NYX Professional Makeup

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16 x 0,83 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sutee, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   $18
Kiszerelés:   16 x 0,83 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

16 színű profi szemhéjpúder paletta. Bársonyosan gazdag textúrájú, pigmentált árnyalatokat tartalmaz, matt, szatén, csillogó és metál finishekkel egyaránt.

4 színkombinációban érhető el: Warm Neutrals, Cool Neutrals, Brights, Smokey & Highlight

Ár: 2000+ posta költség , Eladó: Rekalf6
Állapot: párszor használt, Helyszín: Gárdony, fizetés: banki átutalás, postaval küldöm, sima levélként is megoldható.
3300 Ft NYX Professional Makeup Diamonds & Ice Please Shadow & Liner Set
Ár: 3300 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+915 Ft)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Emma23

2022. március 16.

A Warm Neturlas palettát vettem meg. Imádom ezeket a természetes színeket. Egy jó alappal (Maybelline Color Tattoot használom) nagyon nagyon szép és sokáig fent maradnak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 16.

2021. október 8.

Mini verzióban van meg a Brights. Az árához képest ez a paletta borzalmas. Alig látszanak a színek és nehezen lehet satírozni is őket. Fehér szemhéjalappal sem adják ki azt az élénk színt ami a palettában van. Egy kínai paletta szebb végeredményt nyújtott nekem,mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Szabina82

2021. július 5.

Hétköznapi sminkhez tökéletes. Jól pigmentált színek, könnyen építhető. A nap végéig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

Hexgirl

2021. június 1.

Három palettám is van ebből a szériából. Brights, Utopia és Phoenix. Én nagyon szeretem őket, könnyen eldolgozhatóak, a csillámos színek nagyon szépek és krémesek. Valóban nem a legerősebb a pigmentáció, de ez nem feltétlenül gond hiszen jól építhetőek a színek. Lehet drámaibb és hétköznapi sminkeket is készíteni igazából bármelyik paletta segítségével. Talán az ár az egyetlen, amit én egy kicsit soknak tartok, érdemes leárazáson lecsapni rájuk. Illetve szemhéjalap használata erősen ajánlott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 1.

makeuplover28

2021. március 23.

A Brights palettát szereztem meg.
Pozitívum: Nem porzik, szépen lehet vele dolgozni, a színek kiegészítik egymást. Kezdőknek szuper lehet.

Negatívum: Sokkal-sokkal élénkebb színekre számítottam, nem is igazán építhetőek. Ránézésre nem látszik, de akár hétköznapi sminket is lehet vele készíteni, ami szerintem egy ilyen "élénk" palettánál inkább hátrány, mint előny. A legnagyobb csalódás a bal felső sarokban található csillámos vörös, ami nem vörös se nem csillámos felkenve, inkább rózsaszín, valamint alatta a lila - ezt a két színt vártam nagyon belőle, és felkenve egyáltalán nem olyan színűek, mint a palettában, sokkal halványabbak.

Összességében: A NYX folyton csalódást okoz, úgyhogy nem hiszem, hogy valaha fogok még tőlük vásárolni, de szívesen elhasználom ezt a palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

A Brights palettát szereztem meg.

Spiritcat78

2021. március 15.

A cool neutrals árnyalatban vásároltam meg és ez a paletta jó. Jó, de ennyi. Fentről az első két sort használom a legtöbbet, illetve a harmadikből egy-kettőt, a sötét színek nem illenek bele a mindennapjaimba. Ha elfogy, bevallom őszintén, hiányozni fog, már most nézem mivel tudnám pótolni, mert van egy olyan érzésem, hogy nem lesz újravevős. Lehetnének a színek pigmentáltabbak is, primerrel tartósak, nélküle viszont egy óra után eltűnnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

kisbobitas

2020. november 25.

Nekem a Sugar high nevű paletta van meg amit még külföldön vettem. Nagyon megtetszett, gondoltam jó is lesz. Hát sajnos nem... A mattok nem valami pigmentáltak, a szatén színek is elég fakók, nehéz építeni; a csillámos színek nagyon kemények és így még toppernek sem lehet használni, mert nem sokkal felkenés után az orcámon vannak a csillámok. Mióta megvettem használtam max 3x, azóta a fiókban lapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

L1ll4

2020. november 21.

Az itteni negatív véleményekkel én sem értek egyet. A brights van meg, első ecsetvonásra nem pigmentált, ez igaz, de nagyon jól építhető. A tartóssága szuper, mindig tökéletesen ugyanolyan ahogy reggel felviszem. Nem minden színt tudok belőle kihasználni, de pont jó paletta azokra a napokra, amikor valami különlegesebbet akarok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

DorothySue

2020. szeptember 24.

A Brights-t es a Warm Neutrals-t rendeltem a PINK PANDA-tól.

Brights: Kicsit pigmentáltabb színekre számítottam, főleg a Brights-nál, úgyhogy sokat kell vele dolgozni, hogy látszódjon is valami. Én primert és egy bőr színű szemhéjpúdert rakok alá.

Warm Neutrals: itt is pigmentáltabb színekre számítottam, de hétköznapi sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

A Brights-t es a Warm Neutrals-t rendeltem a PINK PANDA-tól.

Kajla

2020. július 17.

Eléggé meglepődve olvastam az értékeléseket itt, nekem a színes verzió van meg, nagyon szép színei vannak és nagyon szép sminket lehet vele csinálni. Én mindig kifestem fehér szemceruzával a szemhéjamat és erre építem fel a sminket. Teljesen elégedett vagyok a termékkel, nem pereg le, nem mozdul el, nem lesz foltos egész nap után sem. Kicsit veszít a színéből, de nem vészes.
Kezdőknek például nagyon ajánlom, mert nagyon könnyen építhető, összedolgozhatóak a színek.
Ha megnézem itt a véleményeket, valószínűleg nem veszem meg, de most örülök, mert nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.