NYX Professional Makeup

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnargnoemi, Módosítva: 2015. július 16.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

"Szeretnél matt arcbőrt a tökéletes végeredményhez? A Stay Matte Not Flat púder rengeteg csodás színárnyalata közül biztosan megtalálod a megfelelőt, amellyel természetes és hibátlan arcbőrt érhetsz el minimális erőfeszítéssel!"

Ár: 2000 , Eladó: Krisz003
Állapot: Új, Helyszín: Zsámbék, fizetés: Utalás után posta v.foxpost

dindori

2020. június 6.

Éppen le volt értékelve, amikor az üzletben jártam, viszont csak a sötét színek. Úgy voltam vele, hogy sebaj, egy jó kis matt bronzosítónak kipróbáljuk. A deep rich nevű árnyalatot vettem meg és durván pigmentált. Nekem személy szerint bevált bronzosítónak, ha nagyon nagyon óvatosan és minimális mennyiséget használok belőle (hófehérke bőröm van), valamint szemhéjpúdernek is szoktam néha használni. Viszont nem teljesen matt, sőt mondhatni, bizonyos fényviszonyoknál enyhe szaténfénye van, nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 6.

RCC

2019. november 10.

Akciósan vettem, de még így se érzem, hogy megérte volna. Sima púderek között vannak ennél jobb fedésűek, ez pedig por alapozónak van írva, azt hittem erősebb, tartósabb akkor. Nagyon hamar lejön, 1-2 órát mattít csak, a csomagolása se jött be, habár a tükörnek örülök benne. Nem próbáltam eddig a márkát, úgyhogy nem is tudtam mit várjak tőle, de a fele ennyibe kerülő Maybelline, Rimmel púderek is jobban megérik ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

mautika

2019. szeptember 21.

Meg szerencse hogy akciosan vettem... A 700 forintos Mulleres púder lazán kenterbe veri... Arról meg ne is beszéljünk, hogy elkepesztoen gyorsan fogy, és pici mennyiség hatalmas csomagolásban. Fedese körülbelül 0, és hamar atfenyesedik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

miskolczianna

Korcsoport: < 18
2019. március 12.

Még tavaly tavasszal szereztem be,egy könnyen viselhető nyári por "alapozó" gyanánt.Háát őszíntén szólva én semmire nem tudtam felhasznáni ugyanis alapozónak semmit nem ér max egy nagyon-nagyon vékony réteget ad az arcnak semmit nem fed és nem is mattít pedig nekem leginkább arra lett volna szükségem.Púder ként is próbátam használni de úgy meg teljesen leszedte az alapozót...Viszont ha az angol tudásom nem csal ez nem is púder hanem púder állagú alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 12.

BiankaBici

2018. november 19.

Nagyon minőségi terméknek tartom, egész nap fent marad. Könnyen lehet vele dolgozni is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Kitts

2018. július 31.

Bár a színt nem találtam el 100 %-ra elsőre (rendelve), de így is úgy látom, hogy minőségre és állagra is tökéletes.
A por állagú alapozókra szavazok általában, nem nehezíti el az arcom, nincs maszkhatása, teljesen természetes összképet ad, nem kényelmetlen. Megbízhatóan fed és mattít. Sminkszivaccsal erősebb a fedése, viszont ha a bőrömnek éppen jó napja van, elég, ha ecsettel viszem fel vékonyabb rétegben.
Egyszóval szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Egyszóval szeretem.

1cukor

2018. június 26.

Imádom, mindenképp újravevős! :)
Mindent amit vártam tőle teljesítette, pedig nekem elég könnyen és gyorsan zsírosodik a homlokom.
Sokkal kevesebbet is elég felvinnem, mint az eddig használt púderekből.
Nekem tökéletes fedés és mattítást adott egész nap! Nagyon tetszik, hogy elég nagy színválaszték van belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Imádom, mindenképp újravevős! :)
Sokkal kevesebbet is elég felvinnem, mint az eddig használt púderekből.

tinyblackpaw

2017. december 11.

Még nyáron vettem ezt a púdert és mivel akkor némivel sötétebb volt az arcszínem gondoltam jó ötlet lesz a púder színét is az aktuális bőrszínemhez igazítani. Sajnos az a szín nagyon hamar lekopott a hámlasztóknak köszönhetően így viszont kissé narancssárgásabb és sötétebb mint ami illene a bőrtónusomhoz. A finishe érdekes, mert nem kifejezetten matt, hanem ad egyfajta finom ragyogást, nem lesz olyan csontszáraz a végeredmény mint úgy általában a púderektől szokott. A fedése púder mivoltához képest elég erős viszont önmagában nem elég a bőrhibák elfedéséhez azoknak akiknek nem egységes az arcszínük és kisebb nagyobb bőrhibáik fedik az arcukat. Alapozó fölött viszont kissé nehéz, könnyen lehet vele elérni cakey hatást.

Alapvetően nagyon rajongom a NYX termékekért és biztosra veszem hogy egy fokkal jobban szeretném ezt a púdert ha a megfelelő árnyalatban vettem volna meg, viszont mégsem az igazi és ahhoz képest kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

szilvasitimea

2017. október 8.

Nagyon jó minőségű púder, bár nekem elsőre kicsit erős volt a textúrája, az előzőekhez képest, és elsőre kicsit többet is vittem fel, mint amennyi kellett. De ha kevesebbet viszek fel, nagyon jól fed, és jól mattít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

B.Enci

2016. május 6.

Először az ár el van írva, ugyanis 5650 Ft. Mikor megvettem rajottem hogy véletlenül világosabbat hoztam el mint amit néztem a boltban ezért feltettem ide eladásra. Aztán meggondoltam magam, hogy csak kipróbálom. Nagyon jól tettem ugyanis jól illik így is a bőrömhöz. Szépen lemattitja és tartós is. Ajánlom ezt a terméket :) ráadásul egy életre elegendő púder van benne. A szuper kis tartó és a tükör is érdemel említést, nagyon jól osszerakott termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.