NYX Professional Makeup

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade dupe-ja.

5 árnyalatban kapható: Blonde, Chocolate, Brunette, Espresso, Black

NYX Tame & Frame Brow Pomade 01es árnyalat
Ár: 2000 ft , Eladó: krembarbi
Állapot: Csak kipróbálva volt., Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1800 Ft , Eladó: Lunacska
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten XVI.ker., utalás után postazok vagy kuldom Foxposttal.

muffin23

Korcsoport: < 18
2020. december 16.

Használhatatlan. Pár használat után beszárad, nem lehet vele dolgozni. Nem fogta be egységesen a szemöldökömet. Kuka. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. december 16.

nora.stardust.x

2020. november 20.

Jelenleg is három tégely van nálam szinte használatlanul, különböző színekből. 3 évig használtam, mire meguntam, hogy radiátoron/hajszárítóval kellett melegíteni, hogy lehessen vele dolgozni, annyira beszáradt az első pár használat után. Dolgozni tudtam volna vele, ha ez a probléma nincs, de így le kellett mondanom róla. Illetve szinte csak mesterkélt instabrow hatást lehet vele elérni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Eple

2020. július 28.

Olvastam többen is írták hogy nehéz vele dolgozni. Szerintem is már az első használatnál "száraz" volt, nem tapad a szemöldök ecsetemre (abból is nyxet használok). A szemöldök hiányos részeit is nehéz volt vele kitölteni van olyan rész ahol egyáltalán nem tudtam felvinni belőle akárhogy próbálkoztam. A szín viszont nagyon tetszett (blonde árnyalat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

kovacsfanni

2020. május 26.

Lassan egy éve használom, még mindig nem fogyott el, be sem száradt azóta. Nagyon megéri az árát, főleg, hogy mindennapos használat mellett is ilyen remekül kitart. A színével elégedett vagyok, black árnyalatban van meg, a fekete hajamhoz pont tökéletes. Mivel nem koromfekete, kicsit barnás, ezért természetesebben, szebben néz ki. Könnyű használni, én a nyx-es szemöldökecsetemmel szoktam aplikálni. Összességében egy csodaszer számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

JulcsiToth

2020. május 8.

Nagyon szeretem, annak ellenére is, hogy a chocolate árnyalatot vettem meg a full a szőke hajamhoz. Egyáltalán nem vészes árnyalatban, bár mivel nem drága a blonde valtozatot is megveszem majd. Jó minőségű szemöldök ecsettel kis kísérletezgetés és tanulás után szépen fel lehet vinni, nem kenődik, nem természetellenes és egész nap tart. Az első szemöldök pomádé, ami nálam mukodik ráadásul nem szárad be és még olcsó is. De tényleg jó minőségű szemöldök ecset kell hozzá, hogy szép legyen felvive!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

vikii088

2020. május 4.

Már több mint egy éve használom, szinte minden nap. A kis kiszerelés ellenére nagyon sokáig elég és nálam egyáltalán nem száradt be hónapokkal később sem. Krémes állagú, könnyű vele dolgozni, a bőrömet is szépen megfogja ott ahol nincs szemöldököm. Több pomádét is használtam már, de egyértelműen ő lesz nálam az újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

ozsuzska

2020. március 18.

Természetes szőke hajamhoz és szemöldökömhöz nagyon nehéz olyan terméket találni a piacon, ami nem szürkés/ zöldes/ vöröses bizonyos fényben, megfizethető, tartós, és nincs túl mű hatása. Próbáltam sok márka olcsó és nagyon drága termékeit, de ez a tökély. Az állaga miatt meg kell tanulni bánni vele, a megfelelő mennyiséget kell használni, és a jó ecsettel. De ha ez megvan, akkor gyönyörű, akár halvány természetes hatást, vagy erős, kontrasztos szemöldököt is lehet vele csinálni, ahogy tetszik. Nem pereg, nem kenődik (csak ha nagyon dörzsölöd) egész nap tart, mégis könnyű lemosni. Nem torzul a színe, és nagyon sokáig elég. Kb 1 éve vettem, minden nap használom, és legalább félig van még. Kicsit szárad a teteje, ha nyitva marad, de a száradt részt letörlöd, és újra tudod használni morzsálódás nélkül. A kupakra érdemes oda figyelni, és tökéletesen őrzi az állagát is.
Ez életem szemöldök terméke. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Ez életem szemöldök terméke. Csak ajánlani tudom.

stripedpanda

2020. január 3.

Nehéz olyan pomádét találni itthon, ami hamvas szőke hajhoz is jól passzol, csak emiatt esett rá a választásom. Én nem igazán szeretem, szerintem nem eléggé krémes és nehéz vele dolgozni, pedig nem ez az első ilyen termékem. 3-4 hónapja van meg, azóta legalább nem száradt be (amin eléggé csodálkoztam), de biztosan nem fogom tudni elhasználni. Viszonylag tartós, de nehezen lehet vele szép eredményt elérni, morzsálódik, nehéz felvenni és felvinni is. Nem venném újra, ennél pl a rossmannos rdel young pomade százszor többet tud, fele/harmad-ennyiért, viszont sajnos abból csak sötétbarnát lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

JVica98

2019. december 12.

Egyszerűen tökéletes. Bár még nem használom túl régóta, de már most a kedvenc pomádém. Nagyon könnyen/gyorsan lehet vele dolgozni, krémes, nem kell sokat felvinnem, hogy szépen befogja a szemöldökömet, egész nap tart, nem lesz foltos a végeredmény és azokat a részeket, ahol esetleg kevesebb, vagy nincs szőr, is szépen befogja, nem kell odaerőszakolnom🙃 azt hiszem, ő lett a kedvencem 🤗 az egyetlen, ami nem tetszik benne, az a szín, amit választottam, (chocolate 02, nekem túl vörös) de ez nyilván nem a termék hibája, és annyira nem is vészes, de legközelebb megpróbálkozom másik árnyalattal.. összességében tényleg nagyon megszerettem és ajánlom mindenkinek 😊😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

szanii

2019. június 18.

Az espresso színre esett a választásom. A tégely nagyon aranyos, formás, könnyen lehet nyitni és csukni. A L’Oréalos pomademet cseréltem le erre, abszolút nem bánom. Igaz, annak az ecsetjét használom ehhez. Nagyon szép a szín, könnyű állaga van egyből megmarad nem potyog le, nap végén is fent van. Remelem állandó használója leszek és később nem fog becsomósodni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag