NYX Professional Makeup

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16 x 0,83 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sutee, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   $18
Kiszerelés:   16 x 0,83 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

16 színű profi szemhéjpúder paletta. Bársonyosan gazdag textúrájú, pigmentált árnyalatokat tartalmaz, matt, szatén, csillogó és metál finishekkel egyaránt.

4 színkombinációban érhető el: Warm Neutrals, Cool Neutrals, Brights, Smokey & Highlight

Ár: 2500! , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Ár: 2500/db , Eladó: dalmini
Állapot: Használt , Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalás, postával küldöm

kisbobitas

2020. november 25.

Nekem a Sugar high nevű paletta van meg amit még külföldön vettem. Nagyon megtetszett, gondoltam jó is lesz. Hát sajnos nem... A mattok nem valami pigmentáltak, a szatén színek is elég fakók, nehéz építeni; a csillámos színek nagyon kemények és így még toppernek sem lehet használni, mert nem sokkal felkenés után az orcámon vannak a csillámok. Mióta megvettem használtam max 3x, azóta a fiókban lapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

L1ll4

2020. november 21.

Az itteni negatív véleményekkel én sem értek egyet. A brights van meg, első ecsetvonásra nem pigmentált, ez igaz, de nagyon jól építhető. A tartóssága szuper, mindig tökéletesen ugyanolyan ahogy reggel felviszem. Nem minden színt tudok belőle kihasználni, de pont jó paletta azokra a napokra, amikor valami különlegesebbet akarok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

DorothySue

2020. szeptember 24.

A Brights-t es a Warm Neutrals-t rendeltem a PINK PANDA-tól.

Brights: Kicsit pigmentáltabb színekre számítottam, főleg a Brights-nál, úgyhogy sokat kell vele dolgozni, hogy látszódjon is valami. Én primert és egy bőr színű szemhéjpúdert rakok alá.

Warm Neutrals: itt is pigmentáltabb színekre számítottam, de hétköznapi sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

A Brights-t es a Warm Neutrals-t rendeltem a PINK PANDA-tól.

Kajla

2020. július 17.

Eléggé meglepődve olvastam az értékeléseket itt, nekem a színes verzió van meg, nagyon szép színei vannak és nagyon szép sminket lehet vele csinálni. Én mindig kifestem fehér szemceruzával a szemhéjamat és erre építem fel a sminket. Teljesen elégedett vagyok a termékkel, nem pereg le, nem mozdul el, nem lesz foltos egész nap után sem. Kicsit veszít a színéből, de nem vészes.
Kezdőknek például nagyon ajánlom, mert nagyon könnyen építhető, összedolgozhatóak a színek.
Ha megnézem itt a véleményeket, valószínűleg nem veszem meg, de most örülök, mert nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

elizabethcarter

2020. július 8.

Csalódás. Többször megfogadtam már, hogy többet nem vásárolok a NYX-től, de ez a paletta már tényleg az utolsó csepp. Ennyi pénzért azért elvárná az ember, hogy pigmentált legyen, de legalább látszódjon valami nagyon minimálisan. Nagy nulla ez a paletta senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

RekaEr

2020. május 15.

04 Brights Árnyalat van meg. Nagyon szeretem, szép vidám pigmentált színei vannak! A színes tavaszi nyári ruhákhoz nagyon passzol!

Pár szín kevésbé erős, így ezeket nedves ecsettel jobb felvinni. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Vivih

2020. május 4.

A Brights paletta van meg. Ahogy sokan írták előttem, gyenge a pigmentáltsága, vizesen picit jobb. Ennyi pénzért nem vagyok teljesen megelégedve a termékkel, bár a színek szépek, én vibrálóbbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Babsszi

2020. április 23.

A Brights nevű paletta van meg nekem is. Nagyon kis vidám, színes amit én magamnak sose vettem volna meg viszont örülök, hogy tavaly megkaptam szülinapomra. A pigmentáltsága az valóban közepes, amit én annyira talán nem is bánok mivel építhetőek a színek így én tudom megszabni hogy pl. a piros mennyire legyen arcbavágósan piros. Vannak színek amiket elég nehéz eldolgozni szépen, nem lehetetlen de azért dolgozni kell velük hogy ne legyenek foltosak (pl. sötétkék). Nem igazán porol és én csak korrektort szoktam használni a szemhéjamra, azon simán fent van egész nap (nyilván kicsit azért veszt a színéből). A hétköznapi reggeleken sose nyúlok hozzá nekem ez túl színes, viszont például tavaly ezt a palettát használtam végig a Szigeten és imádtam hogy minden nap teljesen más színű sminket tudtam csinálni egyetlen egy palettával és szabadidőmben is előszeretettel kerül elő, hogy játszadozzak vele egy kicsit. Ami miatt számomra problémás, az az hogy csak világos színek vannak benne. A legsötétebb piros/kék/lila szín se igazából sötét, nem lehet velük sötétíteni a sminket. Persze, ez megoldható egy másik paletta elővételével, de sokkal jobban szeretem ha valami komplett. Összességében nem egy rossz termék, tök jó vele játszadozni, viszont 6 ezer ft-ot egy percig se ér. Pl. az essence-nek vagy a revolutionnek is simán vannak ilyen minőségű és még jobb palettái is sokkal olcsóbban. Az ár-érték aránya miatt 3 és 4 csillag között vacilláltam, de mivel a legjobb barátnőmtől kaptam így az eszmei értéke miatt kissé elfogult vagyok a termékkel szóval végül 4-et kap tőlem. Ha féláron lenne gondolkodás nélkül megadnám neki a 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

CsinCsilla

2020. március 28.

Brights és Warm neutrals paletták birtokosa vagyok, és nagyon-nagyon elégedett vagyok mindkét palettával! A Warm neutrals nemrég érkezett meg hozzám, de mivel nude paletta, és azt adja amit várok, nekem tökéletes. A Brights palettát pedig tavaly halloweenkor használtam mikor Pennywise sminket csináltam magamnak, nagyon szép színei vannak és jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

dsstr1

2020. január 6.

Se nem pigmentált, se nem tartós. Nem jobb egy egyszerű essence palettánál. Sőt, talán még azok is jobbak. Nem utálom, de ennél többet vártam, ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.