NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup High Glass Illuminating Powder

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugeyes, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 5.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vitalitással teli egészséges megjelenést kölcsönöz az arc kihangsúlyozni kívánt részeinek. Olyan pigmenteket tartalmaz, melyek visszaverik a fényt, ezáltal "üveg-hatást" kölcsönöz a bőrnek.

3 árnyalatban kapható: Moon Glow, Daytime Halo, Golden Hour.

Vegán

Ár: 3000 Ft , Eladó: bugeyes
Állapot: 3x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés szerint, Foxpost, postán maradó

bleauwsy

2020. október 12.

Szintén Moon glow árnyalat tulajdonos.Már nagyon régóta szemezgettem vele, mire beszereztem. Elsőre meglepődtem ettől a vajra emlékeztető formulától, de végül is szerethető. Ujjal kenegetem fel, szép a végeredménye is, de mintha látnék benne csillámokat. Igazából nagyon diszkrét fényt ad az arcnak, mintha természetes lenne vagy picit dewy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 12.

Brunettee

2020. július 6.

Moon Glow árnyalatban vettem meg, ez a legvilágosabb. Nem highlightert akartam, hanem valami olyasmit, ami mondjuk ugyanolyan diszkrét fényt ad az arcomnak, mint az Artdeco shimmer púder (nem fogyott el, de nem is akarom, hogy az megtörténjen). Ráadásul végtelenül szeretem a fényesebb bőrt, a teljes matt hatás rajtam nem mutat jól. Dehát ez ugye highlighter. Sebaj, megvettem. A kezemre húztam belőle swatch-ot, akkor egy picit megijedtem. Nagyon csillámosnak hatott, ami azért arcon nem lenne buli. De a meglepi: arcra óvatosan felvéve gyönyörűséges. Nem diszkógömb, nem olcsó giccs. Mondjuk, ehhez ésszel kell bánni az ecsettel, és akkor mehet az egész arcra. Highlighternek nagyon gyenge, az én ízlésemnek túl szolid. Abszolút nem bántam meg, és ha egyszer elfogy, veszek újat. És igen, a legfontosabb: a formulája nem poros, inkább krémes, jó vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.