NYX Professional Makeup

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: iifenopy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A szemöldökspirál segítségével tökéletesen formázott és telt szemöldököt hozható létre. Volument és formát ad a szemöldökének, biztosítja a kész szemöldök egy pillanat alatti formázását, színezi a kevésbé kirajzolódó szemöldököt.

Tbettus

2020. február 19.

Nagyon szeretem. Nekem viszonylag dús a szemöldököm és a vastagságán sem kell korrigálni...amolyan itt-ott "feltöltésre szoruló" inkább, hogy teljesen tökéletes legyen. Én ezt azután szoktam fixálásra fasználni miután ceruzával korrigáltam a szemöldököm. És reggeltől estig olyan mint amikor megcsináltam. Nem vesz fel sok festéket, így lehet építeni is ha szükséges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

iifenopy

2020. január 8.

Én jobban szeretem a színtelen szemöldök géleket de ez tényleg jó termék és tényleg tart. Nem túl narancs a szőke árnyalata, ami gyakori hiba más termékeknél. Jó ár érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

plinda

2019. július 14.

Végre egy szemöldökspirál aminek nem csak 2-3 árnyalata van. Tartós, jól pigmentált, az egyetlen negatívuma hogy szerintem nagy a keféje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

lenizsu

2019. május 20.

Az eddigi próbált legjobb szemöldökzselé, amit valaha próbáltam. Szépen fixál, jól színez. Sokféle árnyalatban kapható, ezért könnyen megtaláltam a saját színemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

gyngyvr

2019. május 12.

Nagyon szeretem, szemöldök “pomádé” után használom, mivel sajnos ritkás a szemöldököm. Szépen fixál, és a szálas hatás természetesebbé teszi az összhatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

mautika

2019. május 9.

Nálam egyértelműen azok között a termékek között szerepel amelyek nélkül nem tudnék élni. Szépen befedi azokat a részeket ahol picit hiányos a szemoldokom, es gyönyörű rendezett hatást kelt. Egyébként brutálisan sokáig elég, pedig minden nap használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Bzsofia35

2019. április 12.

Szuper kis színezett szemöldök gél, sokkal jobb szerintem mint a pupás, és olcsóbb is, továbbá a nyx-esnek még a kiszerelése is nagyobb, szóval az előző pupásomhoz képest nagyon jó! Kiváncsi vagyok, hogy hosszútávon hogyan fog teljesíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol