NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 5.

Kiszerelés:   6,7 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

• sokáig megmarad
  • magas pigmentáció
  • hidratálja és ápolja az ajkakat
  • matt hatás

powderwoman

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2021. február 4.

Hogy én ezt hogy utáltam... Majdnem annyira, mint a sima soft matte lipcreameket, Száraz, kb 2 percig gyönyörű, aztán iszonyat darabos lesz, és nagy darabkákban is kezd el kopni, nagyon csúnya. A viselése kényelmetlen, és szárító érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 4.

cattitude

2020. december 20.

Paris és Copenhagen árnyalatokban van meg, nekem az állaga szinte teljesen olyan, mint a sima lip creamnek. viszonylag tartós, jó az illata, egyszerű felkenni, viszonylag gyorsan szárad, de nem köt rá az ajkakra, szóval tényleg kb teljesen a lip cream érzést hozza. a metálos hatást csillámokkal éri el a termék, amik hálistennek nem zavaróak, amúgy ilyen szaténos matt a finishe. nekem sajna nem maszkálló, úgyhogy mostanában nem kentem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Serpentina

2020. december 1.

Igazán remek kis rúzs, egyben életem legelső NYX terméke, ami részemről TÉNYLEG megérdemli a csillagos ötöst, mert zseni minden szempontból. De miért csak most próbáltam?
“Seoul” árnyalatban szereztem be, ami egy igazán gyönyörű fukszia, már-már a lila határához közelítő szín, ami telitalálat a hamvas, mégis kontrasztos tónusaimhoz.
Amikor kihúzom az applikátort a tubusból, látszik, hogy “szárazabb” formulája van, nem annyira vizes vagy krémes, mint a legtöbb folyékony ajaktermék (gondolom a metálfényű szemcsék miatt), de ez nem akadálya az egyszerű felvitelnek. Kicsi, precíz applikátorja van, mégis pillanatok alatt felkenhető. Nagyon kevés kell belőle, mert tényleg erős fedése van.
Felkenés után szinte azonnal megszárad, még várni sem kell, ugyanakkor nagyon könnyed viselet az ajkakon, mintha semmi nem lenne rajta.
Nem az a “brutál metál”, amit méterektől kiszúrni, de nagyon szép, visszafogott hűvös fénye van.
Meglepően tartós, étkezéskor szépen kopik. Egyáltalán nem szárítja az ajkakat, így újrakenni is egyszerű, de ameddig az ember nem eszik, igazgatni sem kell.
Meghozta a kedvemet ez a Soft Matte széria, így szerintem beszerzek még pár árnyalatot ebből, és kipróbálom a sima matt verziót is, mennyiben más.
Extrább lila és kék színekre fáj a fogam, szóval még jövök azzal, hogy ők hogy teljesítenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 1.

Black Fairy

2020. november 21.

Több árnyalatom van, de még csak a Budapestet próbáltam. Kellemes, krémes állaga van, nagyon kényelmesen lehet dolgozni az aplikátorral, és nagyon kényelmes az ajkakon is - nem érezni a csillámokat (mint a liquid suede metallic matte-nél pl). Erősen pigmentált, egy réteg is elég, de nagyon szépen építhető. Lassan szárad, nem szárít, de nagyon tartós: 6-7 órát simán kibír óvatos evéssel és ivással, amikor kopik, nagyon szépen, egyenletesen kopik, nem ül bele az ajakráncokba se és ami a legfontosabb: MASZKÁLLÓ!

Az én ízlésemnek túl csillogós mindennapi viseletnek, inkább matt és szaténmatt termékeket kedvelek, de akkor is megérdemli az öt csillagot, kitűnő termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.