NYX Professional Makeup

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: abicicaaa, az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2019. február 17.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízálló, matt végeredményt és teljes fedést ígérő folyékony alapozó, melynek 45 árnyalata közül mindenki találhat a bőrszínének megfelelőt.

Ár: 3500 , Eladó: Rosefan
Állapot: 3X használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvételt preferálnám, de postázom igény szerint.
2000 Ft NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
Ár: 2000 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+830 Ft)

Anheszenamon

2020. október 28.

Nekem nagyon bevált ez az alapozó. Nyáron zsíros, egyébként kombinált bőrűként számomra megváltás, hogy végre egy termék ami nem fénylik rajtam egy óra múlva. Legtöbbször nedves blenderrel viszem fel de kiválóan működik a Sigma F80 alapozóecsetemmel és a KAP alapozóecseteivel is. Neten rendeltem és hiába a sok swatch nézegetés, sikerült egy túl világos árnyalatot választanom, ami még korrektorként is már-már világos. Ezért rendeltem egy jóval sötétebbet is, így a kettőt mixelve ki tudom keverni a tökéletes színemet télen-nyáron. 6-8 órát simán kibír anélkül, hogy elkezdene átfényesedni. A fedése szerintem erős közepes, de nekem bőven elég. Meg vagyok elégedve vele, egyetlen negatívumot tudok csak mondani: ha nem használom napokig, beleszárad a termék a pumpába és kínszenvedés kinyomni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

barbibebi

2020. október 16.

Ha lehetne, akkor 0 pontot adnék rá. Fedése nem sok van, tartóssága annál is kevesebb, 8 óra munka után vettem észre, hogy az alapozó fele a maszkon van, 4 óra még hátra van műszak végéig....
Kopása rettenetes, beleült az összes pórusomba.
Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 16.

Kopása rettenetes, beleült az összes pórusomba.
Kuka.

ldinna

2020. október 7.

Nagyon kellemes állagú alapozó, de az igért full coverage-t nem biztosítja.
Nedves beauty blenderrel kell felvinni, mert nagyon gyorsan szárad. Primer nélkül hajlamos a csomósodásra.
A hátrányai ellenére megéri az árát kellemes állaga és tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Nagyon kellemes állagú alapozó, de az igért full coverage-t nem biztosítja.
A hátrányai ellenére megéri az árát kellemes állaga és tartóssága miatt.

Saranhuone

2020. augusztus 30.

Aki hozzám hasonlóan hullafehér bőrrel rendelkezik, az nyilván tapasztalta már, hogy milyen nehéz megtalálni a megfelelő színű arcra való termékeket. Ezzel az alapozóval külföldön találkoztam először, ahol egyből megvettem belőle a legvilágosabb, Pale elnevezésű árnyalatot, ami tökéletesen illeszkedik az arcomhoz. Egyetlen problémám volt vele, a felvitel, ahogy itt is sokan említették. Ujjal hiába kentem primerrel, primer nélkül, hidratálóra, mindennel együtt, egyszerűen nem akart terülni az arcomon, vagy összeállt vagy pedig beült a(z amúgy tök normál méretű) pórusaimba apró fehér pöttyöket alkotva. Mindenképpen meg akartam találni a megoldást, mert egyrészt a cucc drága volt, másrészt a többi márkából hiába találtam már szépen fedő, szépen terülő terméket (pl. a catrice hd) ha azok közül a legvilágosabb is csibesárgán virít a fejemen és legjobb esetben is valamivel kevergetni kell. Végül a Rimmel fix&protect primerjével egyszerre vittem fel és gyors mozdulatokkal szétkenve a gyors száradása miatt értem el elfogadható eredményt. Miután kifogyott a termék, egy ideig nem vettem újra mert sehol nem volt belőle ez az árnyalat, viszont nemrég megláttam itt az eladó termékek között és le is csaptam rá. A hajdan használt Rimmeles primert már nem gyártják, így ismét gondolkodóba estem, hogy ugyan mivel vigyem fel és némi tesztelés után megállapodtam a szivacsnál, ami korábban valamiért nem jutott eszembe. Szóval hidratáló, primer és száraz vagy enyhén nedves szivacs és tökéletesebb mint valaha. Az eredmény bársonyos, púder sem kell rá, igazából olyan, mintha nem is folyékony terméket vittem volna fel. Az egyetlen, amiben találnék hibát ha akarnék, hogy full fedést ígér a leírás, na az közel sincs meg, bőrhibák esetén ugyanúgy korrektor szükséges mint más termékeknél. De nálam ez eleve nem szempont, én csak azt szeretném, hogy a vámpír fehérségű arcom végre egyenletes színű és viszonylag matt legyen, ezt pedig maradéktalanul hozza és tartja egész napon át. Ez utóbbi miatt mondanám, hogy 4 és fél de mivel engem a színe miatt konkrétan fogságban tart a termék, nem tudok nem 5-öst adni neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Eple

2020. augusztus 26.

Tökéletesen elfedi az apró bőrhibákat, viszont nem kelt maszkhatást. A t-vonalban fénylő arcbőrömet szépen mattítja, az orr területén picit nehéz eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Villango

2020. július 23.

Nagyon nehéz egyszerre az öregedő és a zsíros bőr problémájával együtt élni :) .....de lassan sok évnyi porpúder használat után át kell térnem a folyékonyakra, de nem mindegy melyikre.
A zsirossagot muszáj kordában tartania, és az extrém furán banánsárga bőrömhöz is találni kell színt.
Az EL DW nem jött be, lefolyt nap közepére az arcomrol. A Studio Fix vélemények nem győztek meg. Gondoltam ahol 45 szín van az rossz nem lehet.
A lány a westendben aki segített, totál elfuserálta az altónusomat, én hülye meg hallgattam rá.....azokutan hogy tudom mi az altónusom.
Szal másnap mehettem vissza és magamtól kiválasztottam a megfelelőt.
Elegedett vagyok vele, alá kell rendesen hidratálni és nem lehet építeni, de nekem nem is nagyon kell.
Közepes fedesu, nagyon hamar átfényesedik, de a tök matt bőr nekem nem is pálya.
Az oxidálódása nem gáz, de van neki azért.
Nap végére azért ő is megmozdul lefelé, az ásványi porpuderemet nem éri utol tartósságban, de ez utóbbit nyáron nem tudom kezelni, ragad bele mindenbe amit alá kenek, és kezd beülni a pici ráncokba.
Szóval nyárra marad ő, foleg hogy most keverem a 2 üveg színt.....de így oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Szal másnap mehettem vissza és magamtól kiválasztottam a megfelelőt.
Az oxidálódása nem gáz, de van neki azért.
Szóval nyárra marad ő, foleg hogy most keverem a 2 üveg színt.....de így oké.

PafranyLany

2020. július 1.

Én nagyon szeretem, ez vált be a legjobban, igaz annyira sok alapozót nem próbáltam...de a drogériásak közül ez a legjobb: én a saját korrektorjával használom, és 10 óra után is még nagyon szép az összhatás (főleg ha az átfényesedéseket - nekem zsíros a bőröm eleve - az erre kitalált zsírpapírral itatod fel). + hatalmas előny, hogy az eddig használt alapozóim közül ez oxidálódik a legkevésbé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Kodi

(!)
2020. június 8.

Nem vagyok NYX rajongó, sok terméküket Kínában gyártják, ez különösebben nem szimpatikus, bár tudom, hogy a kínaiaknak is van "made in italy" betűje, szóval nincs mit adni ilyesmire. (Ez az alapozó a felirat szerint az USA-ban készült egyébként.) Szemceruzáikat kedvelem még, egyszer vettem tőlük egy szemhéjpúdert, de azt valamiért nem szerettem. Szóval nem hiszem, hogy megvettem volna ezt az alapozót, ha nem nyerem meg a KM játékán, ezúton is köszönöm a tesztelési lehetőséget. A Warm Vanilla árnyalatot választottam. A színválasztásban kénytelen voltam a findation.com-ra hagyatkozni, mert a legközelebbi Douglasban nem volt még ez az alapozó. A szín egy kicsit sárgásabb lett a kelleténél, most jó, nyáron viszont világos lesz. Úgy vettem észre, hogy alkalmazkodik az arcszínhez, oxidációt szerencsére nem tapasztaltam. Primert érdemes alá használni, mert mimikai ráncokat képes kiemelni, de én mindig használok valamit: vagy Laura Mercier radiation primerjét, vagy a Nivea after shave balmját, de kipróbáltam a Maybelline Baby Skin primerrel is, ezekkel mind jól működött, kukacosodást nem tapasztaltam. Folyékony, híg alapozó, érdemes gyorsan dolgozni vele mert hamar szárad. A fedése közepesen erős, de semmiképpen sem 'full', ezt hozzátenném, a legerősebb fedést Yves Rocher stippling ecsettel, valamint RT Buffing brush egymás utáni alkalmazásával értem el. Én azonban legtöbbször valamilyen beautyblender jellegű vizes szivacsot használok (most éppen Yves Rochert), ezzel is teljesen jól működött, ezzel lágyabb, nekem jobban tetsző fedést értem. A végeredmény szép, közepesen matt, enyhén púderes hatással. Elégedett vagyok ezzel az alapozóval, máskor azonban magamon kell kiválasztani a színt, újra csak ezt tudom megállapítani. Negatívumként annyit említenék, hogy a nyomófej képes merőlegesen kilőni az anyagot, ha nem akarjuk, hogy a szőnyeg is olyan legyen, figyeljünk oda erre a lépésre. A nyomófej többet nyom ki egyébként, mint a megszokott alapozók. Csodaszernek nem mondanám, egy jó minőségű korrekt alapozó, sokan fogják szeretni.
UD: Kevés használat után teljesen tönkrement a nyomófeje, ki kellett bányásznom belőle a sok anyagot és áttölteni egy alkalmas üvegcsébe, hogy ne vesszen kárba. Csomagolására hatalmas mínusz 1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 8.

twinnypeaks

2020. május 27.

Nagyon szeretem felkenni, és imádom hogy a Nyx ennyire gondol a fehérbőrűekre (alabaster árnyalat tökéletes, max nyárra kicsit már fehér), de iszonytatóan szárít és húzza a bőrömet. Hidratálókrémet is teszek alá, és 1-2 óráig oké, de egy napot nem bír ki. A színe pedig tökéletes lenne és az állagát is szeretem, de így szívfájdalom. Max még próbálkozok erősebb hidratálókkal alá, de kétlem, hogy hosszú távra beválna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

matyasflora

2020. április 30.

Nagyon hamar szárad, úgyhogy én kis részletekben haladva szoktam felvinni. A Notino-ról rendeltem és csodával határos módon eltaláltam a színemet. Én abszolút hófehérke típus vagyok ezért ez nálam plusz pont. A bőrt is szárítja sajnos, pedig eddig azt hittem, hogy a viszonylag zsíros bőrömre tökéletes lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag