NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fahej90, Módosítva: 2014. november 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, gazdagon pigmentált automata szájkontúrceruza

19 árnyalatban kapható

anabela

2017. január 28.

a vanilla sky árnyalatot vettem meg a lip lingerie bedtime flirt-jéhez. teljesen feleslegesnek érzem sajnos, túl krémes, semmi pluszt nem ad, szinte nem is látom, vagy érzékelem, hogy ott van. pénzkidobásnak érzem, de majd még próbálkozom vele, igazság szerint ez életem első szájkontúrja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

SzoffScene

2015. november 1.

Egy Nude Pink árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Nagyon szép, jól pigmentált szín. Én önmagában használom, és hosszú ideig fennmarad az ajkaimon.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

claudia.nyilas

2015. szeptember 6.

Nude színben van meg, nagyon szép szín, sok színnel jó párost alkot a hétköznapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Verseau

2015. július 12.

Egyszerűen imádom,erősen pigmentált így elég egy rétegben felvinnem,mert már így is intenzív hatást érek el.Tartó és bírja a strapát.A Nyx soft matte lip cream-mel tökéletesen kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

Mandel

2015. február 5.

Sand beige színben vettem, nagyon tetszik a pigmentáltsága, textúrája. Ára elfogadható. Sajnos egyetlen csalódásom miatt 1 csillagot levonok és ez a tartóssága. Vízálló szájkontúr lévén tartósabbnak gondoltam...... lehet, hogy 1-2 pohár viz után még OK, de az ebédemet nem élte túl, szinte totál lejött. Hozzáteszem a teljes számat átsatíroztam vele + ment rá a rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

fahej90

2014. december 7.

A Nude árnyalatot vettem meg hirtelen felindulásból, de nagyon megtetszett, lesz még ebből több is itthon! :)

PIgmentált, kicsit szárít, viszont tartós! Nem kontúrnak használom hanem az egész számra aláhidratálva, és kibírt egy délelőttöt evéssel és ivással együtt. Ebéd után is nagyrészt fennvolt még, de utána azért igazítani kellett rajta. Nem szoktam kontúrt használni sokat, egy essence kontúrral összehasonlítva ez jóval tartósabb,és nem csúszik meg a számon. Nagyon szeretem,nekem 5/5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate