NYX Professional Makeup

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: iifenopy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A szemöldökspirál segítségével tökéletesen formázott és telt szemöldököt hozható létre. Volument és formát ad a szemöldökének, biztosítja a kész szemöldök egy pillanat alatti formázását, színezi a kevésbé kirajzolódó szemöldököt.

Ár: 1100 Ft , Eladó: Narancs
Állapot: Egyszer kipróbált, Helyszín: Vác és Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy postai út vagy foxpost

matyasflora

2020. október 5.

Első néhány használatnál nem voltam benne biztos,hogy szeretni fogom,de azt kell hogy mondjam,hogy számomra ez a legjobb eddig,ehhez mondjuk hozzátartozik,hogy fekete hajam van és sajnos fekete szemöldök terméket piszok nehéz találni.Sokáig elég,könnyű használni viszont azt vettem észre,hogy minél többet használtam annál szebben fogta be a szemöldököm,jobban vette fel talán a keféje néhány használat után.
Ha valaki tud esetleg még valamit amit érdemes lenne kipróbálnom nagyon szívesen fogadom a tanácsokat,de ezt is csak ajánlani tudom pláne ha valaki ilyen szín problémákkal küzd mint én.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

esztero

2020. szeptember 3.

Összességében nagyon szeretném, tökéletes a szín és a kefe is, de a 4. tubust töröm el 1-2 hónap használat után.. Egyszercsak lecsavarásnál letörik a tubus teteje, nem gondolom, hogy én csinálok valamit rosszul..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

anneshirley

2020. augusztus 7.

Eleinte nem szerettem használni, de aztán adtam neki még egy esélyt, és javult a véleményem róla, talán azért is, mert másodjára jobban sikerült az árnyalat kiválasztása (Medium Brown, az Espresso helyett, ami egy kicsit sötét volt). A kefe szükségtelenül nagy, ráadásul hajlamos több festéket felvenni a kelketénél, de megtanultam pacázás nélkül használni. Összességében jó terméknek tartom annak, aki csak egy villámgyors fazonigazítást és hangsúlyozást szeretne a reggeli rohanásban, és nem kell nagyobb hézagokat pótolnia. Tartós, általában a nap végén is ugyanott találom, ahová raktam. Nem ér a nyomába a kedvencemnek, a Benefit Gimme Brow-nak, ugyanakkor az ára is töredéke annak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

farkasdorii98

2020. július 13.

az elején sokat szenvedtem vele, nehéz volt kitapasztalni mennyi festéket ideális felvinni a szemöldökre. de amióta rájöttem, ez a kedvenc szemöldöktermékem, többször is újravásároltam már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Vanda1996

2020. július 2.

Nekem vegyese a benyomásaim ezzel a termékkel kapcsolatba. Nagy a keféje a színével nincs probléma de valahogy nem győzött meg . Nem rossz mert tartós is de kifogok próbálni más márkát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Vikktoria

2020. április 15.

Ezt a terméket már többször újravásároltam, egy csoda! :) Fél perc alatt kész a tökéletes szemöldök, és nagyon sokáig kitart egy ilyen tégely.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Mosomacko21

2020. április 14.

Szeretem mert tartós nem hagy vaxos hatást és szép természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

JSzandii

2020. április 14.

Imádom. Az egyik legjobb szemöldökspirál. Nagyon szépen beszínezi és helyén tartja egész nap a szemöldökszálakat. A keféjével nagyon könnyű a felvitel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Tbettus

2020. február 19.

Nagyon szeretem. Nekem viszonylag dús a szemöldököm és a vastagságán sem kell korrigálni...amolyan itt-ott "feltöltésre szoruló" inkább, hogy teljesen tökéletes legyen. Én ezt azután szoktam fixálásra fasználni miután ceruzával korrigáltam a szemöldököm. És reggeltől estig olyan mint amikor megcsináltam. Nem vesz fel sok festéket, így lehet építeni is ha szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

iifenopy

2020. január 8.

Én jobban szeretem a színtelen szemöldök géleket de ez tényleg jó termék és tényleg tart. Nem túl narancs a szőke árnyalata, ami gyakori hiba más termékeknél. Jó ár érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol