NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. február 6.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Teljes fedésű, hosszantartó hatású krém korrektor.

emiko

2020. szeptember 1.

Ár-érték arányban a legjobb. Én 2 színt vettem, a vanila és a medium olive árnyalatot. Tökéletesen ki tudom keverni velük a téli és a nyári színemet is. Szemem alá használom és a pici bőrhibákra. Mindent is elfed. Nem kell feltétlenül szivaccsal vagy ecsettel bajlódni, tökéletesen eldolgozható kézzel is. Összeségében nagyon pacek kis korrektor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

mSzandika

2020. augusztus 12.

Nagyon jó lenne. Vanilia árnyalatban van meg nekem, ez olyan világos, hogy közel áll a bőröm színéhez. Gyorsan elkezd száradni, úgyhogy el kell dolgozni szinte azonnal, ahogy felkened :). Szem alá, állra nekem csillagos ötös. Viszont az arcom többi részét egyrészt icipicit szárítja, a másik főbb gond az, hogy sajna nekem ez is narancssárgára oxidálódik egy idő után, mintha bőrbetegségem lenne úgy nézek ki :/. Na mindegy, ezért csak 4-es egyelőre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Eple

2020. május 28.

Könnyű eldolgozni, iszonyat tartós és szinte teljesen elfedi a bőrhibákat. Nem tömíti el a pórusokat, érzékeny bőrűeknek is bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

PiVi01

2020. április 19.

Nagyon szuper korrektor. Krémes állaga van es jol pigmentalt, ezert a szem alatti karikakat 1-1 pötty korrektorral el tudom tüntetni. Emiatt kb fel evig eleg, pedig minden nap használom. Sokszor ujra vettem mar, nalam allando darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

VikkaBeres

2020. április 18.

Már vagy ötödik alkalommal rendeltem újra. Nagyon jó fedése van,imádom. Nekem 1-1,5 hónapig bőven elég. Ha alapozó nélkül akarok lenni ez is bőven megteszi! Számomra 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Vikktoria

2020. április 15.

Ennek a korrektornak tényleg nagyon erős a fedése, de ha valakinek szárazabb a szemkörnyéke akkor jól alá kell hidratálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 14.

Nagyon nagy fedésű korrektor. A szem alatti karikákat és elszíneződéseket nagyon szépen eltünteti. Egész nap tartós. Nem szárítja a szem alatti részt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

beauty7

2020. március 21.

Szem alá és bőrhibákra próbáltam ezt a korrektort. Imádtam benne pár dolgot, de sajnos a negatívumok miatt nem tudott összességében meggyőzni. Erős fedésű, de nagyon szép, selymes felületet ad, ilyet még egyik korrektornál sem tapasztaltam, nagyon tetszett. Nap végéig is tökéletesen a helyén maradt. De túl hamar szárad, így nagyon gyorsan el kell dolgozni, ami számomra egyáltalán nem kényelmes. Ebből kifolyólag, ha elsőre nem volt tökéletes a végeredmény, utána nem tudtam szépen sem építeni, sem javítani. Ez nálam óriási hátrány sajnos, mert szeretek ügyeskedni a legszebb eredmény érdekében. És nagyon gyorsan fogy. Nagyjából egy hónapig, ha tudtam használni anélkül, hogy észrevettem, hogy már alig van benne. Így bár elhasználtam és szerettem is részben, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

nora98

2020. február 10.

A korrektor! Nagyon szeretem, sötét karikák, apróbb foltok eltüntetésére használom, mindig nálam van. Tartós, bár 3-4 hónapja van meg de nemsokára elfog fogyni, ez mindennapos használat mellett. Biztos újra veszem, a ráncokba se ül be, talán annyi negatívumot tudnék mondani, hogy kicsit túl gyorsan megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

giny96

2020. január 17.

Sajnos nagyon világos árnyalatot vettem belőle, így korretorként csak télen tudom használni, amúgy szemhéjalapnak használom el. Nagyon szép fedése van viszont, szóval mindenképp szereték belőle beszerezni egy hozzám passzoló színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.