NYX Professional Makeup

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade dupe-ja.

5 árnyalatban kapható: Blonde, Chocolate, Brunette, Espresso, Black

NYX Tame & Frame Brow Pomade Chocolate
Ár: 1800 Ft , Eladó: meerkat
Állapot: kb. 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1200 Ft , Eladó: pacsirszkyh
Állapot: Kb. Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes àtvétel Budapest 6. kerületèben vagy előre utalàst követően postàzom (az ár ennek költségét nem tartalmazza)
bakonyieszti86

2019. március 19.

Nemrég szereztem be, Chocolate árnyalatban a NYX-ben. Nagyon kedvesek voltak, segítettek a megfelelő szín kiválasztásában. Mindig azonnal visszazárom a tetejét, hogy ne száradjon ki hamar. Megfelelően krémes, jó a színe. Könnyű vele dolgozni. Én a MAC ferde ecsetével viszem fel. Nekem ahol nincs vagy nagyon ritka a szemöldököm ott elmászik napközben. Hozzáteszem zsíros is a bőröm, így lehet azért sem tart ki mindig. Ahol van szemöldököm ott a tartóssága szuper, de a hiányos részeken sajnos olykor kopik. Valószínű, hogy hamarosan lecserélem Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade-jára, hogy egész nap tartson.

Update: kellett egy kis idő talán, amíg megtanultam használni rendesen, hogy egész nap fennmaradjon. Most már szuper, így megérdemli az 5*

bakonyieszti86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

LedaKoszegi

2019. március 19.

A mindennapi sminkem része, könnyű vele dolgozni, szép a színe, tartós, nem mozdul el a helyéről. Sokáig elég egy tégely. Csak jót tudok róla mondani.

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

zsofc

2019. március 10.

Nekem a vásárlás után egyből száraznak tűnt, idővel csak rosszabb lett, így nehéz volt dolgozni vele. Lehet selejt darabot fogtam ki, de így biztosan nem ajánlanám senkinek.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Kittx44

2019. február 28.

Látom sokan írták, hogy hamar megszárad, ezek szerint nem en csinálok vele valamit rosszul. Visszateszem rá mindig a kupakját, de 2-3honap múlva vehetek újat mert kiszárad amivel már nem lehet szépen dolgozni.
Ezen kívül nagyon jó termék

Kittx44
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Ezen kívül nagyon jó termék

Bettii98

2019. február 19.

Annyira szép szemöldököt lehet vele varázsolni. Kicsit száraz, emiatt több kell belőle, amitől hamarabb fogy. Nagyon szép természetes az eredmény, habár én túlzásokba szoktam esni néha. Hamar megromlik, így esélye sincs az embernek teljesen elhasználni. Nekem a black árnyalat volt meg.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

MissL

2019. február 11.

Régóta használom,ügyelve,hogy visszazárjam rendesen a csomagolást,így nem száradt ki. Pont megfelelően krémes,jó a színe,bőrre is jól lehet vele rajzolni. Nekem lapos,egyenes "vágású" ecsettel a legjobb felkenni, a ferde ecsettel valahogy nem olyan lesz,mint szeretném. Nap végére ugyanott,ugyanúgy van,mint reggel! Nyáron is! :)
Bátran ajánlom!

MissL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Bátran ajánlom!

hordosnati

2019. február 11.

Nem régen szereztem be, de eddig teljesen meg vagyok elégedve! Szerintem nagyon tartós és a megfelelő ecsettel formázni is konnyű vele!

hordosnati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

anee888

2019. január 25.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg, de eddig még nem bántam meg. Tartós, egésznap kitart, plusz pont hogy viszonylag sok szín áll rendelkezésre amiből lehet választani.

anee888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

erdei.marti

Korcsoport: < 18
2019. január 16.

Nekem nagyon bevált.
Nem kopik.

erdei.marti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 16.

Nekem nagyon bevált.
Nem kopik.

BiankaBici

2019. január 15.

Szeretem használni, bár ezelőtt csak ceruzát használtam a szemöldökömre, így elsőre kicsit nehéz volt vele dolgozni. Teljesen megéri az árát.

BiankaBici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag