NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

8 db magasan pigmentált pirosító a tökéletesen egyenletes arcért, bármilyen bőrtónusra.

alexandra326

2018. március 15.

Körülbelül 10 pirosítóm van (magam sem tudom minek ennyi), de a legszívesebben ehhez nyúlok. Bármilyen sminkhez/napszakhoz található benne megfelelő szín. Mindegyik nagyon pigmentált, nincs különbség a különböző színek pigmentáltsága között. Elég épp hogy belemártani az ecsetet az optimális eredményhez. Rajtam körülbelül 6 órát bír. Ha még ebben az életemben elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Buttercupcosplay

2017. október 4.

Nagyon nagyon örülök, hogy megvettem. Szemhéjpúdernek is használom, de pirosítónak is nagyon szeretem. Vannak benne színek, amikről azt gondoltam, hogy "Oké, ez azért nekem fura arcra, de majd szemhéjpúdernek elhasználom...", de olyan szépen el lehet dolgozni, hogy mindet használom mindkétféleképpen. Szerintem közepes bőrtónushoz a legjobb, mert azért vannak benne sötétebbek. Nagyon elégedett vagyok vele, a minősége is fantasztikus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.