NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2011. szeptember 18.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

harmonia93

2014. január 28.

Másfél éve vettem, akkor még bedőltem az ígéreteknek. Persze amint kipróbáltam rájöttem, hogy inkább csak placebo, nem használ igazán, ha egyáltalán. De értékelem, hogy nagy mennyiség, jó csomagolás, kellemes mentolos illat és érzés, jól keverhető más rúzsokkal, szájfényekkel. Nem azt csinálja amit ígér, de átlátszó szájfényből a legjobb fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

superhero

2011. március 28.

A leírásnak megfelelően nagyobb, teltebb ajkakat ígér. Nem ezért vettem meg, mert mindennek azért én sem dőlök be :-) De gondoltam, mint sima, színtelen szájfény egy próbát megér. Kellemesen bizsergeti az ajkakat felkenés után (max érzetre lehet ajaknövelő, látványra semmiképp) Picit ragacsos és nekem valahogy hajlamos kifolyni a tubusból azonnal, ha lecsavarom a kupakját. Nagyon kell vigyázni mert elég ha kicsit megnyomjuk és már jön is az egész. Szép fényt ad, de semmi extra. Nem venném újra, de ha már megvan elhasználom :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.