NYX Professional Makeup

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Könnyed textúrájú színezett hidratáló, mely friss megjelenést kölcsönöz az arcbőrnek. Szatén finishű, illeszkedik a bőrtónushoz és akár 8 óra hidratációt biztosít.

12 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: VBoga
Állapot: 90% tele, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után postázom, vagy debreceni átvèt.
NYX Professional Makeup Bare Wit h Me Tinted Skin Veil Golden camel
Ár: 3.800ft postával , Eladó: RoodGirl
Állapot: Nyx kiprobált,, Helyszín: --, fizetés: --

zsazsikus

2020. augusztus 10.

Egyszerűen imádom! Tökéletesen egységesíti az arcbőröm, kényelmes viselet nyáron a 40 fokban is! Púderrel szoktam mindig fixálni, mattítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Lina14

2020. augusztus 9.

Mindennapokra tökéletes, gyorsan el lehet dolgozni, nekem nem csíkozot sem ujjal, szivaccsal vagy ecsettel sem. Természetes finise van ha elég ügyes az ember, teljesen bőrnek hat. Nem fedi el a pattanásokat, úgyhogy kell korrektor ha valamit el kell fedni, de pirosságot szépen lefedi. Átfénylik napközben, de ha felitatja az ember lánya az olajat akkor nagyon szép marad egész nap. Sokat használom más alapozók higítására is, arra tökéletes. Az egyetlen hibája, hogy ha olaj van alatta, akkor kukacosodik, de nekem inkább géles arcápolóim vannak, így nem nagy gond.
Update: Időközben a 01-es szín túl világos lett, megszereztem a 03-asat, mert a 02-es nagyon szürkésnek tűnt. A 03-es sajnso túl sötét, de kiütik egymást, és keverve majdnem tökéletes a szín. Mivel nem magasfedésű, egy kis eltérés nem igazan látszik meg vele.Még mindig nagy kedvencem, sokat használom, főleg melegben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

norasmith

2020. augusztus 5.

Teszi a dolgát, enyhe fedésű, kellemes viselni. Szépen egységesíti a bőrt, mindennapi színezett hidratálónak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

macooka

2020. július 25.

Mikor először megjelent tudtam, hogy nekem kelleni fog, főleg, hogy ódákat zengtek róla mások. Sajnos a hozzáfűzött reményeimet nem váltotta be. Ez tényleg egy színezett hidratáló, nem BB krém, nem alapozó. Először kinyomva úgy tűnik, mintha lenne fedése, de amint eloszlatom az arcomon, abba beleolvad és tényleg ad egy egységesítést, de csak minimálisat. A színskála nem túl nagy, de cserébe tényleg szépen idomul az arcbőrhöz.
Ami nem tetszik benne, hogy beleül a mosolyráncaimba, pedig nem mélyek egyáltalán. Kézzel felvíve csúnya, szivaccsal felesleges, mert azzal aztán minden hatását elveszti, egyedül a Zoeva 102-es ecsetemmel néz ki egészen jól. Nyárra tartogattam, hogy a legnagyobb melegben hordhassam, bízva abban hogy nem olvad majd le az arcomról, szerencsére ez megvan. Összességében elmegy ez a termék, de abszolút nem a kedvencem. Valószínűleg nem is fogom újravenni, mert szerencsére találtam még olyan nagyobb fedést nyújtó termékeket, amik szintén jól tűrik a meleget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Vivien2011

2020. július 15.

Douglesben vásároltam 3.600 forintos áron. A számomra megfelelő árnyalatot a teszterek segítségével könnyen megtaláltam. Fedése tökéletes és örülök neki, hogy a melegebb nyári napokon nem kell a bőröm számára nehéz alapozót használni. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

WednesdayAddams

2020. július 15.

Mióta rendbejött a bőröm (köszi Judit és Skinsmart ❤️) leraktam a nehezebb fedésű matt alapozóimat, és szinte csak és kizárólag korrektort meg púdert használtam. Aztán legutóbbi Pink Pandás rendelésemnél felkeltette az érdeklődésem, és itt is nagyon jókat olvastam róla, így úgy döntöttem kipróbálom.
Nagyon jó döntés volt, nagyon megszerettem! Vanilla színben rendeltem, mert a legvilágosabb rózsaszínesnek tűnt, az meg nagyon nem passzol az én bőrömhöz. Egy icipicit talán sötét, de egy világosabb színű púderrel szépen lehet korrigálni. A fedése enyhe, érzetre meg olyan, mintha egy hidratálót vinnék fel az arcomra, nagyon szépen terül és aztán olyan, mintha tényleg semmi nem lenne az arcomon. Szép bőrfénye van, szerintem szárazabb bőrűeknek púder nélkül tökéletes lehet. Picit féltem, hogy az én zsíros - így nyáron meg még zsírosabb - bőrömön hogy fog szuperálni, de nagyon kellemesen csalódtam, nagyon szépen tartja magát egész nap, pedig az én bőröm aztán olajos, meg ilyenkor nyáron a 40 fokban a szám feletti részen meg a hajvonalamnál mindig izzadok, így ott szoktak először csúnyán becsomósodni az alapozók/púderek. Azonban akármennyit izzadok, zsírosodik a bőröm, ez szépen állja a strapát, nem lesz foltos, csomós, "cakey", vagy tényleg gusztustalanul fényes, ha nem púderezem napközben, akkor is csak egy ilyen szép, természetes fénye lesz. Nevetőráncokba, szem alatti ráncocskákba sem ül bele, ami kisebb csoda egy ilyen terméknél. Nem oxidálódik, nem okoz pattanásokat. Fedése enyhe-közepes szerintem, nekem pont elég, elfedi a kisebb egyenletlenségeket, de a szeplőimet pl. még nem takarja el, aminek én örülök.
Egyszerűen tökéletes a színét leszámítva, de emiatt nincs szívem csillagot levonni, szerintem majd én is azt csinálom, mint amit előttem is írtak, megveszem a legvilágosabbat is és majd kevergetem magamnak a kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

farkasdorii98

2020. július 13.

nagyon szeretem! nem kopik le, nem lesz tőle zsíros a bőröm, nem okoz pattanásokat. nem erős a fedése, ha valaki egy természetesebb színezett hidratálót kiprónálna, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

tara95

2020. július 4.

Szín: Vanilla, A tökéletes számomra. Nagyon világos, sárgás.
Állag: teljesen hidratálókrém érzet, ecset ajánlott hozzá. Simán és pillanatok alatt terül, könnyen építhető.
Fedés: enyhe-enyhe közepes, pirosságot fedi, pórusokat nem tünteti el úgy, ahogy a koreai termékek, de nem is ígérte.
Finis: annyira természetesen bőrfényű, hogy önmagában sem mondja meg senki, hogy van-e rajtam valami, de azért lepúdereztem egy cseppet. Illata 0, szaga sincs.
Némi plusz: nekem akkor a legszebb, ha alaposan fújok alá és fölé aloe-verás fixálót. Mondanám, hogy csak a mac fix+, de azt is elfogyasztottam és semmi különbség nincs közte és aközött, hogy 1:3 arányban higítom az aloe verát ásványvízzel :DDD. Így szinte egyáltalán nem kopik és alig ül meg 1-2 apróbb ráncocskában (ez a hűvösebb idő tapasztalata).

Up: jön a 40 fok, remekel. Ha nyárra keres valaki színezett hidratálót, ez az egyik legjobb választás, annyira könnyed, egész nap tart, korrektorral maximálisan elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Szín: Vanilla, A tökéletes számomra. Nagyon világos, sárgás.

cherry19

2020. június 24.

A legutóbbi notinos akció keretében 2 tartalékot vettem, ez így elég sokat elmond esetemben:D
Nem szeretem a színezett hidratálókat, de szeretem keverni őket erősebb fedésű, matt alapozókkal. Ez magában is elmegy, ha kivételesen nagyon jól érzi magát a bőröm. A ColourPop Pretty Fresh színezett hidratáló véleményezésénél bevezettem magamnak egy fedéspontozó skálát, ezt olyan 15-20/100-ra tenném, szerintem sokkal jobban fed, mint a CP és az árnyalat (Vanilla Nude) is ezerszer jobban passzol a bőrömhöz. Félreértés ne essék meg sem közelíti a közepes fedést, továbbra is egy nagyon könnyű fedés, de látványosabban egységesíti a bőrképem.
További pozitívum számomra, hogy sokkal inkább szaténfinishe van, mint fényes, egyáltalán nem ragad az arcomon és jóval könnyebb eloszlatni is. Tartósnak nem mondanám ezt sem, de szerencsére keveréskor nem befolyásolja negatívan a maximális viselési időtartamot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

xszemyx

2020. június 16.

Rutinosan 2 árnyalatot szereztem be elsőre borzasztó fehérbőrűként. A 2 legvilágosabbat. És igazam volt, mivel a legvilágosabb rózsaszín (kismalac), az eggyel sötétebb pedig sárga, és önmagában már kicsit sötétebb a bőrömnél. A keverék tökéletes. Nem igaz, hogy nincs fedése. Már egy ideje használom, de a napokban történt egy olyan, hogy zuhanyzáshoz nem vittem be magammal lemosót, így gondoltam nem akkor mosom le a sminkem, hanem miután kijöttem. Kint a tükör előtt elkezdtem, és ahogy jött le, alatta megjelent a melegtől kipirosodott orcám. Ez tudatta velem, hogy nemcsak tartós (reggeltől estig, kis púderrel), hanem magas fedésű is. Tök jó a magas fedés, csak én könnyed bőrkiegyenlítő színezett hidratálót kerestem nyárra 😅 Mindegy, minőségileg közepes fedésű alapozónak felel meg, nem nehéz, nem maszk, nem emeli ki a hibákat, szárazságot, lapos kabuki ecsettel szépen tudom felvinni. Kicsit zsírosabb fényvédőn sem mutat rosszul. Megszerettem nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag