NYX Professional Makeup

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kandi, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. február 17.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Extra krémes formulája tökéletes satírozást tesz lehetővé, hiszen könnyedén siklik a szemhéjon. Hosszan tartó hatást eredményez, nem kenődik el.

Tropical Green - NYX Slide On Szemceruza
Ár: 1000 , Eladó: izsuzsi
Állapot: kétszer használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó

Lizz07

2020. június 27.

Én is csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Puha, könnyű felapplikálni, satírozni, nem kenődik és kopik a nap folyamán, valamint nem bántja a szememet sem. Hozza, amit elvártam tőle. A Brown Perfection névre hallgató árnyalat van meg, ami végre az a barna, amit szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Maze

2020. június 18.

Nagyon sokat gondolkoztam, több márka is szóba került köztük a Mac is. Végül aztán mellette döntöttem, egyébként ehhez az itteni vélemények is hozzájárultak! Egyáltalán nem bántam meg, nagyon tartós, puha, könnyű vele dolgozni. Imádom, hogy nem folyik le, ja és a Black Sparkle árnyalata van meg. Max csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

maow

2020. március 14.

A legtartósabb szemceruza, amit eddig próbáltam, még a vízvonalon is tisztességesen tartja magát órákon át. Szemhéjalapnak is lehet használni, de gyorsan kell elsatírozni, mert ha megköt, akkor nem mozdul. Először egy feketét vettem, de annyira bejött, hogy pár nap múlva visszamentem egy barnáért és egy fehérért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

hlilko

2017. szeptember 28.

Pure white árnyalat van meg, én nagyon szeretem. Meglepően sokáig fennmarad, krémes, nem irritálja a szemem, vízvonalon kívül nem használom, mert ott elkenődik. Nekem abszolút bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

gioia

2017. június 16.

Csokibarna ceruzára vágytam, így került hozzám a Brown Perfection árnyalata. Szép, pigmentált és viszonylag tartós is, de ezt bőven tudja az Essence-es tartós ceruza is, szóval nem éri meg annyira kiadni érte ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

malnaszorp95

2016. november 30.

A 18-as Glitzy Gold árnyalatot vettem meg, nagyon szép, intenzív a színe és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

bara89

2015. július 15.

Hol is kezdjem... Szuper tartós, gyönyörű színek, viszont egyszerűen lehetetlen rendesen kihegyezni. Mindenhogy próbáltam. Nagy mennyiség ment a kukába emiatt, ami a 3000 forintos árhoz képest kicsit sokkoló. Szóval nálam közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Lindi

2015. március 27.

A szemem már szinte minden márkájú szemceruzától begyullad,ez nagyon jó pont volt,hogy ettől nem.

A színt,én kéket vettem,szintén az egyik legszebbnek tartom,amit valaha vettem.

Ne de,hogy a felétől már alig tudtam kihegyezni annyira törött volt a belseje,túlzásnak tartom,egy ennyire drága,ráadásul díjat nyert szemceruzától,úgyhogy ennyiért nem veszem újra,maradok a másik márkánál,amitől nem gyullad be a szemem és végig ki tudom hegyezni az Yves Rochernál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

A színt,én kéket vettem,szintén az egyik legszebbnek tartom,amit valaha vettem.

Ildie

2015. február 7.

A 09es zöld és a 10es lila van meg. Ezek nem mozognak, nem fickándoznak, tök jól ottmaradnak egész nap. Baromi jók ezek a színek. Nagyon nagyon puha az anyag, ami egyszer előny máskor hátrány. A szemem csücskében kenődött el egyszer amikor a széltől folyt a könnyem, de ez megesett már Sephorás vízálló ceruzával is.
Szerintem egy 6-8 dolláros terméket egy 24 dollárossal egymás mellé tenni badarság, nyílván nem ugyanazt tudja, de ez egy 8 dolláros kategoriában szerintem tök jó, magyarországi drogériás viszonylatban meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Sminkakademia

2014. január 2.

Nem rossz, de jobbak a Barry M Bold ceruzák, mert azok 5*, ez meg csak 2. Ennyi a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.