OGX

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: electropanic99, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Segítség a töredezettség és a száraz haj ellen.

lushgirl

2018. szeptember 24.

Lassan a végére érek a flakonnak. Az Alverde samponomat váltottam le vele. Túl nagy változást az extra összegért sajnos nem vettem észre. Hihetetlenül töredezett a hajam (sose festettem, göndörítettem, vasaltam) és fodrász után gondoltam, ezzel a samponnal és a balzsamjával új életet kezdek...Következő hajvágásnál ugyanúgy néztem ki.
Viszont nem is rontott az állapoton, nem zsírosodott jobban a hajam. És nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

vivieenszabo

2018. augusztus 30.

1 éve vásároltam meg az első tubus OGX samponomat Finnországban, azóta teljes szerelem. Kondícionálóval együtt használom, a hajam azóta fényesebb, selymesebb és sokat nőtt, ami ezelőtt nehezen volt elérhető. Nekem 4 hónapra elegendő egy tubus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

audreyenn

2018. május 8.

Még csak egyszer használtam, tömény ananászlé-zselé...pinnacolada a fejemen. Géles, sűrű állag, nem érzek benne olajat, sajnos.
Nem hidratált annyira, nem vagyok elájulva, a Brazil keratinos ezerszer jobb.
De még próbálkozom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Nem hidratált annyira, nem vagyok elájulva, a Brazil keratinos ezerszer jobb.
De még próbálkozom..

vega713

2018. április 6.

Nagy remenyekkel vettem meg ezt a sampont, bizva abban, hogy en is a szerencses istenitok csoportjaba tartozom majd. Sajnos nem igy tortent. Alapvetoen szaraz a hajam, bar a masodik nap vegere altalaban mar zsirosodik a tove. Ez a sampon nem rontott, de nem is javitott a helyzeten, de ennyi penzert tobbet varok, peldaul hogy a beigert pihepuha haj ne maradjon el. Ketszer mostam meg vele eddig, szaritas utan rot a vege, nehez kifesulni, nem esztetikus. A masodik nap vege fele van par ora, amikor a tove meg nem zsiros es a vege mar nem szaraz, de ezt leszamitva tavol all a csodatol. Raadasul nekem is viszketett tole a fejborom... a John Freida Frizz Ease samponja ugyanez volt, nagy csalodas, hogy ez sem valt be. Az illata finom es mivel nem rontott a hajamon, igy kap ket csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

annita

2018. március 15.

Szeretem az illatát, és igazából a hatásával is elégedett vagyok, a fodrászom szerint is szépek a hajvégeim, fél évvel a vágás után is. Ami viszont kiborít, az a flakon. Pontosabban az, hogy szerintem még legalább a tizede benne van, de olyan sűrű, hogy egyszerűen nem folyik ki, képtelen vagyok kinyerni, nagyon bosszantó. Emiatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

BlindedByLipstick

2018. március 12.

Anya használja, nekem nagyon puhává és selymessé teszi a hajam, tehát elnehezíti, és semmi tartása nincs. A fejbőrömet is irritálja, a hajmosás után 1-2 órával már kibírhatatlanul viszket. Anya viszont szereti, keveset használ, az illatát is szereti, emiatt a 4*.
UP: Anya nagyon szereti, és ezért megkapja az ötödik csillagot is. Neki rövid és festett haja van, nem nehezíti el, tartást ad neki, és noha csak vasárnaponként szokta megmosni, nem lesz tőle zsíros a haja. Én már csak nagyon ritkán használom, akkor is lábborotválásra, arra tökéletes. :D Anya hajára majdnem egy évig elég még így is, hogy néha én is csenek belőle - a mostani flakont 2017 áprilisában vettem, mostanra fogyott el.
Szerk.: Valamiért nem hagy nyugodni ez a sampon. Anyának vettem egy új flakont szombaton, tegnap vele mostam hajat, hogy hátha... Nem vonok le csillagot, mert nem én használom, és soha nem is fogom többet. Nem viszketett a fejbőröm tőle, cserébe gyönyörűen kiszárította a hajam, reggel csak lestem a tükörben, hogy most mit kezdjek ezzel a lobonccal a fejemen. Aki teheti, próbálja ki vásárlás előtt, hátha ismerős, rokon, éhes ragadozó használja, mert ez vagy csodasampon lesz, vagy egy átok. Nálam az utóbbi, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

pollynora

2018. március 7.

Kétségek közt vettem meg ezt a terméket (és a balzsamját is), mert itt az egyik vélemény istenítette, a másik szerint meg totális pénzkidobás. Én tök véletlen vettem meg a sampont, mert balzsamot akartam, csak mivel ugyanúgy néz ki, ezért a sampon landolt a kosaramban... de visszamentem a balzsamért, mert most le van értékelve a Müllerben, gondoltam adok az érzésnek, hamár :D Nos, mint a csillagok számából már sejteni lehet, én az "istenítők" táborát erősítem :) igaz, még csak 1szer használtam, de ez valami CSODA! Egyszerűen egy más szintre lépett a hajam minősége csupán egyetelen alkalom után is. Tapintásra és állagra olyan, minta fodrásztól jöttem volna, érezni, hogy táplálja a hajam, nem száraz, de közben olyan könnyed érzés, szóval egyáltalán nem olajos vagy nehéz. Nekem a hajvégeim mindig szárazak, mert a vége szőkített, de most élettel teli ott is. Kíváncsi vagyok hosszabb távon mi lesz a hatása, tényleg szebben tud-e nőni tőle a hajam, meglátjuk. De egyelőre maximális 5*!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Ladyba

2017. december 28.

Az első sampon amiért ennyi pénzt adtam, német müllerben 7 euró!! Mosás után másnap, mintha leöntöttek volna egy üveg étolajjal, nem hittem a szememnek, felháborító!!! Száraz végű ,leszőkített hajamra vetem, alig bírtam kifésülni! Illata bolondított meg...soha többet!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Amirusz24

2017. október 21.

BORZASZTÓ ÉS FELHÁBORÍTÓ! hogy 2500 forintért kapom ezt a minősithetetlen szart. Sajnos megvettem a balzsamot is. Azon is gomndolkozom hogy eggyáltalán legalább tisztitja -e a hajat ??!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Cathi

2017. május 6.

Megvettem a balzsamot. Már vettem ettől a màrkátòl több fajta balzsamot, egyik se volt jó, adtam egy esélyt ennek is. Bár ne tettem volna! Illata nagyon jó, viszont még jobban törik a hajam, mint azelőtt. A hajvegeim totálkárosak, valamint állandóan kòcolòdik , alul a hajam. Nekem semmi nem vált be ettől a márkátòl, se sampon se balzsam. Penzkidobas volt az egész, mert azért nem a legolcsóbb cucc....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Emolliensek: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Dimethicone, Glycol Stearate
Emulgeálószerek: PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Glycol Stearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Laureth-23, Trideceth-12
Fényvédők: Polyquaternium-6
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Sodium Cocoyl Isethionate, Coco-Betaine, Glycol Stearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Laureth-23, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.