NYX Professional Makeup

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: abicicaaa, az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2019. február 17.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízálló, matt végeredményt és teljes fedést ígérő folyékony alapozó, melynek 45 árnyalata közül mindenki találhat a bőrszínének megfelelőt.

Ár: 3700 Ft , Eladó: VargaBernadett
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel lehetséges
Detti90

2019. április 15.

Nagyon megörültem, hogy ennyi árnyalata van, ezért rászántam magam. Szerintem egyáltalán nem olcsó a termék, de legalább a szín passzolt hozzám. 1,5 hónapig használtam, azt hittem velem van a baj, hogy egyszerűen nem működik. Próbáltam primerrel, anélkül, kézzel, blenderrel és borzalmas. Kiemelte a száraz részeket arcomon, folyamat kukacosodott, sehogy nem lehet elkenni, hiába nyomogattam blenderrel, utána kb a kezemmel le tudtam volna radírozni az arcomról. A fedése enyhe közepes...most félretettem aztán nyáron előveszem hátha, de sok reményt nem fűzök hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 15.

Dorinazia

2019. április 14.

Nyereményjátokon nyertem egy ilyen alapozót :) Hááááát használgatom már pár hete de nem vált a kedvencemmé. Az én olajos bőrömet eléggé szárítja illetve ha véletlenül akad száraz rész az arcomon nagyon kiemeli. Közepes fedése van. Én a Catrice HD alapozót jobban szeretem és még az olcsóbb is. Ár-érték arányban szerintem nem éri meg, esetleg kuponnapok vagy valamilyen más akció során megérhet egy próbát de teljes áron én nem ajánlom :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

leni97

2019. április 13.

kiemeli a száraz részeket, a pórusokat, és egyáltalán nem teljes fedésű. nekem nem vált be, de a széles színválaszték plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Blackbird

2019. április 12.

Közepes fedésű, sok àrnyalatban elérhető alapozó.De. Nem az olcsó kategória, és a közèpkategóriàs àrhoz képest nem teljesít. Drogèriàban ajànlottàk, hogy ez hűmegha...Olcsó húsnak híg a leve- bàr ez az àrkategória nem az-de sajnos itt is àll a megàllapítàs.Lehet, hogy sznobsàgnak tűnik- és van, hpgy ott is akad mellényúlàs-, de a high end nem véletlenül az, ami, és nem véletlenül van úgy àrazva .Hogy hogy mondhattam erre-akàr egy próbàra igent- , azt passzolom. De ezt maximum magamnak róhatom fel, ezt vàllalom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

kittykemolnar

2019. április 7.

Nem rossz....Dea Catrice HD alapozója sokkal jobban bevállt nekem. A nagy színpaletta előny. Elhasználom, de nemtudom újravegyem-e. Összeségében a mindennapokra azért használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Andy88

2019. április 5.

Szuper alapozó, széles színválasztékban. Természetes hatású a bőrön. Árszínvonalban is kedvező. DE!!! Sajnos egyáltalán nem teljes fedésű! A bőrhibáimmal sajnos nem bírkózik meg. Nem mondom, hogy nem fed semmit, de azt sajnos közelről sem bizonyítja, amit ígér!
Megerdemli a 4*-ot, mert a dolgát elvégzi. De maradok inkább a kedvenc Catrice HD Liquid Coverage alapozómnál, amit minden tekintetben jobbnak tartok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

erika81

2019. április 4.

Több mint 20 éve sminkelek napi szinten, de szembemenve az itteni véleményekkel rajtam borzalmas!
Zsíros bőröm van, 2-3 éve az EL Double Wear alapozóját használom. Rajtam tökéletes, nem maszk hatású, de ez az alapozó botrányos.
2 alkalomra elegendő mintát kaptam 06 Vanilla színben. Úgy kiemelte a pórusaimat, hogy nem is tudtam ennyivel rendelkezem.
Második alkalommal már egy zsíros, éjszakai krémet kentem alá, hátha azzal működik, de ez a csel sem vált be. Le kellett mosnom, mert vállalhatatlan volt.
Örülök hogy kaptam mintát a szakboltba, mert mielőtt kipróbáltam volna, azt hittem a vélemények alapján hogy ez lesz az új kedvenc alapozóm.
Maradok az DW-nél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Maradok az DW-nél.

Stenico

2019. április 1.

Nagyon gyengenek talalom a fedeset, igy ki is esett a versenybol. Probaltam epiteni, de csak nagy maszatolas es csikos fej lett az eredmenye. Megall a porusokban es kiemeli a szaraz reszeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

MaDalma

2019. április 1.

Ez előtt csak színezett hidratálókat használtam, de az utóbbi időben egyre többet gondolkodtam rajta, hogy be kellene ruháznom egy alapozóra. Hosszas utánajárás és youtube bújás után esett a választásom erre a termékre, és nem bántam meg a döntésemet. A színválaszték tökéletes, a kombinált bőrömet nem szárítja, nem is teszi olajossá vagy zsírossá, sőt én egyenesen púder nélkül használom, ami eddig elképzelhetetlen volt számomra. A fedése is ideális, és mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Amadea

2019. március 31.

Nem vagyok alapozómániás, ez a darab mégis befészkelte magát a fejembe, alig vártam, hogy elérhető legyen - pontosabban alig vártam, hogy én elérhető legyek és beszambázhassak egy szaküzletbe, mert vakon nem mertem rendelni. A sejtésem beigazolódott, a fantasztikus árnyalatkínálatból a legvilágosabb, a Pale a nekem megfelelő. Vannak annak előnye is, ha az ember lánya hófehér, nem kell sokat görcsölni az árnyalatok felett.
Elsőre jól pofára estem, felpöttyöztem az egész arcomat, ahogy a kis barátságos koreai CC-krémemmel szoktam. Nos, alig bírtam eldolgozni, jóformán rákötött az arcomra, ami egyébként ki volt száradva a hideg miatt (a hidratálás ellenére). Magyarán lenyelt keresztben.
Másodjára már felkészültebb voltam és mocsok módon elkevertem a CC-krémemmel, így nem szívta ki belőlem az életet. Nagyon szép a finishe, bár csak nagyon óvatosan szabad rá púdert használnom (a legjobb az Hourglass Ambient Lightning púder), persze akkor nincs itthon Fix+, amikor kéne. Egy reggel megdöbbentem a munkahelyi mosdóban, ahová éppen telibe tűzött a nap, hogy mennyire szép egyenletesnek tűnik az arcom még az éles fényben is, hála ennek az alapozónak (meg a bőrápolásnak, igen, persze), komolyan, elöntött a hála.
A fedését nem mondanám teljesnek, inkább közepes. Rétegezni nem próbáltam, mert reggelente nincs időm lemosni az alkotmányt, ha félrecsúszik valami, inkább teszek rá korrektort, ld. szem alatti karikák. Arra, amire szántam, hogy egy egyenletes alapot biztosítson a sminknek, teljesen megfelel egy vékony rétegben.
Örülök, hogy megvettem. Nem mondom, a Fenty alapozója jóval kezelhetőbb, de ebben az árkategóriában nagyon jó kis darab, alapos hidratálással vízhiánnyal küszködők (én) is használhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag