NYX Professional Makeup

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pankalany, Módosítva: 2019. november 5.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   7,2 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• sokáig megmarad
  • telt pigmentek
  • szatén hatás
  • rendkívül sokféle smink készítésére ad lehetőséget

4 változatban kapható

1200Ft!🌸NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Szemhéjpúder Paletta
Ár: 1200Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: 1x használt, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós vagy posta/foxpost
Ár: 1100 Ft , Eladó: Lunacska
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalást követően küldöm bárhogyan, személyesen a 16.kerületben lehet átvenni

lenizsu

2020. augusztus 10.

Phoenix: megtaláltam a palettában azt a színt, amit már nagyon régóta kerestem. Jól kombinálható, intenzíven pigmentált, könnyen elsatírozható színeket tartalmaz a paletta. Nem porzik, nem potyog. Szemhéjbázissal és sima korrektorral is egész nap szépen tart. Többféle sminket is készítettem már vele, mindegyik nagyon szépen mutatott. Sajnálom, hogy eddig vártam azzal, hogy kipróbáljam ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

vikimaja

2020. június 2.

Nagyon szeretem ezt a kis palettát (a warm neutrals van meg). Eredetileg utazáshoz vettem meg, mert nagyon kicsi helyen elfér és egészen masszív a csomagolása, de van hogy használom ha a kezembe kerül. A matt színek nem porolnak, jól pigmentáltak, a csillogósak nagyon szépek és akár egész nap fentmaradnak és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Tempete

2020. február 13.

Nagyon szépek a színei, a képen lévő összeállítás van meg. kedvező az ára. A matt színek nagyon jók, pigmentáltak és nem hullanak! Viszont, a két csillámos szín katasztrófa ilyen szempontból, fele mellé, és mosthatom le a szemem körül a korrektort...ezt sajnos nem tudom elnézni, mivel nagyon csúnya munkát hagy és legalább 10 perccel meghosszabbítja a sminkelést. Ezért csak három csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

pankalany

2019. november 5.

A képen szereplő warm neutrals árnyalatban vásároltam meg. Csodás, igazi őszi paletta, meleg barnákkal vörösekkel... Imádom, most csakis ebből "dolgozom". Pigmentált színek, szépséges matt és szatén árnyalatok.Szuper minőség, kedvező ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.