NYX Professional Makeup

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lexyweaver, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Limitált kiadás

4 csodaszép csillámot tartalmazó paletta. A krém formulának köszönhetően nincs potyogás és csillám ragasztót sem kell használni.

3 változatban kapható

Ár: 3000/ db , Eladó: dalmini
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Sopron, fizetés: Előre utalás után postán küldöm

Regi23

2020. szeptember 18.

Karácsonyra kaptam, az újévi sminkemhez használtam, de azóta nem annyira nyúlok érte. Összességében nem rossz termék, nagyon szépek a színek és könnyű őket felvinni, én korrektoros szemhéjon próbáltam, és szépen ott maradt. Viszont nem annyira csillog, mint amennyire vártam, mármint ha lámpa vagy vaku vagy napfény éri, akkor csillog, de ha mondjuk egy szobában vagy simán lámpafénynél, akkor màr nem tűnik annyira csillogónak. Szerintem egy jobb minőségű csillogó szemhéjpúder jobb választás inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Danina9592

2019. április 28.

Nekem ez a paletta csalódás, pedig nagy Nyx rajongó vagyok, több palettám és minden rúzsom tőlük van. Netről rendeltem, mert sajnos nincs a közelemben bolt. A szín egyáltalán nem úgy néz ki, mint számítottam rá, de ezzel még ki tudtam volna békülni. A bronzos- aranyos árnyalatú van meg, amiből a vöröses bronzos színt szerettem volna felvinni egy hasonló színű matt Nyx szemhéjpúderre. A végeredmény katasztrófa. A termékből mindenhol van az arcomon, csak ott nem, ahol kéne. Egyáltalán nem egyenletes, és kifejezetten csúnya, ahogy összegyűlik egy-egy részén a szemhéjamnak. Az arcomról lehetetlen leszedni, emiatt úgy nézek ki, mint egy diszkógömb. Ez a minőség most annyira kiborított, hogy elgondolkoztam rajta, hogy én csinálok rosszul valamit. Ötleteket szívesen fogadok, de addig is ez nálam hatalmas pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

romhanyieszter

2019. április 14.

Szuper kis termék , nagyon tartós😊😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

Szuper kis termék , nagyon tartós😊😍

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.