NYX Professional Makeup

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• természetes hatást hoz létre
  • egységesíti a szemöldök színárnyalatát
  • segít formázni a szemöldököt
  • fokozza a szemöldök sűrűségét
  • elkenődésálló
  • vegán termék

5 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fruzzs92

2021. október 12.

Pozitív, hogy a színeket nagyon jól eltalálták. Viszont nehezen lehet felvinni, konkrétan csúszkál a bőrömön és vastagon kell felvinni ahhoz hogy megfelelően fedjen. Ráadásul nagyon hamar beszárad. Nagy csalódás nekem ez a pomádé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

KuliKali

2021. június 10.

Már kb. másfél éve biztosan nyúzom, ha nem is napi de heti szimten többször. Nagyon szeretem, hogy el lehet érni vele egy természetes, szálas dús hatást, lehet változtatni hogy mennyire akarom hangsúlyozni a szemöldököm. Nekem a szökéknek való árnyalatú van meg, az illik leginkább a szökés barnás vöröses hajamhoz. Ferdefejű ecsettel nagyon szépen fel lehet vinni, egy nagyon klassz termék. Rengeteg ideig elég, még szerintem kétszer annyi biztos van benne, mint akit elhasználtam. Sajna az állaga mintha megváltozott volna, pedig kifejezetten ügyelek, hogy nagyon jól visszazárjam a fedelét. Egy kicsit mintha száradt volna, már nem olyan krémes. Jó lenne valami hack, amiv vissza tudnám varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

muffin23

2020. december 16.

Használhatatlan. Pár használat után beszárad, nem lehet vele dolgozni. Nem fogta be egységesen a szemöldökömet. Kuka. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

nora.stardust.x

2020. november 20.

Jelenleg is három tégely van nálam szinte használatlanul, különböző színekből. 3 évig használtam, mire meguntam, hogy radiátoron/hajszárítóval kellett melegíteni, hogy lehessen vele dolgozni, annyira beszáradt az első pár használat után. Dolgozni tudtam volna vele, ha ez a probléma nincs, de így le kellett mondanom róla. Illetve szinte csak mesterkélt instabrow hatást lehet vele elérni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Eple

2020. július 28.

Olvastam többen is írták hogy nehéz vele dolgozni. Szerintem is már az első használatnál "száraz" volt, nem tapad a szemöldök ecsetemre (abból is nyxet használok). A szemöldök hiányos részeit is nehéz volt vele kitölteni van olyan rész ahol egyáltalán nem tudtam felvinni belőle akárhogy próbálkoztam. A szín viszont nagyon tetszett (blonde árnyalat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

kovacsfanni

2020. május 26.

Lassan egy éve használom, még mindig nem fogyott el, be sem száradt azóta. Nagyon megéri az árát, főleg, hogy mindennapos használat mellett is ilyen remekül kitart. A színével elégedett vagyok, black árnyalatban van meg, a fekete hajamhoz pont tökéletes. Mivel nem koromfekete, kicsit barnás, ezért természetesebben, szebben néz ki. Könnyű használni, én a nyx-es szemöldökecsetemmel szoktam aplikálni. Összességében egy csodaszer számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

JulcsiToth

2020. május 8.

Nagyon szeretem, annak ellenére is, hogy a chocolate árnyalatot vettem meg a full a szőke hajamhoz. Egyáltalán nem vészes árnyalatban, bár mivel nem drága a blonde valtozatot is megveszem majd. Jó minőségű szemöldök ecsettel kis kísérletezgetés és tanulás után szépen fel lehet vinni, nem kenődik, nem természetellenes és egész nap tart. Az első szemöldök pomádé, ami nálam mukodik ráadásul nem szárad be és még olcsó is. De tényleg jó minőségű szemöldök ecset kell hozzá, hogy szép legyen felvive!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

vikii088

2020. május 4.

Már több mint egy éve használom, szinte minden nap. A kis kiszerelés ellenére nagyon sokáig elég és nálam egyáltalán nem száradt be hónapokkal később sem. Krémes állagú, könnyű vele dolgozni, a bőrömet is szépen megfogja ott ahol nincs szemöldököm. Több pomádét is használtam már, de egyértelműen ő lesz nálam az újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

ozsuzska

2020. március 18.

Természetes szőke hajamhoz és szemöldökömhöz nagyon nehéz olyan terméket találni a piacon, ami nem szürkés/ zöldes/ vöröses bizonyos fényben, megfizethető, tartós, és nincs túl mű hatása. Próbáltam sok márka olcsó és nagyon drága termékeit, de ez a tökély. Az állaga miatt meg kell tanulni bánni vele, a megfelelő mennyiséget kell használni, és a jó ecsettel. De ha ez megvan, akkor gyönyörű, akár halvány természetes hatást, vagy erős, kontrasztos szemöldököt is lehet vele csinálni, ahogy tetszik. Nem pereg, nem kenődik (csak ha nagyon dörzsölöd) egész nap tart, mégis könnyű lemosni. Nem torzul a színe, és nagyon sokáig elég. Kb 1 éve vettem, minden nap használom, és legalább félig van még. Kicsit szárad a teteje, ha nyitva marad, de a száradt részt letörlöd, és újra tudod használni morzsálódás nélkül. A kupakra érdemes oda figyelni, és tökéletesen őrzi az állagát is.
Ez életem szemöldök terméke. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Ez életem szemöldök terméke. Csak ajánlani tudom.

stripedpanda

2020. január 3.

Nehéz olyan pomádét találni itthon, ami hamvas szőke hajhoz is jól passzol, csak emiatt esett rá a választásom. Én nem igazán szeretem, szerintem nem eléggé krémes és nehéz vele dolgozni, pedig nem ez az első ilyen termékem. 3-4 hónapja van meg, azóta legalább nem száradt be (amin eléggé csodálkoztam), de biztosan nem fogom tudni elhasználni. Viszonylag tartós, de nehezen lehet vele szép eredményt elérni, morzsálódik, nehéz felvenni és felvinni is. Nem venném újra, ennél pl a rossmannos rdel young pomade százszor többet tud, fele/harmad-ennyiért, viszont sajnos abból csak sötétbarnát lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag