NYX Professional Makeup

Ár:   $3.49   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   $3.49
Kiszerelés:   1,05 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A márka legnépszerűbb szájkontúrceruzája.

• jó minőségű összetevőkből készül
  • sima, puha alkalmazást tesz lehetővé

laanyka

2019. január 14.

Elég kemény és ezért kicsit szenvedés vele dolgozni. De nagyon szép a színe (nekem a képen látható szín van meg), szép alapot biztosít a rúzs alá. Nem egy nagy történet, de egy 1000-esért nem is vártam többet :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Cathi

2018. november 6.

Ez borzalom! Én még soha az életben nem próbáltam ki ennél rosszabb szájceruzát. Esküszöm olyan kemény, hogy abszolút nem tudtam körberajzolni a számat (maximum vésni tudtam volna vele). Szerencsére el tudtam adni. Essence vagy a kiko tekerős szájceruzái ezer milliószor jobbak. Azokat mindenkinek ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

NoraVarga

2017. október 29.

Naturals árnyalat: legkirályabb és legalapabb szín. Bármelyik nude szájsminkhez tökéletes, akár önmagában (esetleg szájfénnyel) is. Tutira újra fogom majd venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Koltaikatalin5

2017. október 17.

Nagyon szép a színe, sajnos szárít kicsit de én csak konturnak használom és rákenem a primert majd a rúzst, de van hogy a rúzs nem is kell, hanem a primerrel össze "mosom".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

NewEngland

2017. szeptember 9.

Tegnap vettem pár NYX dolgot és ajándékba adtak egy kis neszeszert, benne 4 extra sminkcuccal és ez volt az egyik... hát ma így itthon kipróbáltam, de szó szerint 1,5 órát sem bírt, pedig csak a laptop előtt ültem :D 804 Cabaret árnyalat, a szín maga nagyon szép pedig:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

nreka

2017. augusztus 18.

Én a Lovely lip kit ceruzáihoz vagyok szokva, ahhoz képest ez sokkal keményebb. Tartós, és a színe is szép. 999 Ft-ért vettem. Őszintén szólva nem győzött meg annyira mint a Lovely-s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

jonasmarcsi

2017. május 27.

Nekem egyáltalán nem szárít, könnyű felvinni és tartós. Az egyetlen problémám vele, hogy nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

lilitakacs

2017. április 30.

Nagyon megbántam, hogy megvettem. Egyáltalán nem krémes, alig lehet felvinni és nagyon szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

KatalinKelemen

2017. április 27.

Nem tudom, hogy pont az általam kiválasztott 2 szín ennyire rossz, vagy az összes ilyen borzalmas formula, de annyira szárazak, hogy szó szerint karcolták a számat felvitelkor, utána pedig 1 órán belül iszonyatosan kopni kezdtek. Nagyon szárították a szám, és a szín megtelepedett ezeken a száraz foltokon. Persze ezt csak akkor vettem észre, mikor már társaságban voltam, és persze a szájceruzán kívül nem sok minden volt nálam, amivel menteni tudtam volna a helyzetet. Adtam neki még pár esélyt, de frissen radírozott ajkakon is ez lett a vége. Minden rúzs, amivel kombinálni próbáltam felcsomósodott rövid időn belül. Végül mindkettő gyorsan a kukában landolt, hogy inkább ne is lássam, mert vehettem volna az árukból háromszor annyi Essence szájceruzát, ami ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

DawnMelody

2017. április 1.

Nekem ez hatalmas csalódás. Két színt is rendeltem belőle, az egyik a Peekaboo neutral, ami egy szimpla nude árnyalat, de szép, természetes színe van; illetve a Burgundy-t. Utóbbinál látszik leginkább a problémája: ugyan szép felkenve, de nekem lazán elmászkál, és olyan csúnyán kopik, hogy nem merek benne kimenni az utcára. Mikor itthon teszteltem, nem ettem, nem ittam, de egy óra után vállalhatatlanul nézett ki, még csak nem is egyenletesen kopott. Én csinálnék valamit rosszul? Kár, pedig a burgundy-nak gyönyörű színe van...Mindenesetre a nude árnyalatot tudom használni, így azt nem pontoznám le ennyire, ezért a két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.