NYX Professional Makeup

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: draculina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Kiszerelés:   2,2 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vízálló, mattra száradó fehér tus, melynek precíz ecsetével határozott vonalak húzhatók.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

makeupqueen1

2020. október 8.

Ha egy rétegben kenjük fel, akkor csíkos, látszanak az ecsetvonasok (pl ha tusvonalat húzunk es töltünk ki)
Ha mégegyszer átmegyünk rajta berepedezik es lepereg.
Csak azert kap 2 csillagot mert nagyon precíz az ecsete, es nagyon szepen pigmentalt.
Nem ajanlom senkinek.

Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 8.

Ha mégegyszer átmegyünk rajta berepedezik es lepereg.
Nem ajanlom senkinek.

Senkinek nem ajánlom.

Vikktoria

2020. április 16.

Én egy nagyon vékony vonalat szoktam húzni vele fekete tus fölé, úgy nem tapasztaltam hogy töredezne. Tényleg brutál pigmentált, szóval pont azért nem kell belőle sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Egy igazán fehér tus. Eddig sehol sem találtam olyan fehér tust, ami ennyire pigmentált. Nagyon tartós, egy kreatívabb sminket nagyon fel lehet vele dobni, akár fesztiválra is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

greti06

2018. április 14.

Nagyon repedezik, es hamar besűrüsödik, ezért nem is igazán szeretem. Viszont egy-egy kép pont jó, és elég jól pigmentált. De hordani a repedezés miatt sose tudtam:( pedig szép lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Grett

2018. április 7.

Olyan szép lenne, ha nem repedezne. Máskülönben az applikátorral könnyű dolgozni és az élénk színe miatt különleges sminket lehet vele összehozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

draculina

2017. október 15.

Előnyök:
-hófehér színe van, feltűnő sminkhez, kreatívkodni tökéletes
-vékony escset amivel szép precíz tusvonal készíthető
Hátrányok:
-kevés van benne
-idővel sűrűbb lesz
-töredezik és lepotyog ha túl vastagon lett felkenve

Összességében ötletes, használható termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Előnyök:
-hófehér színe van, feltűnő sminkhez, kreatívkodni tökéletes
-vékony escset amivel szép precíz tusvonal készíthető
Hátrányok:
-kevés van benne
-idővel sűrűbb lesz
-töredezik és lepotyog ha túl vastagon lett felkenve

Összességében ötletes, használható termék.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol