NYX Professional Makeup

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2020. október 5.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Erős fedésű, hosszantartó és vízálló folyékony szemhéjtus.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nutellabella

2022. augusztus 7.

A pirosat használom, lerobbanthatatlan. Tuti veszek még más színben is.
Az anyag elég tömény, szóval nem a legkönnyebb vele dolgozni. Illetve néha kicsit egyenetlenül lehet
csak felvinni.
Egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

A pirosat használom, lerobbanthatatlan. Tuti veszek még más színben is.
csak felvinni.
Egyelőre 4 csillag.

TBianka

2022. május 13.

Már nagyon rég kerestem fehér tust és végre megtaláltam ezt! Mivel rendeltem így előtte nyilván megnéztem itt az értékeléseket, és nagyon féltem kidobott pénz lesz, de milyen jól tettem, hogy mégis csak megrendeltem, mivel drogériába nem találtam fehér tust amúgy se, nem volt sok választásom. Én nagyon szeretem ezt a tust, jó az állaga az ecsete, nap végén olajos lemosóval simán lejön, biztos újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

helloimtia

2022. április 12.

Hát ez valami borzasztó, mindenkit óva intek ettől a terméktől. Évekig használtam a matte ink linerüket, csodás volt gyönyörű vékony ecset, könnyű textúra és kezelhetőség n.1 kedvenc volt aztán érthetlen módon megszüntették és helyébe lépett ez a förtelem. Először a Notinotol rendeltem, de már amikor kihúztam az ecsetet láttam, ez valami régi vagy hibàs lehet. Aztán én hibbant, újra rendeltem a Douglestől mondván a Notinoról gyakran hallani őket biztos ők hibáztak. DE NEM!!! A Nyx matte ink linerük után… bocsánat bármilyen piacon lévő liner után én még így nem csalódtam. Durva vastag ecseg, nyálkás textúra, kezelhetetlen. Csak a kézfejemre kentem de leghamarabb Ciffel jött le (bocsánat abszolút semmi nem használt), tehát én ezt a szememre fel nem kenem. Nemtudom, ez a termék volt e tesztelve a Nyx-nél vagy csak viccnek szánták, de itt állok két használhatatlan újonnan vásárolt szemhéjtussal ami repül a kukába mert még az ellenségemnek sem ajándékoznám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

Eszterke9

2022. április 9.

Matte Ink Liner utan vettem ezt,hatha lesz olyan jo,mint az a tus,de oriasi csalodas. Furcsa zsele szeru allaga van,en nem tudom szepen eloszlatni,es a lemosas az katasztrofa! Lemoso majd micellasviz sem viszi le,muszaj micellas vizes vattaval durvan dorzsolhetni,de hat ki akarja dorzsolgetni a szemhejat?!??! Nekem csalodas. Kerem vissza a Matte Ink Linert :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

Dorcikahh

2022. január 19.

A fehér, fekete, piros, lila és kék árnyalatok vannak meg. .Tényleg brutálisan tartós, szinte levakarhatatlan. Fáj mire leszedem a szemhéjamról, a szempillámról meg max akkor tudnám eltüntetni, ha kihúzom azt a szálat amit összekent... A fehér egy rétegben nem fed szépen, kétszer kell átmenni rajta, a többi szín rendben van. A rétegezéssel meg kell várni míg megszárad, de ez jól látható mikor történik meg, felvitelkor fényes, majd ahogy szárad, bemattul. Amíg szárad koncentrálnom kell hogy ne nagyon nyissam ki a szemem, különben az egész felkenődik a szemhéjamra. Egyébként szépek és tartósak összességében, de jóó sok idő volt mire megszoktuk egymást :D Az ecsete elég vastag, szinte kezelhetetlen...vastag, és egy idő után szétállnak a szálak. Nagyon nehéz vele bánni, ha 2-nél töb rétegben viszem fel, sajnos darabos lesz, bár hozzátenném, hogy nem igényel ennyi réteget. Nem lehet belejavítgatni sem, azonnal elkezd "megkötni", illetve ha nem sminkelek alá semmit, akkor ÖT PERC mire megszárad. Ha van alatta szemhéjpúder, akkor körülbelül 1 perc.
Csak gyakorlott tushúzóknak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Csak gyakorlott tushúzóknak ajánlom.

emesebalazs

2021. december 4.

1 hét használat után nagyon vegyesek az érzéseim. Mindig is a nyx matte ink linert használtam, azonban sajnos valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag ezt a terméket megszűntették. Így maradt ez a másik. Először mikor kinyitottam, az ecsete nagyon nem tetszett, nagyon vaskos és rövidke, de hamar megtanultam használni. Az állaga elég sűrű, de nem problémás. Nagyon szép fekete, mattra szárad, kiváló ez is. Az egyetlen dolog ami nekem nem jön be, az az, hogy kb lerobbanthatatlan a szemhéjamról. Ez napközben oké, és amúgy végülis részben örülök neki, de nagyon nehezen lehet lemosni este. Már erre is van praktikám, fültisztító pálcikával csinálom. De lehetne kicsit könnyebb a lemosás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 4.

Lyne

2021. november 1.

Már amikor először kinyitottam ezt a szemhéjtust láttam, hogy mennyire melléfogtam vele.. Az állagát pont úgy kell elképzelni, mint amikor már megfárad egy körömlakk és elkezd “nyúlóssá” válni.. Soha életemben nem találkoztam még ilyennel, pedig azért az elmúlt kb 20 év alatt, elég sok tust elfogyasztottam már. Az állaga miatt, gyakorlatilag képtelenség egy normális tusvonalat húzni vele, arról már nem is beszélve, hogy a vonal felénél már semmi színe nincs, mint amikor a tollból kifogy a tinta. Vékony, egyenes vonalról pedig még álmodni sem lehet vele. A gyors, reggeli sminkem ezzel a förmedvénnyel, fél órásra sikeredett.. Ha valaki mégis arra vetemedne, hogy megveszi ezt a borzalmat, akkor rögtön vegyen mellé egy olajos sminklemosót is, ugyanis csak azzal jön le, mással nem is érdemes próbálkozni. Ezáltal had jegyezzem meg, hogy habár vízálló, ergo lehet, hogy egy bőrigázást vagy medencében való ficánkolást vígan kibír, de akinek kicsit is zsírosodásra hajlamos a szeme körüli bőr, ne adj Isten mélyen ülő szeme van, mint nekem, az elfelejtheti ezt a tust, mert bizony annak el fog kenődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Szeos

2021. szeptember 17.

Nem is tudom milyen értékelést írjak erről a tusról, számomra nagyon furcsa. Nehezen tudok vele bánni, viszont annyira ügyes sem vagyok, szóval ez nem biztos, hogy a termék hibája. Elvileg lehetne a kis ecsetével vékony vonalat húzni, de nekem sajnos nem szokott sikerülni. Nagyon nehéz korrigálni, csak micellás vízzel lehet beletörölni, viszont ez megnehezíti a korrigálást, ahova egyszer belenyúltam, nem tudom szépen ugyanoda visszarajzolni. Napközben ha úgy tartja kedve, elmászik a szememről - ami viszont fent marad, borzasztó nehéz este lemosni - duplatisztítás és micellás lemosás után is maradnak nyomai. Barna színben van meg, nem irritál, és ha szépen fennmaradna, nem is zavarna egész nap. Egész biztosan nem fogom ezt a terméket újravenni, de a márka további termékeivel még kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

lucasophia

2021. május 24.

Először nagyon megörültem mikor rátaláltam, mert vágytam már egy tartós, színes tusra, aztàn az első használatnál rájöttem, hogy még az olajos szemfestéklemosó sem szedi le, csak műszempillával lehet használni mert úgy befogja a saját szempillámat, hogy ha csak nem dörzsölöm le kókuszolajjal az egészet, úgy nézek ki mint egy idióta. Így javítani se nagyon lehet ha valamit elhibázol, valamint olyan kőkeményre és nehézre szárad, hogy kényelmetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 24.

f_fancsu

2021. május 10.

Tavaly vettem az első ilyenemet. Az előző, olcsóbb tusommal az volt a bajom, hogy kb 8-10 óra viselet után egyszerűen lejött és valahogy belement a szemembe. Gondoltam beruházok egy magasabb árkategóriájúra, és legyen már vízálló is. Borzasztó sűrű. Az elején simán dolgoztam vele, aztán egy idő után már nem tudtam normálisan megcsinálni a tusvonalamat. Rendeltem egy másikat, gondolván már kicsit száradt, nem úgy folyt a festék. Ezzel se lett jobb. Nem használom sűrűn, illetve lehet én vagyok ügyetlen, és ez a bajom vele igazából. Tény és való, hogy brutálisan tartós, alig lehet leszedni. De sajnos nekem nem lett az igazi. Kicsit túlárazottnak is érzem a benyomásaim alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.