NYX Professional Makeup

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   $8
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Dúsító és hosszabbító szempillaspirál a sötétebb, sűrűbb és halálosan gyönyörű pillákért - egész nap. Könnyen felvihető, kényelmes viseletet biztosító, rétegezhető formula.

Ár: 1250 Ft , Eladó: BogiJuhasz
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Eple

2020. május 28.

Barna árnyalatban használom, azt szeretem benne hogy egy rétegben természetes hatást lehet vele elérni. Nem tapasztja össze a pillákat, gyorsan lehet vele dolgozni, a tartósságával is elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Fehereszti

2020. május 16.

Nem rossz, de újra biztos nem veszem. Az árát nem éri meg. Pozitívumok, hogy nem pereg és nagyon szép erős fekete, elmélyíti a tekintetet. Viszont ilyen nagy bumszli kefés ecsete van, amit alapból rühellek. Nem lehet szépen felkenni, totál maszatolódik, nem is szépen építhető, és nálam a pillákat is összetapasztja. A pillákat nem emeli ki, nincs egyáltalán műpilla hatása. Csak bevonja kb. Szóval biztosan nem próbálkozok vele többet. Annyira nem rossz hogy 1-2 csillag legyen, de 3 alá nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Vikktoria

2020. április 16.

Sokáig használtam ezt a spirált, de nekem elmaradt a wow hatás, az én szememen inkább természetes a hatása. Amikor kijött az ON THE RISE azonnal lecseréltem rá, az viszont szerelem első látásra! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Egyik legjobb szempillaspirál. Nem pereg le a pillákról a termék, nem maszatolódik. Szépen lehet rétegezni, és több réteg után sem tapasztja össze a pillákat. Dúsít és hosszít is, nagyon szép pillákat csinál, mintha mű lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Dici

2020. február 14.

Sajnos nekem ez a "not worth the hype" kategória. Vízállót vettem belőle, nehezen építkezik, 3szor rá kell menjek, hogy valami látszódjon a pilláimon, és így sem elég drámai, és nem elég fekete sem, igaz nekem szőke pilláim vannak, de pont ezért lenne fontos. Na de este a leszedésével küzdeni kell, alig hozza le a lemosó. Egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

seen

2020. január 20.

Nekem a vizallo van meg. Hat arra pont nem jo..A legjobban elkenodo szempilla spiral amit hasznaltam, pedig volt egy par. A doll eye meg se moccan rajtam, viszont ez sokkal szebb kulonallo pillakat csinal, nagy szemeimen konnyen es gyorsan dolgozok vele...de minek, ha 1 oran belul a semmitol (!!!!) 3 centire a szemem alatt van szétterulve... botrany gagyi! Eletem mellenyulasa (lehet a nem vizallo tartosabb, de aki sminkel, azaz full sminket csinal, vagy hasznal szemranckremet az felejtse el, vagy legalabb vasarlas elott probalja ki ha tudja)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

HeniM

2019. december 14.

Nagyon szép meg minden, de nekem nem teszi elég feketévé a szempillám, meg amúgy semmi extra. Elfogy, sajnos nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

zsibritagnes

2019. december 12.

Hát ez nekem A szempillaspirál. Nem pereg, és csodálatos, hatalmas pillákat csinál, és nagyon tartós. Én minden spirállak összekenem magam, szóval nekem ez nem negatívum. Tényleg csodás végeredményt kapok vele mindig, megéri az árát, mindig újraveszem évek óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

amazing

2019. december 8.

Ez tényleg egy jó spirál! Tartós, fekete, egy rétegben természetes, kettőben már kicsit csomósodik, sosem volt a nap végére lefolyva. Megfelelően dúsít, számomra ez volt a fontos, de aki a műszempillahatás kedveli, annak nem ez lesz a megfelelő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Nikkii0326

2019. november 24.

Eleg vegyesek az erzeseim :/ mar tobb mint kete hete hasznalom es meg mindig rengeteg termeket vesz fel a kefe es nagyon oda kell figyelnem, hogy ne csomosodjanak ossze a pillaim. Viszont ha rendesen le tudom huzogatni a felesleget akkor viszonylag szep pillakat csinal. Dusitja oket viszont egyaltalan nem hosszabit :( nem pereg es nem is kenodik el a nap folyaman

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.