy nagyon jó termék! Hullafehér fejemre kerestem valamit aminek nincs sok fedése és ennél lyukadtam ki. A legvilágosabb árnyalat tökéletes, bár kézfejen túl rózsaszínnek tűnt, arcon már idomult. Kézzel próbálkoztam először de rájöttem hogy blenderrel sokkal szebb. Egységesít és eltünteti a pórusokat, tökéletes azokra a napokra amikor nincs bőrhibám és nem akarok a Can't stop alapozóval pepecselni. Egyébként azzal keverve is jó, javít az alapozó textúráján és a szoborszerű fedésén ami amúgy nekem nem a kedvencem de a színe miatt muszáj azt vennem... Egy fényvédő még mehetett volna bele de így is meg vagyok elégedve. Korábban használtam az Etude House Baby choux nevű termékét, ami elvileg primer, gyakorlatilag ugyanilyen csak van benne 50es fényvédő, ez könnyebben beszerezhető, meglátom később hogy hogy működik együtt a fényvédőmmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Regi88

2021. március 13.

Ez a termék elképzelhető, hogy nagyszerű a fiatalabb korosztálynak / feszesebb bőrűeknek/...
Átlagos, 35+ os bőrre kevés, legalábbis ez az én véleményem.
Nem nyújt sem egészségesebb képet, sem hidratálást nekem.
Az előző bb -mhez képest több kell belőle, sztem elég gyorsan el fog fogyni, ami ebben az esetben , nem is baj😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Átlagos, 35+ os bőrre kevés, legalábbis ez az én véleményem.
Nem nyújt sem egészségesebb képet, sem hidratálást nekem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag