Ofra

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: snezi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   $35
Lelőhely:   online külföldről

A napfényes Kalifornia híres utcájának luxusát és csillogását megragadó highlighter sokoldalúan használható, aranyló árnyalata mindenkinek jól áll, és tökéletesen illeszkedik bármely sminkhez.

kisbobitas

2020. augusztus 20.

A Glazed Donut nevű árnyalatban van meg nekem, imádom!! Nagyon tartós és könnyen építhető és szép fénye van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

matyasflora

2020. augusztus 1.

Itt krémmánián sikerült rátalálnom a Glazed Donut nevű árnyalatban, amit innen is nagyon köszönök, mert szerintem ez volt életem legjobb smink vásárlása. Soha többé nem kísérletezem highlighterrel, mert ez A HIGHLIGHTER!!! Ha kicsit óvatosabban viszi fel az ember símán jó hétköznap is, de abszolút elérhető wow hatás is. A legjobb pedig, hogy gyönyörű vizes hatású nincsenek benne hatalmas csillámok, ilketve ez az árnyalt például tökéletes az én tipikus Hófehérke színeimhez.
Egy szóval IMÁDOM, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Egy szóval IMÁDOM, csak ajánlani tudom.

MLotti

2020. július 6.

Egy angol beauty blogon olvastam egyszer, hogy "Ha nincs Ofra highlightered, ragyogsz te egyáltalán?" és nagyjából ezen a ponton dőlt el, hogy nekem szükségem van egyre. Blissful árnyalat lett egyébként, hatalmas szerelem, kicsit mélyebb, rosegold színpompa. Ahogy már írta valaki, elképesztően fényes, gyönyörűen finomra őrölt csillámokkal,amit az űrből is látni, de tényleg. Viszont számomra hétköznapra is viselhető megfelelő mennyiséget alkalmazva. Emellett én használom szemhéjra, illetve belső szemzugba is. Amióta megérkezett, nem is nyúltam máshoz, így én szeretettel ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

veronik34336

2019. május 27.

Eszmeletlen,Holdrol is latni tipusu highlighter,nagyon minimalis kell belole.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Eszmeletlen,Holdrol is latni tipusu highlighter,nagyon minimalis kell belole.

mikkamakka75

2019. március 12.

Sokat hezitàltam, hogy kell-e nekem egy ennyire fényes, szikràzó highlighter, de imádok minden csilli-villi dolgot, úgyhogy csak ràszàntam magam és vettem egy minit. Gyönyörű vizes fénye van ronda csillàmok nélkül, tartós, erősen pigmentàlt.. óvatosan kell vele bànni, ha nem akarok úgy csillogni, mint egy revűtàncos 😅 Egy akàrmilyen laza kis legyezőecsetet is elég csak picit beleérinteni, nekem màr az a fény is épp elég egy nappali sminkhez.
Ez az aranyos szín nem annyira az én vonalam, el is adtam és beszereztem helyette egy hidegebb rózsaszínes àrnyalatot. Nekem az lesz az igazi :) de minőségre ez is fantasztikus..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 12.

Naati

2019. február 4.

Mini változatban van meg a Rodeo Drive árnyalat és imádom. Nagyon szép a fénye, nem csillámos, nagyon durván pigmentált és egész nap szépen bírja. Biztosan beszerzek belőle majd még egy árnyalatot :) Eddig mégcsak a téli világosabb bőrömön próbáltam de kiváncsi vagyok rá hogy fog mutatni nyáron :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

snezi

2018. június 2.

Tökéletesen pigmentált, "blendelve" már nem olyan durván arany, mint amiket a swatchokon lehet látni, így világosabb bőrszínű emberkék is használhatják.
Nem elvárt tulajdonság - legalábbis részemről - ,de nagyon lágy tapintású :P.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Nem elvárt tulajdonság - legalábbis részemről - ,de nagyon lágy tapintású :P.

Esstheer

2018. április 10.

A kedvenc highlighterem! Féláron vettem, de minden pénzt megér. Önmagán a bőrőn is szépen mutat, de egy alap fölött jön ki igazán mennyire vakító. Imádom!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

captainsunflower

2017. július 27.

Tökéletes ragyogás, lágy tapintás, csodaszép szín. Mi kell még?.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Tökéletes ragyogás, lágy tapintás, csodaszép szín. Mi kell még?.:D

Brydzs

2017. június 6.

Aki szereti a csillogást, a vörös szőnyeg feelinget azoknak bátran ajánlom, minden bőrtípusra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.