NYX Professional Makeup

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: abicicaaa, az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2019. február 17.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízálló, matt végeredményt és teljes fedést ígérő folyékony alapozó, melynek 45 árnyalata közül mindenki találhat a bőrszínének megfelelőt.

Ár: 3700 Ft , Eladó: VargaBernadett
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel lehetséges
BoReka

2020. január 22.

Jó volt, de nem igazán vagyok vele megelégedve, nem fogom újravenni. Túl gyorsan szárad, nagyon gyorsan kell vele dolgozni, pedig a hozzá készített (amúgy méregdrága) ecsettel használtam, amibe mindig beleszáradt az alapozó és összecsomósította.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

nancy10

2020. január 18.

Nagyon világos a bőröm, az összes szín közül a legvilágosabb szín (Pale) lett a jó, szóval nagyon örültem, hogy végre van egy alapozó, amit nem kell világosítani. T vonalban zsíros a bőröm, és nagyon jól lemattítja, szinte púderezni sem kell, bár én vékony rétegben szoktam. Hátránya, hogy a fedése közepes és meg kell tanulni használni, mert könnyen összegyűlik a száraz részeken, de idővel belejön az ember. Sajnálom, hogy nem magasabb a fedése, de ígyis megadom az 5*-ot a színválaszték és a mattsága miatt. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Krin003

2019. december 30.

Nagyon világos bőröm van, de ez a szín nagyon nem lett eltalálva, pedig az eladó hölgy segített. Annyira világos szín sikerült, hogy most, decemberben kezdtem el nyugodtan használni.. persze erről a termék nem tehet. Zsíros a bőröm, de valahogy ez az alapozó nagyon kiszárította és kiemel minden száraz részt az arcon. Matt marad a bőr estére is. És érdemes tudni, hogy nem lehet építeni.. Nagyon csúnyán lejött, ha 2 rétet próbáltam feltenni. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

SzarkaVivien

2019. december 20.

2 napja vettem, és nagy csalódás. Külön segített kiválasztani az eladó csajszi, a boltban még fel is kente az arcomra, minden passzolt. Aztán másnap gondoltam élesben kipróbálom... oxidálódik.Konkrétan úgy nézett ki a bőröm mintha túlszoliztam volna magam. Illetve nekem kisebb pattanásokat okozott. A fedése egyébként nagyon jó, és a hozzá való primerrel használva az arcbőröm is puha maradt, ez pozitívum. A pattanások és a sötétedés miatt két csillag levonás jár , illetve hogy az eladó nem tájékoztatott, hogy ez sötétedik. Nekik tudniuk kéne, nem?🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Regi23

2019. december 7.

Nagyon jó kis alapozó, elégedett vagyok vele. Az üzletben segítettek árnyalatot találni, így tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Közepes fedése van, nem maszk hatású. Száraz részeket kicsit kiemeli, ezért érdemes jól aláhidratálni, de nekem alapból zsírosodásra hajlamos a bőröm, így ez nem volt probléma.Pórusaimat nem nagyítja vagy tömíti el, pattanásokat sem okozott. Glamour napokon vettem kedvezménnyel, így abszolút megérte, teljes áron nem biztos hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

rekas

2019. november 16.

Én is kipróbáltam még a megjelenésekor ezt a nyx-es alapozót, mivel csak jókat olvastam róla...azt kell mondjam hogy jó lett volna, de az én bőröm ezen is átfénylik, igaz egy fokkal lassabban mint más alapozóknál, de ilyen árkategóriában kicsit többre számítottam, azonban másnak ettől még beválhat :)
A 4 csillagot azért kapja, mert ha 1-2 napot nem használod beszárad a pumpája pont annyira, hogy minden fele spriccel az alapozó mikor újra használnád, csak oda nem ahova kellene. Kisebb tisztítás után ez korrigálható, de nem lesz olyan mint új korában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

szilvike94

2019. november 11.

Mostanra világosodott vissza a bőröm a Porcelain árnyalathoz, mondjuk én csak télen viselem el magamon az alapozót. Az aláhidratálást és a jó primert mindenképp igényeli, mert a száraz részeket azonnal kidobja és beül mindenhova. A termékeket amiket felé rakok amúgy jól megtartja és a bőröm is sokkal később fényesedik át. Szuper alapozó, már sok mindenkinek ajánlottam és rosszat még nem hallottam vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

vanillacake

2019. október 18.

Szuper alapozót kerestem, hatalmasat csalódtam. Beszívja a bőröm, ennek ellenére csomósodik is. Nem lehet eloszlatni, az apróbb ráncokat felnagyítja. Ráadásul annyira szárít, hogy múmiának éreztem magam tőle, pedig zsírosabb bőröm van. Hab a tortán, hogy teljesen besárgult a bőrömön a kiválasztott világosabb árnyalat.
Felkeltette az érdeklődésemet ez a márka, de sajnos erről a termékről semmilyen pozitívumot nem tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

doraorsolya

2019. október 10.
Úgy érzem, az a fair ezzel a termékkel szemben, ha átjavítom az értékelésemet négyről öt csillagra.
Nyáron nagyon összenőttem ezzel az alapozóval, ráadásul a barnább színem miatt a Vanilla mellé még egy Medium Olive árnyalatra is beruháztam.
A fényesedésre hajlamos bőrömön fantasztikusan állta a strapát egész nyáron.
Nagyon jó alapozó, biztos újra megvenném!

2019. május 5.
Szeretem a zsírosabb bőrömre, de nem a kedvenc alapozóm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

2019. október 10.
A fényesedésre hajlamos bőrömön fantasztikusan állta a strapát egész nyáron.
Nagyon jó alapozó, biztos újra megvenném!

2019. május 5.
Szeretem a zsírosabb bőrömre, de nem a kedvenc alapozóm.

chrissyb

2019. október 3.

Nagyon elégedett vagyok vele , kifejezetten szép a finishe és jól fed viszont nem érzem hogy 'túl sok',igazából ez az eddigi legjobb alapozóm (igaz , eddig nem éppen ebben az árkategóriában vásároltam) , viszont a múlt héten megfáztam , és az orrom környéke nagyon kiszáradt és kivörösödött , szóval igazán jól jött volna az eddig is megszokott fedés , de ehelyett iszonyúan nézett ki , kb mintha hámlana , nagyon kiemelte a száraz részeket , úgyhogy ezért a mínusz 1 csillag. (ettől függetlenül ha éppen nem lesz kedvem egy új alapozóval kísérletezni amikor elfogy, biztos hogy újraveszem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag