Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade dupe-ja.

5 árnyalatban kapható: Blonde, Chocolate, Brunette, Espresso, Black

NYX Tame & Frame Brow Pomade Chocolate
Ár: 1800 Ft , Eladó: meerkat
Állapot: kb. 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1200 Ft , Eladó: pacsirszkyh
Állapot: Kb. Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes àtvétel Budapest 6. kerületèben vagy előre utalàst követően postàzom (az ár ennek költségét nem tartalmazza)
szanii

2019. június 18.

Az espresso színre esett a választásom. A tégely nagyon aranyos, formás, könnyen lehet nyitni és csukni. A L’Oréalos pomademet cseréltem le erre, abszolút nem bánom. Igaz, annak az ecsetjét használom ehhez. Nagyon szép a szín, könnyű állaga van egyből megmarad nem potyog le, nap végén is fent van. Remelem állandó használója leszek és később nem fog becsomósodni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

ramy1014

2019. június 17.

Egyik kedvenc termékem a nyx-től.Először krémesebb állagra számítottam, de nekem ez a kicsit púderesebb, szárazabb is tökéletesen megfelel.Blonde színben van meg, ami a sötét szőkés hajamhoz egész jól passzol.Mindennapos használat mellett 6 hónapig bírta, tehát a méretéhez képest sokáig kitart, ez miatt az ára is nagyon kedvező.Érdemes odafigyelni arra, hogy mindig jól belegyen zárva, mert ezzel megakadályozhatjuk, hogy kiszáradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Gombika

2019. május 28.

Nem használom napi szinten, csak mikor valami exrabb sminket csinálok, de olyankor a legjobb. Ha valaki nem használja túl sűrűn és nem figyel hogyan zárja le akkor tények hamar kiszard mint minden hasonló termék. Én mindig figyelek h jól zárjam le és még mindig krémes egy év használat után is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

orchidea8627

2019. május 18.

Én nagyon szeretem, ennek a blonde árnyalata az ami igazán passzol a világosbarna hajamhoz.
Valóban nagyon száraz, már frissen bontva is és rettentően gyorsan továbbszárad, viszont én pár hetente cseppentek bele 2-3 csepp Inglot Duraline-t és konkrétan jobb mint újkorában. Tartós, ha megszárad nem kenődik, szép a színe és rendkívül kevdező az ára, főleg a többi hasonló géles szemöldökzseléhez képest (Anastasia, MAC).
Megadom neki az öt csillagot, szerintem "csak" a comagolása a rossz, azért szárad ki hamar, de őszintén szólva ennyi pénzért és úgy hogy van itthon duraline nem akarom lepontozni a nem túl tökéletes csomagolás ellenére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

vknynelli

2019. május 2.

Nekem hamar beszáradt, nehezen lehet eldolgozni. Ezután váltottam a nyx dipbrow pomade-re és az valami áldás. De ezzel nagyon sokat szenvedtem a mindennapok során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

oszibarack

2019. április 30.

Nem is értem, hogyhogy nem véleményeztem még, mivel kb másfél éve használom napi szinten, most tartok a második tégely felénél. Szóval: picit több, mint egy évig bírta az első tégely, úgy, hogy szó szerint minden nap használtam. Nekem ez az idő alatt sem száradt be, az utolsó cseppekig/morzsákig lehetett használni. A brunette árnyalatot használom, egy catrice-es szemöldök ceruzával kiegészítve, a kettőnek együtt tökéletes a színe. Egy vágott szemöldök ecsettel szoktam felkenegetni, aztán eldolgozom egy kis fésűvel. Számomra a színe, az állaga és a mennyisége (ár-érték arány) a pozitívumok. Amit nem szeretek, hogy bár napközben, ha nem piszkálom, kibírja, de alapvetően szerintem nem túl tartós. Ha véletlenül megdörzsölöm, elkenődik. És persze ez nem a legjobb vizsgahelyzet, de egész éjszakás bulizások után mindig megijedek, hogy észrevétlenül mennyire lekopott :D Ami igazából zavar, hogy nem tudok "elfeledkezni" róla, és abban tudatban megnyugodni, hogy a szemöldökeimet nem kell ellenőrizgetnem. Viszont amíg várom, hogy a wunderbrow itthon is elérhető legyen, addig vele is elvagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

klauraa17

2019. április 14.

Vettem hozzá külön NYX ecsetet is, amivel nagyon egyszerűen fel lehet vinni, szépen kiemeli a szemöldököm, így kozmetikus után is sokáig fenntartható a színe. Árban sem vészes, és a nap végén is ugyanolyan szép volt:) Kellemes állaga van, egy kis fixálót szoktam alá tenni, így kevésbé kenődött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Szus

Korcsoport: < 18
2019. március 29.

Amikor megvettem nagyon elvoltam ájulva tőle, mert nagyon szép a végeredmény vele (ha valaki tud bánni a pomádéval), de másfél hónap alatt beszáradt. Azóta hiába próbálkozom vele, már egyáltalán nem szép a végeredmény, töredezett és nehéz használni, ráadásul könnyen lejön, pedig az elején elég tartós volt. Azóta egy revolution pomádét használok, mert kiváncsi voltam az is beszárad e ilyen hamar, de fél év eltelt és még mindig semmi baja.
Mindenképp venni fogok ebből a nyx pomádéból mégegyet, hátha azzal szerencsésebben járok, mert az összesnél jobb, amit csak próbáltam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 29.

BDominika25

2019. március 26.

Még csak ismerkedünk de az eddigi pomádés tapasztalataim alapján szerintem ő lesz a kedvenc.
Tetszik az állaga, pont megfelelően krémes és a nyx-es ecsetemmel együtt jó párost alkotnak.
A vízállóságáról nem tudok nyilatkozni, viszont egy napot (mármint a reggeli felkenéstől a délutáni haza érkezésig gond nélkül bírja).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

bgabryellla

2019. március 23.

A MAC fludline brow gel cream-em elfogyott (dirty blonde), szerettem volna kipróbálni valami picit olcsóbb alternatíváját. Bár szőke vagyok, a "Brunette" árnyalatban vásároltam meg, a blonde túl világosnak tűnt. Milyen jól tettem.. :) Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, csak meg kell találni a megfelelő ecsetet hozzá (számomra a szintetikus, vágott ecsetek váltak be). Szépen pigmentált és tartós, nap végén is szép eredményt produkál. Remélem nem fog túl hamar beszáradni, bár az ára nagyon baráti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag