NYX Professional Makeup

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: abicicaaa, az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízálló, matt végeredményt és teljes fedést ígérő folyékony alapozó, melynek 45 árnyalata közül mindenki találhat a bőrszínének megfelelőt.

FLili2

2024. március 2.

Interneten vásároltam és siokerült kiválasztanom a tökéletes árnyalatot bár megmondom őszintén elég sokáig tanakodtam rajta melyik is legyen. Könnyű a felvitele és egyáltalán nem nehéz érzés a viselése valamint szépen lemattul. A vízállóságát nem próbáltam ki viszont leizaddni nem nagyon sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 2.

Csipetke

2023. november 22.

Nekem egyáltalán nem működött pedig sikerült jó árnyalatot választanom. Kiemelt minden bőrhibámat, beült a kisráncaimba. Apró kis pattanások lettek tőle a homlokomon. Röviden és tömören minden rosszat eltudok róla mondani amit egy alapozóról el lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 22.

Queen16

2023. május 16.

Nos, ez megér egy külön misét arról menyire rossz!
Szerintem a top világ legrosszabb drogériás alapozóiba be illene a top 10-be :D!
Kezdjük ott hogy drogériás viszonylatba egy nem olcsó alapozó! Enyiért már olyan alapozót kapok amibe porcelán böröm van akár 12 óráig vagy még több.
Kettőt vettem, nekem meg anyumnak, hát kezdjük ott hogy az én fehér börömet is még brutálisan sápasztotta a világos árnyalat!!! Így a másik színnel ami kicsit sötétebb volt összekevertem, így vállalható volt a szín.
Az én zsíros börömön is kataszrofálisan viselkedett ki emelte a "szárazabb" részeket, mindent ki emel amit nem kell! Nemlétező bőrhibákat látok, tág pórusok, nem létező ránc, kis apró bőrtextúra, mindez 1 óra után úgy oxidálódik foltokban csúnyán hogy az valami hihetetlen :D.
Úgy hogy tökéletesen elő volt készítve a böröm! Próbáltam több féle módszerrel többet alá hidratálni stb sehogy sem jó.
Mellesleg a viselése után miután lemostam, új kis pattanásokat okozott.
A fedéde nagyon gyenge közepesnek elmegy de építeni abszolút nem lehet, kataszrófális mindenhogy.
Egyedül ami miatt gondoltam szuper lehet az a szép összetevő listája abban tényleg nincs probléma, de maga a termék borzasztóan működik, ezért az árért felháborító ez a minőség, az önbizalmamat abszólút le rombolja, mert ezzel nagyon csúnya az összkép, egy hibátlan arcbőrböl is csúnyát csinálna. Mindent ki emel amit nem kell. Anyira matt hogy púder sem kell! Így még a zsíros bőrből is sivatagot csinál. Senkinek nem ajánlom, pláne aki problémás börű, mert csak elveszi a kedvet a sminkeléstől, egyik legrosszabb termékebe a nyx-nek vissza kéne vonatni!
Ha lehetne erre nullát adni, azt kapna! Pénzkidobás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 16.

Nos, ez megér egy külön misét arról menyire rossz!
Mellesleg a viselése után miután lemostam, új kis pattanásokat okozott.
Ha lehetne erre nullát adni, azt kapna! Pénzkidobás!

Timi01

2023. május 7.

Drogériás kínálatban meglepően korrekt alapozó, nem oxidálódik, nem fénylik át, elég jó, bírja a napi megpróbáltatásokat (archoz nyúlkálás, orrfújás, maszk). A ráncokba nem ül bele, viszonylag jól korrigálja a tágabb pórusokat. Ecsettel szoktam felvinni a mézes primer-ére, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 7.

PuffancsCosplay

2023. március 30.

Végre egy "hulla színű" alapozó, ami az én bőrszínemhez is illik. Viszont néha nagyon kidobja a száraz részeket az arcomon, amikről nem is tudtam. A színe miatt szeretem, de egy nagyon alapos radírozás nekem mindig kell előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

fulepregi

2023. március 7.

Sajnos megvettem (számomra) elég drágán a Douglasben, két nap múlva meg is bántam. Hihetetlenül nézett ki az orromon és környékén, a szám mellett, fölött, foltos volt, rettentő száraz, és beépült az összes minimális ráncaimba.
Egy kis frissítés: Sok-sok hidratálóval és vastag hidratáló primerrel csökkentettem a száraz, foltos hatást. Így egészen elfogadható kinézete van, persze nem full közelről. Száraz bőrűeknek nem ajánlom, nekem is agyon kellett kenni az arcom előtte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 7.

purity

2022. november 8.

Update: kb. a felénél teljesen tönkrement a pumpája, és nem sikerült levarázsolnom róla, úgyhogy az alapozó felét dobhattam ki. Biztosan nem adok újra pénzt érte ezután.

Nem rossz, de nem biztos, hogy újra fogom venni. Pozitívum, hogy hatalmas a színválaszték, így elég pontosan meg lehet találni a nekünk megfelelőt. Én a Porcelain árnyalatot vettem, az én bőrömhöz jól passzol. Viszont szerintem is narancsossá oxidálódik napközben.
A fedéssel nincs probléma, és egészen természetes hatást is kelt, ráadásul pont kényelmes az állaga.
Nem zsírosít, de azért púder nélkül napközben kifényesedik. Szerintem nem mattít, de nem is szárítja ki a bőröm.
Egyetlen valódi hátránya a pumpája, nagyon hamar beszárad, és valóban kilövelli az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

trixyyhprincess

2022. január 17.

Szerintem szépen fed, és építhető is, azzal nincs probléma, viszont bizonyos szempontokból nem a legjobb választás.
Az első ilyen az, hogy nagyon oxidálódik. Ugyan, én nem választottam sajnos teljesen jó árnyalatot sem a bőrömhöz, ami nyilván nem az alapozó hibája, viszont ettől függetlenül használható lenne, ha nem oxidálódna narancssárgává, rövid időn belül.
A másik, hogy a pumpája nem működik, elsőre sosem sikerül kinyomni az üvegből semmit, csak kb. harmadjára, de akkor konkrétan kilövi magából az alapozót...
Viselni sem túl kényelmes, így télen elmegy, de nyárra nem tudom elképzelni, pedig nem fullasztó, csak egyszerűen valamiért nem az igazi.
Lehet, hogy egyszer adok neki még egy esélyt, kiválasztva a megfelelő árnyalatot, de egyelőre nem igazán nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

StabilHabcsok

2022. január 17.

Körülbelül két évig használtam ezt az alapozót, azóta rájöttem, hogy nem nekem való, plusz megváltozott a smink rutinom is.
Nyárra szerintem tökéletes, téli időszakban kezdődnek a gondok vele.
Szörnyen szárítja az arcbőrt, ahogy napközben szinte beleépül az arcba, úgy dob a viselőjére plusz tíz évet.
Anno zsírosabb bőröm volt, de ettől brutál száraz lett, hiába raktam alá bármilyen primert, hidratálót.
Szerintem nem annyira jó, mint amennyibe kerül és amennyire dicsérik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Nyárra szerintem tökéletes, téli időszakban kezdődnek a gondok vele.
Szerintem nem annyira jó, mint amennyibe kerül és amennyire dicsérik.

Anheszenamon

2021. november 6.

Update: sajnos a nagy lelkesedés után le kell, hogy pontozzam. A hűvösebb idő beköszöntével már borzalmasan mutatott rajtam. Olyan öreggé tette a bőrömet, és annyira beült a pórusokba, hogy nem is akartam hinni a szememnek. Elhasználtam egy teljes üveggel, tehát volt időm kitapasztalni. Biztosra mondhatom: nem fogom újravenni.

Nekem nagyon bevált ez az alapozó. Nyáron zsíros, egyébként kombinált bőrűként számomra megváltás, hogy végre egy termék ami nem fénylik rajtam egy óra múlva. Legtöbbször nedves blenderrel viszem fel de kiválóan működik a Sigma F80 alapozóecsetemmel és a KAP alapozóecseteivel is. Neten rendeltem és hiába a sok swatch nézegetés, sikerült egy túl világos árnyalatot választanom, ami még korrektorként is már-már világos. Ezért rendeltem egy jóval sötétebbet is, így a kettőt mixelve ki tudom keverni a tökéletes színemet télen-nyáron. 6-8 órát simán kibír anélkül, hogy elkezdene átfényesedni. A fedése szerintem erős közepes, de nekem bőven elég. Meg vagyok elégedve vele, egyetlen negatívumot tudok csak mondani: ha nem használom napokig, beleszárad a termék a pumpába és kínszenvedés kinyomni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.