NYX Professional Makeup

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   $8
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Dúsító és hosszabbító szempillaspirál a sötétebb, sűrűbb és halálosan gyönyörű pillákért - egész nap. Könnyen felvihető, kényelmes viseletet biztosító, rétegezhető formula.

Spiritcat78

2021. március 15.

Brutálisan feltuningolja a szempillákat, az égig nyújtóznak tőle. Nekem kicsit ragasztós a festék formulája, nem is jön le könnyen. A keféje hatalmas, ami nálam sajnos fontos szempont. Termékmintát kaptam belőle, amíg tartott élveztem, de nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

hedorka

2021. március 9.

Nekem bevált, a mindennapokra tökéletes, de a hűha érzést azért nem hozza. Nem potyog le, nem kenődik el, a keféje pont jó, viszont én nem tudom építeni, mert akkor összecsomósodnak a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

bernadettu

2021. február 28.

Tavaly előtt adventi naptárban jutottam hozzá, magamtól nem vettem volna meg, különösebb elvarasaim nem voltak.
Alapvetően rövidek a pillaim így nem volt nehéz dolga látványos tekintetet varázsolni.
Az alsó pillasoron hajlamos kenődni.
Szeretem használni de nem venném újra, ár érték arányban vannak jobb és könnyebben elérhető spirálok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Az alsó pillasoron hajlamos kenődni.

Fehereszti

2020. december 26.

Nem rossz, de újra biztos nem veszem. Az árát nem éri meg. Pozitívumok, hogy nem pereg és nagyon szép erős fekete, elmélyíti a tekintetet. Viszont ilyen nagy bumszli kefés ecsete van, amit alapból rühellek. Nem lehet szépen felkenni, totál maszatolódik, nem is szépen építhető, és nálam a pillákat is összetapasztja. A pillákat nem emeli ki, nincs egyáltalán műpilla hatása. Csak bevonja kb. Szóval biztosan nem próbálkozok vele többet. Annyira nem rossz hogy 1-2 csillag legyen, de 3 alá nálam.

Update: mindig elhasználom a termékeket amiért pénzt adok ki, és azt kell mondjam most hogy pár hét után újra elővettem, sokkal jobban tetszik. Tipikusan az a spirál, ami azért szörnyű az elején mert rengeteg festéket vesz fel a spirál, maszatol, kendődik. De most kis használat után milliószor jobb. És amit pluszban észrevettem hogy gyönyörűen dúsít! Ezt egy spirálnál sem vettem észre eddig mert nálam a hosszítás és göndörítés fontosabb, de nagyon tetszik most hogy dús, koromfekete pillákat eredményez. Mindenképp jár így a 4 csillag neki, kellemes csalódás volt újra elővenni! Megszerettem. 😊

Na oké, én meg lassan ott tartok, hogy 5 csillag 😳 a kezdeti hiper maszatolás miatt nem adok azért annyit, de így egy spirál sem dúsította és választotta szét még a pilláim! Szerintem újra fogom venni mert mostanra valami fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

HorvatEva

2020. december 10.

Kb 2 éve vettem meg először, még Athénban. Nekem iszonyatosan tetszik. Nagyon természetes pillákat lehet vele elérni, nem műszempilla hatást kell tőle várni, de építhető és szép az eredmény. Dúsabb és hosszabb is, a színe szép fekete. Nem nehezülnek el tőle a pillák. A keféje puha, nem durva, kicsit nagyobb de simán lehet vele dolgozni, normális mennyiségű festéket vesz fel. Nem pered le és nem maszatok, ez nekem hatalmas pozitívum. Viszont cserébe este lemosásnál, maradéktanul szinte egy egyszerű arctisztítós lemosással eltüntethető, nem lesz pandafolt, nem kell vongálni a szemkörnyéket. Én személy szerint már többször újra vettem, ez a továbbiakban is így lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

dlrexqs

2020. október 27.

Nem szempillaspirálért indultam a drogériába, végül mégis hazajött velem ő is - ajándékként. Az az igazság, hogy ritkán próbálok ki új spirálokat, mivel nagyon makacsok ám a szempilláim, nem hajlandóak sokféle festéket elviselni magukon, ezért a jól bevált darabokat szoktam újravenni, abból probléma úgysem lehet. Viszont ő kíváncsivá tett, korábban még nem használtam a márkától semmiféle szemre való terméket, szóval a drogériában tett látogatásomat követő reggelen vele spiráloztam és azonnal a szívembe is zártam. :)
A kefe kialakítása számomra pont megfelelő, akik viszont a vékonyabb, szilikonos verziót preferálják, azoknak ez nagy bumszlinak tűnhet. Szerencsére könnyen felvihető vele a festék, amely egyébként tökéletes állagú, még két rétegben sem tapasztja össze a pillákat, sőt a pandamaci-effektust bemutató szócikk mellett sem a Worth the Hype spirál szerepel. A dúsító hatása rajtam szembetűnőbb, hosszítani nem nagyon van mit. A nap végén könnyen eltávolítható micellás vízzel. Engem sikerült meggyőznie!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

kisbobitas

2020. október 25.

Hmmm, nem is tudom hova tegyem... Notinos rendelésem mellé kaptam egy kicsi verziót ajándékba, mikor kipróbáltam nagyon tetszett. 2 hétre rá a nagy verziót is megrendeltem, hogy majd ha a kicsit elfogy akkor lesz utánpótlás. Nos, az a wow hatás elveszett nálam. Már nem láttam, hogy a szempilláimat hosszabbítaná. Az jó benne viszont, hogy nem potyog. Sajnos azt tapasztaltam még, hogy a termék pár héten belül csomós lesz. Így utólag belegondolva, a kis verzió 1 fokkal jobb volt. Nem fogom újra venni, olcsóbban jobb spirált találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Honeyhair

2020. szeptember 18.

Na, nekem is lett egy ilyen. És egész jó. Könnyen kezelhető, a keféje nem túl kicsi, nem túl nagy, hozzáfér a rövidebb pillákhoz is, szépen színez, nem maszatol, gyorsan szárad, építhető. Van, aki szerint ez a minimum, ami elvárható egy szempillaspiráltól, mások szerint ez a maximum, amit ha teljesít egy termék, az már a csúcs. Én most nem akarok dönteni ebben, filozofálgatás helyett egyszerűen csak élvezem a használatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Patt94

2020. július 16.

Totál basic én ezért szeretem, mert ilyet kerestem direkt. hosszabbítani abszolút nem hosszabbít a dúsító hatása is minimális, de mint írtam direkt ilyet kerestem, erre tökéletes termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

mamendesz

2020. július 2.

Eléggé love/hate viszonyom van ezzel a spirállal. Eleinte nagyon utáltam, utána volt egy kis idő, mikor szerettem, most viszont sajnos megint visszatért az utálat. Elhasználgatom, de újravenni tuti nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.