NYX Professional Makeup

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   márkaboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: abicicaaa, az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2019. február 17.

Lelőhely:   márkaboltok, drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízálló, matt végeredményt és teljes fedést ígérő folyékony alapozó, melynek 45 árnyalata közül mindenki találhat a bőrszínének megfelelőt.

Ár: 4000 Ft , Eladó: Chipotah
Állapot: új, 3x próbált, Helyszín: Budapest, Győr, fizetés: átvehető személyesen, házhoz vagy csomagpontra küldöm foxposttal, gls-sel, postával
Ár: 4000 , Eladó: varkolyenci
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: előre utalás után foxpost/posta vagy Egerben személyesen átvehető

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

purity

2022. november 8.

Update: kb. a felénél teljesen tönkrement a pumpája, és nem sikerült levarázsolnom róla, úgyhogy az alapozó felét dobhattam ki. Biztosan nem adok újra pénzt érte ezután.

Nem rossz, de nem biztos, hogy újra fogom venni. Pozitívum, hogy hatalmas a színválaszték, így elég pontosan meg lehet találni a nekünk megfelelőt. Én a Porcelain árnyalatot vettem, az én bőrömhöz jól passzol. Viszont szerintem is narancsossá oxidálódik napközben.
A fedéssel nincs probléma, és egészen természetes hatást is kelt, ráadásul pont kényelmes az állaga.
Nem zsírosít, de azért púder nélkül napközben kifényesedik. Szerintem nem mattít, de nem is szárítja ki a bőröm.
Egyetlen valódi hátránya a pumpája, nagyon hamar beszárad, és valóban kilövelli az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

trixyyhprincess

2022. január 17.

Szerintem szépen fed, és építhető is, azzal nincs probléma, viszont bizonyos szempontokból nem a legjobb választás.
Az első ilyen az, hogy nagyon oxidálódik. Ugyan, én nem választottam sajnos teljesen jó árnyalatot sem a bőrömhöz, ami nyilván nem az alapozó hibája, viszont ettől függetlenül használható lenne, ha nem oxidálódna narancssárgává, rövid időn belül.
A másik, hogy a pumpája nem működik, elsőre sosem sikerül kinyomni az üvegből semmit, csak kb. harmadjára, de akkor konkrétan kilövi magából az alapozót...
Viselni sem túl kényelmes, így télen elmegy, de nyárra nem tudom elképzelni, pedig nem fullasztó, csak egyszerűen valamiért nem az igazi.
Lehet, hogy egyszer adok neki még egy esélyt, kiválasztva a megfelelő árnyalatot, de egyelőre nem igazán nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

StabilHabcsok

2022. január 17.

Körülbelül két évig használtam ezt az alapozót, azóta rájöttem, hogy nem nekem való, plusz megváltozott a smink rutinom is.
Nyárra szerintem tökéletes, téli időszakban kezdődnek a gondok vele.
Szörnyen szárítja az arcbőrt, ahogy napközben szinte beleépül az arcba, úgy dob a viselőjére plusz tíz évet.
Anno zsírosabb bőröm volt, de ettől brutál száraz lett, hiába raktam alá bármilyen primert, hidratálót.
Szerintem nem annyira jó, mint amennyibe kerül és amennyire dicsérik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 17.

Nyárra szerintem tökéletes, téli időszakban kezdődnek a gondok vele.
Szerintem nem annyira jó, mint amennyibe kerül és amennyire dicsérik.

Anheszenamon

2021. november 6.

Update: sajnos a nagy lelkesedés után le kell, hogy pontozzam. A hűvösebb idő beköszöntével már borzalmasan mutatott rajtam. Olyan öreggé tette a bőrömet, és annyira beült a pórusokba, hogy nem is akartam hinni a szememnek. Elhasználtam egy teljes üveggel, tehát volt időm kitapasztalni. Biztosra mondhatom: nem fogom újravenni.

Nekem nagyon bevált ez az alapozó. Nyáron zsíros, egyébként kombinált bőrűként számomra megváltás, hogy végre egy termék ami nem fénylik rajtam egy óra múlva. Legtöbbször nedves blenderrel viszem fel de kiválóan működik a Sigma F80 alapozóecsetemmel és a KAP alapozóecseteivel is. Neten rendeltem és hiába a sok swatch nézegetés, sikerült egy túl világos árnyalatot választanom, ami még korrektorként is már-már világos. Ezért rendeltem egy jóval sötétebbet is, így a kettőt mixelve ki tudom keverni a tökéletes színemet télen-nyáron. 6-8 órát simán kibír anélkül, hogy elkezdene átfényesedni. A fedése szerintem erős közepes, de nekem bőven elég. Meg vagyok elégedve vele, egyetlen negatívumot tudok csak mondani: ha nem használom napokig, beleszárad a termék a pumpába és kínszenvedés kinyomni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

leili

2021. október 15.

Húha, ez egy nagy melléfogás volt a részemről… szerencsére leértékelve vettem így nem fáj annyira, de azért az önbecsülésemnek nem tett jót ez az utóbbi egy hét, amíg ezt használtam olyan csúnyának éreztem az arcbőrömet. Tulajdonképpen teljesen mindegy mennyi mindennel hidratálok alá, ha tiszta olajjal összekeverem ès úgy viszem fel, vagy az arcomra kenem a legzsírosabb krémemet és arra viszem fel blenderrel, egyszerűen csonttá szárítja a bőrömet, emellett olyan száraz részeket is kiemel, amik amúgy nem látszanának…fedése nagyjàból egy BB krémnek felel meg. Egyetlen dolog miatt kapja meg a 2. csillagot és az az, hogy nagyon jó a színvàlaszték, megtaláltam a sárga alaptónusú elég vilàgos bőrömhöz illeszkedő színt, ami a Warm Vanilla, ezért is vettem meg. Én maximum nagyon zsíros bőrűeken tudom elképzelni, hogy jól működjön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

szucsa

2021. július 5.

Óriási színválasztéka győzött meg, ugyanis mindig is nehezemre esik az épp megfelelőt eltalálni. Púderes, matt fedése van. Nekem még nem volt ilyen jól fedő alapozóm, aminek nincs fényes hatása. Egyedüli problémám, hogy pár hónapig nem használtam, és kezdett beleszáradni a pumpájába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Petalodirosa

2021. június 4.

Én szeretem ezt az alapozót is, én jobban tudtam szivaccsal felvinni, az ecsettel nem olyan jól tudtam eldolgozni, pedig MAC ecsettel is próbáltam, ez lehet az én hibám, de a szivacs az működik. Hyaluron szérumot teszek alá és zsíros testes krémet, nekem száraz bőröm van. Tényleg nem olyan jól fed, de nekem nem mindig kell magas fedésű alapozó, ez természetesebb hatást kelt és pl. hétköznapra, munkába nekem jó. Vigyázni kell, mert gyorsan beszárad, ha sokáig nem használjuk. De mindezek ellenére én már újra is vettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 4.

kissklara11

2021. május 21.

Naponta változik a véleményem róla, de lehet ez a saját sminkelési tudásomon is múlik. Van olyan nap amikor gyönyörű, matt, egységesít, annyira fed, amennyire akarom (nem szeretem a full coverage hatást, bár ez azt ígéri, tudom annyira vékonyan használni, hogy nem tűnik fel és csak egy egységet ad, mondjuk nem is teljes arcon használom, nincs szükségem rá, inkább csak mint egy "korrektor"). Van olyan nap, amikor viszont kidobja a száraz részeket, beül a kis mimikai ráncokba.. Viszont a legkellemesebb érzetű alapozó, amit valaha próbáltam! Elhasználom, de valószínű más után fogok nézni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Szandra01

2021. április 17.

Sok alapozót próbáltam már különböző árkategóriákban, de ez full coverage-től nagyon nagyon messze van. Az hogy oxidálódik még nem zavar, de hogy a pirosas foltokat nem fedi el megfelelően az annál inkább. Nagy csalódás számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

dunaimano

2021. március 15.

Ősz óta használom, nagyon elégedett vagyok vele. Jól pigmentált, könnyen eloszlatható, szépen építhető alacsonytól közepes fedésig. Gyönyörű bőrképet ad, szépen egységesít. Ecsettel szoktam használni. Tartós, egész nap fent marad, többféle púderrel is használtam. A bőröm állapotának függvényében határozom meg az alaprétegeket, de általában nincs sok hidratálásra szükségem hozzá, mivel alapból zsíros / kombinált bőröm van. Nem használom minden nap, sokáig elég lesz. A színválaszték nagyon jó, végre van miből válogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag