NYX Professional Makeup

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andikaaa, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Tökéletes fedést biztosító, ásványi-tartalmú mattító alapozó.

Olajmentes.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kb. félig van benne, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként/Foxpost-tal tudom küldeni.

macooka

2019. október 25.

A színével elégedett vagyok, a többiviel kevésbé. Ami biztos, hogy ez aztán nem matt alapozó, maximum addig, amíg púderrel fixálod. Púderrel kb 4-5 óráig bírja durva átfényesedés nélkül, de azt kell mondjam ez a púderem érdeme, nem ezé a terméké. Mindenféle módon próbáltam felvinni, fixálni, matt primert is használtam, kevertem már a Maybelline Stay Matte-tal is (talán ezzel volt a legvállalhatóbb a kinézetem), de egyik sem volt túl jó. Olyan helyeken fénylettem tőle pár óra után, ahol fényes vagy naturál hatású alapozókkal sem volt jellemző. Tegnap úgy lejött a fejemről a fél alapozó, hogy felvettem a pólómat. Az orrfújásról vagy a telefonálásról ne is beszéljünk, nagyon nem tesz jót a sminknek. Egyszóval: kösz nem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Nem sok jó vélemény van róla, de nekem árnyalatban is és állagra is a kedvencem, megtaláltam benne azt a színárnyalatot ami 100%ban passzol a barnítókrémes bőrömhöz. a Beige szint használom. Ha bárkinek van elfekvőben írjon megveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

SabMon

2019. július 23.

Télen is lefolyik az arcról, nem csak nyàron, bár erről nyílvàn az extra zsíros bőröm tehet. Dupla annyiba kerül, mint màs, sokkal jobban telhesítő drogèriàs tàrsa. Orrfújàst nem bírja, és a rendeltetésével ellentétben hamar àtzsírosodik, így össze is csomósodik. Hàt nem flat az biztos. Oxidàlódik, így sajnos sosem sikerült azt a színàrnyalatot elérnem, mint amit a tubus mutat. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

jazmin2648

2019. június 5.

Nekem a fedése sajnos eggyáltalán nem elég, és a száraz részeket (amiből nekem eléggé kevés van) nagyon kiemeli , és foltos, nem is beszélve arról, hogy oxidálódik, nem annyira, de szerintem látszódik. Annak ajánlom, akinek van egy JÓ hidratálója amit a száraz részekre tud kenni, és "hibátlan" bőre van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Kinguska09

2019. január 27.

Szeretem :)
Zsiros az arcborom sok fajta alapozot kiprobaltam de ez az egyik kedvencem sotetebb arnyalatot hasznalok belole .

1. Ha megfelelo arnyalatot sikerul valaztanod akkor szep fedest biztosit
2. Mattit de nem lesz maszkos hatasa (fontos a megfelelo arcapolasi lepeseket elotte elvegezni)
3. Jol fed igy az aprobb borhibakra sem kell kulon korrektort hasznalni
4. Teli idoszakban hasznalom - nekem kibirja “egesz nap” nem folyik el/le viszont a T vonalban kell pudereznem *
5. Nem szaritja a borom nem kopik le csunyan nem lesz foltos
Ar ertek aranyban megeri szerintem
6. Konnyeden el lehet dolgozni ( en az ujjaimmal szoktam felvinni)

Ezek az en tapasztalataim mindenki bore / szokasai mas de en ugy gondolom meger egy probat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Szeretem :)

1. Ha megfelelo arnyalatot sikerul valaztanod akkor szep fedest biztosit
3. Jol fed igy az aprobb borhibakra sem kell kulon korrektort hasznalni
5. Nem szaritja a borom nem kopik le csunyan nem lesz foltos
Ar ertek aranyban megeri szerintem
6. Konnyeden el lehet dolgozni ( en az ujjaimmal szoktam felvinni)

JReka

2019. január 24.

Annak ellenére, hogy jó fedést és matt hatást ígér, csak gyenge közepes a fedése, a matt hatás is elmaradt, bár nekem kifejezetten tetszik a finish, természetes hatású. Az állaga is kellemes, építeni nekem nem sikerült. A száraz területeken csomósodik és lejön. Árban viszont jó 3000 Ft alatt van, és azért színválaszték is van. Számomra egynek elmegy kategória, bár általában máshoz nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

rekas

2019. január 12.

Mindenhogy próbáltam felvinni, fixálni ezt az alapozót, de az én kombinált, vízhiányos bőrömön sajnos elvérzett..A matt hatásból semmi se látszódott, viszont az állagát és finishét szerettem, nem volt egyáltalán maszkos, és könnyen el tudtam dolgozni. Gyorsan zsírosodó bőrűeknek nem ajánlom, de attól másnak még beválhat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

BiankaBici

2018. december 17.

Borzalmas alapozó, a fedése semmit sem ér. Nekem az állaga sem tetszett, nehéz volt elkenni az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Vanessza0420

2018. december 13.

Szépen fed és szép matt hatást ad. Árához képest elég tartós is.
De nagyon sötétek a színek és az illata se a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Szépen fed és szép matt hatást ad. Árához képest elég tartós is.
De nagyon sötétek a színek és az illata se a legjobb.

magyarmelissza1008

2018. november 18.

Most vettem meg, picit sárgásabb árnyalatokban kapható ez az alapozó, nem kifejezetten a fehér bőrű embereknek való én úgy gondolom, viszont nekem elég fehér bőröm van, még sincs nagy eltérés az arcom színe, és az alapozó színe között. Állagra nekem megfelel, elfedi a bőrhibákat, és mivel ilyen tubusos kiszerelése van, az utolsó cseppig fel tudom használni a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0