NYX Professional Makeup

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade dupe-ja.

5 árnyalatban kapható: Blonde, Chocolate, Brunette, Espresso, Black

ozsuzska

2020. március 18.

Természetes szőke hajamhoz és szemöldökömhöz nagyon nehéz olyan terméket találni a piacon, ami nem szürkés/ zöldes/ vöröses bizonyos fényben, megfizethető, tartós, és nincs túl mű hatása. Próbáltam sok márka olcsó és nagyon drága termékeit, de ez a tökély. Az állaga miatt meg kell tanulni bánni vele, a megfelelő mennyiséget kell használni, és a jó ecsettel. De ha ez megvan, akkor gyönyörű, akár halvány természetes hatást, vagy erős, kontrasztos szemöldököt is lehet vele csinálni, ahogy tetszik. Nem pereg, nem kenődik (csak ha nagyon dörzsölöd) egész nap tart, mégis könnyű lemosni. Nem torzul a színe, és nagyon sokáig elég. Kb 1 éve vettem, minden nap használom, és legalább félig van még. Kicsit szárad a teteje, ha nyitva marad, de a száradt részt letörlöd, és újra tudod használni morzsálódás nélkül. A kupakra érdemes oda figyelni, és tökéletesen őrzi az állagát is.
Ez életem szemöldök terméke. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Ez életem szemöldök terméke. Csak ajánlani tudom.

stripedpanda

2020. január 3.

Nehéz olyan pomádét találni itthon, ami hamvas szőke hajhoz is jól passzol, csak emiatt esett rá a választásom. Én nem igazán szeretem, szerintem nem eléggé krémes és nehéz vele dolgozni, pedig nem ez az első ilyen termékem. 3-4 hónapja van meg, azóta legalább nem száradt be (amin eléggé csodálkoztam), de biztosan nem fogom tudni elhasználni. Viszonylag tartós, de nehezen lehet vele szép eredményt elérni, morzsálódik, nehéz felvenni és felvinni is. Nem venném újra, ennél pl a rossmannos rdel young pomade százszor többet tud, fele/harmad-ennyiért, viszont sajnos abból csak sötétbarnát lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

JVica98

2019. december 12.

Egyszerűen tökéletes. Bár még nem használom túl régóta, de már most a kedvenc pomádém. Nagyon könnyen/gyorsan lehet vele dolgozni, krémes, nem kell sokat felvinnem, hogy szépen befogja a szemöldökömet, egész nap tart, nem lesz foltos a végeredmény és azokat a részeket, ahol esetleg kevesebb, vagy nincs szőr, is szépen befogja, nem kell odaerőszakolnom🙃 azt hiszem, ő lett a kedvencem 🤗 az egyetlen, ami nem tetszik benne, az a szín, amit választottam, (chocolate 02, nekem túl vörös) de ez nyilván nem a termék hibája, és annyira nem is vészes, de legközelebb megpróbálkozom másik árnyalattal.. összességében tényleg nagyon megszerettem és ajánlom mindenkinek 😊😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

szanii

2019. június 18.

Az espresso színre esett a választásom. A tégely nagyon aranyos, formás, könnyen lehet nyitni és csukni. A L’Oréalos pomademet cseréltem le erre, abszolút nem bánom. Igaz, annak az ecsetjét használom ehhez. Nagyon szép a szín, könnyű állaga van egyből megmarad nem potyog le, nap végén is fent van. Remelem állandó használója leszek és később nem fog becsomósodni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

ramy1014

2019. június 17.

Egyik kedvenc termékem a nyx-től.Először krémesebb állagra számítottam, de nekem ez a kicsit púderesebb, szárazabb is tökéletesen megfelel.Blonde színben van meg, ami a sötét szőkés hajamhoz egész jól passzol.Mindennapos használat mellett 6 hónapig bírta, tehát a méretéhez képest sokáig kitart, ez miatt az ára is nagyon kedvező.Érdemes odafigyelni arra, hogy mindig jól belegyen zárva, mert ezzel megakadályozhatjuk, hogy kiszáradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Gombika

2019. május 28.

Nem használom napi szinten, csak mikor valami exrabb sminket csinálok, de olyankor a legjobb. Ha valaki nem használja túl sűrűn és nem figyel hogyan zárja le akkor tények hamar kiszard mint minden hasonló termék. Én mindig figyelek h jól zárjam le és még mindig krémes egy év használat után is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

orchidea8627

2019. május 18.

Én nagyon szeretem, ennek a blonde árnyalata az ami igazán passzol a világosbarna hajamhoz.
Valóban nagyon száraz, már frissen bontva is és rettentően gyorsan továbbszárad, viszont én pár hetente cseppentek bele 2-3 csepp Inglot Duraline-t és konkrétan jobb mint újkorában. Tartós, ha megszárad nem kenődik, szép a színe és rendkívül kevdező az ára, főleg a többi hasonló géles szemöldökzseléhez képest (Anastasia, MAC).
Megadom neki az öt csillagot, szerintem "csak" a comagolása a rossz, azért szárad ki hamar, de őszintén szólva ennyi pénzért és úgy hogy van itthon duraline nem akarom lepontozni a nem túl tökéletes csomagolás ellenére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

vknynelli

2019. május 2.

Nekem hamar beszáradt, nehezen lehet eldolgozni. Ezután váltottam a nyx dipbrow pomade-re és az valami áldás. De ezzel nagyon sokat szenvedtem a mindennapok során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

oszibarack

2019. április 30.

Nem is értem, hogyhogy nem véleményeztem még, mivel kb másfél éve használom napi szinten, most tartok a második tégely felénél. Szóval: picit több, mint egy évig bírta az első tégely, úgy, hogy szó szerint minden nap használtam. Nekem ez az idő alatt sem száradt be, az utolsó cseppekig/morzsákig lehetett használni. A brunette árnyalatot használom, egy catrice-es szemöldök ceruzával kiegészítve, a kettőnek együtt tökéletes a színe. Egy vágott szemöldök ecsettel szoktam felkenegetni, aztán eldolgozom egy kis fésűvel. Számomra a színe, az állaga és a mennyisége (ár-érték arány) a pozitívumok. Amit nem szeretek, hogy bár napközben, ha nem piszkálom, kibírja, de alapvetően szerintem nem túl tartós. Ha véletlenül megdörzsölöm, elkenődik. És persze ez nem a legjobb vizsgahelyzet, de egész éjszakás bulizások után mindig megijedek, hogy észrevétlenül mennyire lekopott :D Ami igazából zavar, hogy nem tudok "elfeledkezni" róla, és abban tudatban megnyugodni, hogy a szemöldökeimet nem kell ellenőrizgetnem. Viszont amíg várom, hogy a wunderbrow itthon is elérhető legyen, addig vele is elvagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

klauraa17

2019. április 14.

Vettem hozzá külön NYX ecsetet is, amivel nagyon egyszerűen fel lehet vinni, szépen kiemeli a szemöldököm, így kozmetikus után is sokáig fenntartható a színe. Árban sem vészes, és a nap végén is ugyanolyan szép volt:) Kellemes állaga van, egy kis fixálót szoktam alá tenni, így kevésbé kenődött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag