NYX Professional Makeup

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2020. október 5.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Erős fedésű, hosszantartó és vízálló folyékony szemhéjtus.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2021. március 18.

A fehér és a kék (White és Sapphire árnyalat) van meg, nem vagyok elégedett. Az ecset éppenhogy használható, számomra nem elég precíz és kifejezetten vastag, nehéz kezelni. A termék pedig tényleg brutálisan tartós, szinte levakarhatatlan. Fáj mire leszedem a szemhéjamról, a szempillámról meg max akkor tudnám eltüntetni, ha kihúzom azt a szálat amit összekent... A színek 1 rétegben nem fednek, a kéket 2-szer kell áthúznom, és ezzel a szinte kezelhetetlen, vastag ecsettel csoda, ha sikerül ugyanazon a vonalon 2-szer átmennem. De a fehér... 3 rétegben is undorítóan néz ki, foltos, mire egy normális fedést el tudnék vele érni, egy nagy pacsmag az egész szemhéjam. Lehetetlen vele szépen dogozni. A rétegezéssel meg kell várni míg megszárad, és ez nagyon lassan történik meg. Folyamatosan sűrűsödik, majd egyszer csak érzed hogy na most, most kövült rá a szemhéjamra, ez egy elég kellemetlen, húzódó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. március 18.

Zindi

2021. március 7.

NAGYON tartós, szép fekete, viszont ami nem tetszik hogy nagyon lassan szárad meg, elég sokáig ilyen sűrű krém állaggal ül a szemhéjamon és lehetetlen szépen leszedni a szempillákra tapadt darabokat. Az ecsete se túl precíz de ezt egy ollóval orvosoltam. Jó kis tus összességében de engem ez a sűrűsödő száradás nagyon zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

ANDREAA

2021. január 14.

Féltem ettől az ecsetes verziótól, de egész könnyű veke dolgozni. A kék színűt használom pár hete, nagyon tartós, smink lemosáskor szinte levakarhatatlan (olajos micellás vízzel szoktam leoldani). Örülök, mert sokszor könnyezik a szemem. Megrendeltem a feketét is, remélem hasonlóan fogom szeretni.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 14.

svivko

2020. október 14.

Pinkpandán vettem, mert régóta szerettem volna kipróbálni, hogy állna a betonszürke tusvonal. Meglepődtem a minőségén, mert gyakorlatilag 12 óra viselés után még habzó lemosást követően is ott volt halványan a tusvonal, micellás vizes áttörlés után volt csak hajlandó eltűnni. Ez a tartósság az én rejtett, olajos szemhéjamon !alap nélkül! ritka, mint a holló. A színe is szép és fed egy rétegben. Ecsete használható szintetikus szálas, de én ferde Zoevával szeretek dolgozni, közepesen gyorsan szárad, felhasználóbarát ilyen szempontból.
Kíváncsi vagyok a többi színre is, pirosat, lilát, kéket, fehéret és feketét szerintem fogok még venni, ha csappan a kicsit felsűrűsödött tuskészletem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.