NYX Professional Makeup

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   $8
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Dúsító és hosszabbító szempillaspirál a sötétebb, sűrűbb és halálosan gyönyörű pillákért - egész nap. Könnyen felvihető, kényelmes viseletet biztosító, rétegezhető formula.

alegria800

2019. október 11.

Nagyon szeretem es nagyon orulok, hogy ratalaltam!
Sokaig kerestem novenyi alapi es allatkiserletmentes spiralt, de szinte mind nagyon gagyi vagy allergiat okozott. Sokaig az Yves Rocher - Sexy plump!-ot hasznaltam, de nem voltam vele elegedett, jobb mint a semmi alapon hasznaltam es kozben keresgeltem.
Vegul ratlaltam erre, a barna szinut vettem, mert egyszer azt olvastam az valo a szokeknek es tenyleg igy van. Nagyon igaz!
Ez a masodik barna szinu spiralom, ezert nincs tul sok osszehasonlitasi alapom, de ez nekem szebb mint az elozo (Yves Rocher - Sexy plump!).
Szep, termeszetes hatasu es nagyszeruen lehet vele "No make up" es dramai sminket is alkotni.
Persze en nem vagyok sminkes, csak a kis sajat vilagomrol beszelek. =D
Nekem is tartos es a lemosom nagyon konnyen eltavolitja.
Nem vagyok ra allergias es nem is csipi a szememet. <3
Kedvezo az ara es azt hiszem en le is partoltam melle jo sok evre. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Nagyon szeretem es nagyon orulok, hogy ratalaltam!
Persze en nem vagyok sminkes, csak a kis sajat vilagomrol beszelek. =D
Nekem is tartos es a lemosom nagyon konnyen eltavolitja.
Nem vagyok ra allergias es nem is csipi a szememet. <3
Kedvezo az ara es azt hiszem en le is partoltam melle jo sok evre. =)

IvettPalfi

2019. október 1.

Már legalább a harmadikat használom el belőle, ha ez kifogy, akkor ismét újra fogom venni, engem annyira megvett magának. A tökéletes szempillaspirál számomra a hétköznapokra, elég fekete és elég hosszú pillákat varázsol, kiemeli a szememet, nem eredményez pókláb hatást sem, ami pedig számomra az egyik legfontosabb, nem potyog egy hosszú nap után sem. Nem iritálja a szememet, kontatlencse használata mellett sem, illetve lemosáskor sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

szanii

2019. szeptember 21.

Végre sikerült parfümériás szempillaspiralt vennem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem pókoz. Éppen elég festéket viszek fel, az amúgy is hosszú szempilláimat szepen kiemeli, dusitja. Lehet, hogy ujraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

TheTroublemaker

2019. szeptember 14.

Nem rossz spirál, azért elmarad a műszempillahatás, de hétköznapi sminkhez megfelelő szempillákat csinál. A keféje egész jól szétválasztja a szálakat, nem tapaszt, és nem is pereg. Nem tökéletes, de az általam próbáltak közül eddig ez volt a legjobb. És plusz pont, hogy nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

whiteangel666

2019. augusztus 8.

Az elején imádtam, mondjuk az első két hétben, utána hihetetlen gyorsan beszáradt és nem hozta az elvárt hatást.
Az elején szép volt, nagyon fekete, dús pillál, kicsit sokat vitt fel egyszerre, de szépen rétegezhető, nem pereg, nem kenődik.
Viszont elkeserítően gyorsan megadta magát és azóta használhatatlan :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Viszont elkeserítően gyorsan megadta magát és azóta használhatatlan :(

risecskinlili

2019. július 21.

Az eddigi legjobb szempillaspirál amit használtam! Glamour napok alkalmával vettem meg kuponnal és másnap többen is megjegyezték, hogy milyen szép hosszú pilláim vannak és mennyire hosszabbnak és dúsabbnak tűnik mint eddig. :) Előtte csak maybelline spirálokat használtam de azóta csak ehhez nyúlok. Már másodszor vettem újra és még nem találtam olyat ami letaszítaná nálam a trónról :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

quika

2019. május 17.

Elég gyenge darab. A szempilláimtól egyáltalán nem vagyok elájulva mikor használom. Tartósnak tartós, tényleg könnyű rétegezni és elmosni is. Nem potyog.
Alig várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Alig várom hogy elfogyjon.

vknynelli

2019. május 2.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé. Bennem nagyon ilyen kétes érzéseket keltett. Alapvetően jó lenne, de valami mégsem az igazi. A krém formuláját sem érzem az igazinak, de az ecset sem. Őszintén szólva ráférne egy kis tökélesítés. Tuti nem lesz újra vevős az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Pumpkinpie

2019. április 27.

Szerettem, de úgy emelte ki a pilláimat mint bármelyik drogériás negyedennyiért. Mikor elfogyott megbántam hogy ennyit kiadtam rá. Az ára miatt nekem nem érte meg a hype.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

adrienn9513

2019. április 6.

Nem rossz, tényleg szép pillákat lehet vele elérni, de szerintem semmi extra. Az örök kedvenc Lovely spirál is tud ennyit, csak az jóval kedvezőbben hozzáférhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!