NYX Professional Makeup

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: abicicaaa, az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2019. február 17.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízálló, matt végeredményt és teljes fedést ígérő folyékony alapozó, melynek 45 árnyalata közül mindenki találhat a bőrszínének megfelelőt.

Ár: 4500 Ft , Eladó: somogyianna
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szabadszállás, fizetés: Fizetés banki utalással, postán tudom küldeni, de személyes átvételre is van lehetőség.
Ár: 2500 , Eladó: blanzsi
Állapot: 3/4-ig, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után foxpost v postán marado

Anheszenamon

2021. november 6.

Update: sajnos a nagy lelkesedés után le kell, hogy pontozzam. A hűvösebb idő beköszöntével már borzalmasan mutatott rajtam. Olyan öreggé tette a bőrömet, és annyira beült a pórusokba, hogy nem is akartam hinni a szememnek. Elhasználtam egy teljes üveggel, tehát volt időm kitapasztalni. Biztosra mondhatom: nem fogom újravenni.

Nekem nagyon bevált ez az alapozó. Nyáron zsíros, egyébként kombinált bőrűként számomra megváltás, hogy végre egy termék ami nem fénylik rajtam egy óra múlva. Legtöbbször nedves blenderrel viszem fel de kiválóan működik a Sigma F80 alapozóecsetemmel és a KAP alapozóecseteivel is. Neten rendeltem és hiába a sok swatch nézegetés, sikerült egy túl világos árnyalatot választanom, ami még korrektorként is már-már világos. Ezért rendeltem egy jóval sötétebbet is, így a kettőt mixelve ki tudom keverni a tökéletes színemet télen-nyáron. 6-8 órát simán kibír anélkül, hogy elkezdene átfényesedni. A fedése szerintem erős közepes, de nekem bőven elég. Meg vagyok elégedve vele, egyetlen negatívumot tudok csak mondani: ha nem használom napokig, beleszárad a termék a pumpába és kínszenvedés kinyomni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

leili

2021. október 15.

Húha, ez egy nagy melléfogás volt a részemről… szerencsére leértékelve vettem így nem fáj annyira, de azért az önbecsülésemnek nem tett jót ez az utóbbi egy hét, amíg ezt használtam olyan csúnyának éreztem az arcbőrömet. Tulajdonképpen teljesen mindegy mennyi mindennel hidratálok alá, ha tiszta olajjal összekeverem ès úgy viszem fel, vagy az arcomra kenem a legzsírosabb krémemet és arra viszem fel blenderrel, egyszerűen csonttá szárítja a bőrömet, emellett olyan száraz részeket is kiemel, amik amúgy nem látszanának…fedése nagyjàból egy BB krémnek felel meg. Egyetlen dolog miatt kapja meg a 2. csillagot és az az, hogy nagyon jó a színvàlaszték, megtaláltam a sárga alaptónusú elég vilàgos bőrömhöz illeszkedő színt, ami a Warm Vanilla, ezért is vettem meg. Én maximum nagyon zsíros bőrűeken tudom elképzelni, hogy jól működjön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

szucsa

2021. július 5.

Óriási színválasztéka győzött meg, ugyanis mindig is nehezemre esik az épp megfelelőt eltalálni. Púderes, matt fedése van. Nekem még nem volt ilyen jól fedő alapozóm, aminek nincs fényes hatása. Egyedüli problémám, hogy pár hónapig nem használtam, és kezdett beleszáradni a pumpájába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 5.

Petalodirosa

2021. június 4.

Én szeretem ezt az alapozót is, én jobban tudtam szivaccsal felvinni, az ecsettel nem olyan jól tudtam eldolgozni, pedig MAC ecsettel is próbáltam, ez lehet az én hibám, de a szivacs az működik. Hyaluron szérumot teszek alá és zsíros testes krémet, nekem száraz bőröm van. Tényleg nem olyan jól fed, de nekem nem mindig kell magas fedésű alapozó, ez természetesebb hatást kelt és pl. hétköznapra, munkába nekem jó. Vigyázni kell, mert gyorsan beszárad, ha sokáig nem használjuk. De mindezek ellenére én már újra is vettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

kissklara11

2021. május 21.

Naponta változik a véleményem róla, de lehet ez a saját sminkelési tudásomon is múlik. Van olyan nap amikor gyönyörű, matt, egységesít, annyira fed, amennyire akarom (nem szeretem a full coverage hatást, bár ez azt ígéri, tudom annyira vékonyan használni, hogy nem tűnik fel és csak egy egységet ad, mondjuk nem is teljes arcon használom, nincs szükségem rá, inkább csak mint egy "korrektor"). Van olyan nap, amikor viszont kidobja a száraz részeket, beül a kis mimikai ráncokba.. Viszont a legkellemesebb érzetű alapozó, amit valaha próbáltam! Elhasználom, de valószínű más után fogok nézni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Szandra01

2021. április 17.

Sok alapozót próbáltam már különböző árkategóriákban, de ez full coverage-től nagyon nagyon messze van. Az hogy oxidálódik még nem zavar, de hogy a pirosas foltokat nem fedi el megfelelően az annál inkább. Nagy csalódás számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

dunaimano

2021. március 15.

Ősz óta használom, nagyon elégedett vagyok vele. Jól pigmentált, könnyen eloszlatható, szépen építhető alacsonytól közepes fedésig. Gyönyörű bőrképet ad, szépen egységesít. Ecsettel szoktam használni. Tartós, egész nap fent marad, többféle púderrel is használtam. A bőröm állapotának függvényében határozom meg az alaprétegeket, de általában nincs sok hidratálásra szükségem hozzá, mivel alapból zsíros / kombinált bőröm van. Nem használom minden nap, sokáig elég lesz. A színválaszték nagyon jó, végre van miből válogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

vpverapapp2

2021. március 8.

nagyon szeretem ezt az alapozót! nagyon világos bőröm van, és ezért nehezen találok megfelelő színű alapozót, de a light porcelain tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, télen szoktam használni, ezenkívül bármilyen pattanás, vörösesség, stb. van a bőrömön, teljesen elfedi, és tartós is. ráadásul elég nagyon kevés is, kb. egy évig jó egy üvegcsével. annyit még hozzátennék, hogy ezt ecsettel érdemes felvinni, kézzel nagyon csíkos és furcsa lesz a végeredmény, szivaccsal meg elég foltosra sikerült nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

rosaliestactics

2021. február 23.

Ez egyszerűen borzalmas. Egyike a legrosszabb alapozóknak, amiket próbáltam.

Amikor első körben nyomtam belőle és megláttam, hogy mennyire híg, már akkor tudtam, hogy ez nem fog normálisan fedni. És mennyire igazam volt. A vöröses és pirosas foltokat, de még a sötétebbeket sem képes elfedni. Borzasztóan gyenge szegényke. Rétegezni, ha rétegezed úgy fog kinézni az arcbőröd, mintha gipszet applikáltál volna rá. És itt jön a másik negatívum: valami ordenáré módon szárítja, húzza, szívja az arcbőrömet. Egyszerűen érzem, mintha dehidratálná azt és ráncosítaná a bőrömet. Egyébként a ráncokba beleül, szétfeszíti azokat, ezáltal erősíti a barázdákat és olyanokat is előhoz, amelyeket mondjuk alapozás előtt nem is lát az ember a bőrön. Hihetetlenül borzalmas. Nem gondoltam volna, hogy ekkora csalódás lesz. Főleg ennyi pénzért meg felháborító!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Ez egyszerűen borzalmas. Egyike a legrosszabb alapozóknak, amiket próbáltam.

Eszter00260

2021. február 19.

Csak azért kap 2 csillagot tőlem ez az alapozó, mert színválasztékban tényleg erős. Nem csak színben, altónusokban is van bőven választék. A színe miatt vettem meg, a téli időszakban csak ez a márka tudott számomra elég világos színt kínálni.

Ami miatt nekem hatalmas csalódás, hogy a full coverage-től nagyon nagyon messze van, én még a közepes fedést is csak nagyon jó indulattal mondanám rá, számomra gyenge a fedése, tényleg alig valami. Acnéra hajlamos a bőröm, de egyébként teljesen normál, egyáltalán nem zsíros, és az acne utáni piros foltok nagyon sokáig meglátszódnak a világos bőrömön. Sajnos én semmit nem tudok elfedni ezzel az alapozóval, rétegeznem sem sikerült. Az tény, hogy nagyon matt, rendesen alá kell hidratálni, az én bőrömet még annak ellenére is nagyon húzta a szárazság érzete, hogy duplán hidratáltam.
A pórusaimba nagyon látványosan és csúnyán beül, pedig a direkt erre való, már bevált primeremmel együtt is próbáltam.

Amikor a szaküzlet után itthon is kipróbáltam, nagyon meglepődtem, mert az üzletben sokkal sűrűbb, jobb állaga volt ( nem tudom, vajon már régi volt és besűrűsödhetett?! ) , itthon pedig annyira folyós, hogy alig győztem eldolgozni, hogy ne csöpögjön le az arcomról. Az üzletben azt is ígérte a tanácsadó hölgy, hogy biztosan fog oxidálódni, ezért egy picit világosabb színt ajánlott. Hittem neki, de ez az én bőrömön egyáltalán nem oxidálódik, így még világos is lett a szín, amit még sosem tapasztaltam, mert nekem minden alapozó sötét szokott lenni azonnal és még oxidálódik is, aminek a végeredménye a katasztrófával határos, ez az első alapozó, ami nem változtatta rajtam a színét. Az illata nagyon semleges, ami nekem tetszene, ha tudnám használni, de sajnos a gyenge fedés miatt nálam ez biztosan háttérbe kerül.

Szerintem annak jó lehet, akinek nem kell sok mindent elfednie az arcán, esetleg zsírosabb a bőre, és nehezen talál magának megfelelő színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag