NYX Professional Makeup

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monacska26, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

Könnyen felszívódó sminkalapozó, mely egyenletessé teszi a bőrt, és felkészíti az alapozó felvitelére, valamint megnöveli annak tartósságát. Az átlátszó sminkalapozó kiegyenlíti a bőrt, a lila árnyalatú ragyogóvá teszi a bőrt és elfedi a sárgás tónust, a zöld pedig a bőrpírt tünteti el.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BitterSweet

2022. május 10.

Sok primert kipróbáltam már, de ez az egyik kedvencem. Először merő véletlenségből (és bambaságból 😁) a Levander árnyalatot rendeltem az átlátszó helyett. Miután kipuffogtam magam, azért csak adtam neki egy esélyt ha már kifizettem. Nem sárgás a bőröm, igy félve kentem fel, de pikk - pakk elterült, és csodajó puha, tiszta érzetet adott az arcomnak. Nem kell sok belőle, klasszisokkal jobban bírja a sminkem, nem mászik el az alapozóm. Azóta megvettem Clear-ben is, ezt még jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 10.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Nagyon nagy kedvenc, egyszer úgy voltam vele, hogy nincs primerem hát veszek egyet, és erre esett a választásom. Azóta mindig újra veszem. Egyszerűen tökéletes vele a sminkem, sokkal egységesebb lesz tőle a böröm így a smink is rajta, kevésbé ül bele a ráncokba. Egyszerűen szerelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

izabella73

2018. augusztus 14.

Zöld színben vettem meg,a kipirosodásra hajlamos bőröm miatt.Sajnos a pirosságon nem javított semmit,viszont a pórusok méretét csökkentette és egyenletessé tette a bőrfelszínt.Az alapozó jobban terült,ezáltal jobban is mutatott az arcomon,de semmivel sem volt tartósabb mint primer nélkül,ráadásul elég hamar kifényesedett a bőröm.Azt nem mondom hogy pénzkidobás volt,de árához képest jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

nxctn

2018. június 1.

Az átlátszó változatot használom egy pár hete,és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen kiegyenlíti a bőrfelszínt,a smink is tartósabb tőle, viszont használat előtt érdemes felrázni mert a formula szeparálódik,de ez rá is van írva a dobozra szóval nem téma. Kevés is elég belőle,és az állaga nagyonhasonlít a Smashbox primerére,szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

eeraa

2018. május 17.

Nekem a zöld változata van meg mert nagyon kíváncsi voltam, hogy valóban segít e a pirosságon. Az állaga nagyon lágy, csúszós. Használat előtt mindenképpen érdemes kicsit felrázni, hogy összeálljon, különben egy enyhén vizesállagú trugyit kapunk. Elég belőle keveset használni mert nagyon könnyedén szétterül az arcon, bársonyos puhaságot hagyva maga után. A pirosságot enyhén fedi, de az utána következő alapozóval vagy színezett hidratálóval együttműködve szép és tartós a végeredmény. Hosszabb napokra szoktam használni hétközben, és estig bírja a sminkem. Nem irritál, nem csíp, olyan mintha nem is lenne semmi a bőrömön. Nekem 4 csillag, mert az összetevőlistája nem az igazi, de összeségében megfelel a leírásának, ár-érték arányban is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Lolychan

2018. január 9.

Én egész megszerettem a végére. A Lavender árnyalat van meg. Eleinte zavart, hogy ennyire tömény szilikonos cucc az egész, és úgy láttam semmi hatása az egésznek, pórustömítésnek jó, másra nem igazán. Viszont, ahogy hűlt a levegő és közben kaptam ajcsiba az Aritaum BB krémjét, láttam az arcomon, hogy a primer és a bb krém remekül kiegészítik egymást. Púderrel fixálva, szinte tökéletes sminket és bőrképet kaptam, a bb krémem tart egész nap, alig kell púdereznem, maximum az orromat. Imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

BettyBabu

2017. június 23.

Nekem az egyik nagy kedvenc primerem, a zöldet vettem meg az arcomon levö pirossag eltüntetese erdekebe es abszolut bevallt. nagyon szepen teszi a dolgat a szilikon miatt az aprobb rancokkal is szepen elboldogul :)
Sok primert kiprobaltam mar de szinte egy sem segitett a pirossag eltüntetesebe rajta kivül :)
IMADOM ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

IMADOM ;)

raczjulia

2017. március 4.

Nekem az átlátszó primer van meg és nagyon szeretem! Selymes és puha tapintású lesz tőle az arcom, jó felvinni rá az alapozót, szépen eldolgozható. A sminkem sokkal tartósabb lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Eroff

2016. március 16.

A szilikontól valóban selymes lesz a bőr, ettől az alapozás sokkal könnyebb és szebb is lesz. Nekem tartósabb is lett, koncerteket is simán kibírt. Ezzel az alappal és a NYX HD studio finishing púderrel nagyon tartós sminket lehet készíteni tényleg bármelyik alapozóval. Szóval nem rossz, de a szilikon miatt nem merném minden nap használni, én meg egy olyan terméket keresek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

Krisz78

2015. február 4.

Ezt is megvettem, csak tudnám, minek!
Selymesnek selymes a szilikontól (melyik nem?), de a tartóssága egy nagy 0 !!
Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 4.

Ezt is megvettem, csak tudnám, minek!
Selymesnek selymes a szilikontól (melyik nem?), de a tartóssága egy nagy 0 !!
Kuka!

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet, Ultramarines, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.