NYX Professional Makeup

Ár:   $17   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   $17
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű csepp formulája gyönyörűen előkészíti az arcot az alapozáshoz, lágy, bársonyos matt felületet biztosítva.

Vikktoria

2020. április 16.

Ezt is az alapozóhoz vettem, rendszeresen használom, kicsit egységesíti a bőröm, amit inkább észrevettem hogy sokkal tovább a helyén marad minden.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Steffi89

2020. április 10.

Nekem eddig ez vált be a legjobban, nagyon jó a hidratáló krém után, alapozó előtt használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

JSzandii

2020. április 6.

Egész jó primer. A hozzá való alapozóval használva szuper. Tartósabbá és egyenletesebbé teszi az alapozót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

ipszilonze

2020. március 27.

Hát, őszintén jobbra számítottam. A mennyiség ennyi pénzért rendkívül kevés, és az egész olyan "meh"-kategória. Tény, hogy szebb vele az alapozó, de nagyon tartósnak nem mondanám, egy egyszerű drogériás Catrice vagy Essence primerrel tartósabb eredményt értem el. El fogom használni, mert tényleg nem rossz, de újravenni nem fogom, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.