OGX

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hulcsi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Exkluzív formula B7 vitaminnal, biotinnal és kollagénnel. Tápanyagokkal tölti fel a haj szerkezetét, ezáltal revitalizáló hatású.

BJucus

2019. november 19.

Hihetetlenül puha és könnyen fésülhető lesz tőle az alapból nehezen kezelhető hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Bettiful

2019. október 12.

A samponját használtam Amerikában, ott ismertem meg a márkát. Az ott kapható samponok között a legjobbnak mondható szerintem. Puha és fényes lett tőle a hajam. Itthon picit drága a többi márkához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Penge

2019. május 27.

Édes cukorkás illat, dús hab, öblítés után finom puha haj. A biotin tartalom miatt vettem, hajhullás megelőzésre. Nem minden alkalommal mosom ezzel, mivel silikont is tartalmaz, ami néha jó a festett hajamnak, de ha rétegbe rakódna, az már zsírosítaná , ezért néha bio natúr samponnal is mosom. Fejbőröm nem szárítja, szeretem, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

nyuszo

2019. február 24.

A samponját használom...
Nagyon jól tisztít, dús habot képez.
Az illata egy az egyben Pink Sugar (szerintem).
Élmény vele a hajmosás, igazi luxus érzetet kelt...
5-6 napot simán kibír 2 hajmosás között!
Kiadós, hónapokig elég egy flakon, így az árát is megéri!
Ez már a 3. OGX samponom, és mindegyiket nagyon szerettem!
Teljesen elégedett vagyok a márkával, és a többi tagját is ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 24.

A samponját használom...
Nagyon jól tisztít, dús habot képez.
Az illata egy az egyben Pink Sugar (szerintem).
Élmény vele a hajmosás, igazi luxus érzetet kelt...
5-6 napot simán kibír 2 hajmosás között!
Kiadós, hónapokig elég egy flakon, így az árát is megéri!
Ez már a 3. OGX samponom, és mindegyiket nagyon szerettem!
Teljesen elégedett vagyok a márkával, és a többi tagját is ki fogom próbálni!

reikaa

2019. február 17.

Régóta szemezgettem az OGX termékekkel a Müllerben, pár hete rászántam magam és beinvesztáltam a balzsamra és a hozzá tartozó samponra is. Sajnos nem váltotta be teljesen a hozzá fűzött reményeket... Szép volument ad a hajamnak és nagyon jó lesz a tartása, viszont percekig tartó öblítés után is egy ragadós, fura érzet marad a hajamon a használatuk után. Még nagyobb probléma, hogy egy napon belül vállalhatatlanul zsírossá teszi a töveket. :( A húgom is kipróbálta és bár az ő haja egyáltalán nem zsírosodik, a termék használata után ő is ezt tapasztalta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Blackey

2018. december 29.

Tavaly vettem Ausztriában, a Bipa-ban és imádom!
Ezt vettem és a keratinosat.
Véletlenül vettem belőle sampont is, de azokat nem próbáltam, mert elég érzékeny a fejbőröm, de ezek a balzsamok nagyon szuperek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Tavaly vettem Ausztriában, a Bipa-ban és imádom!
Ezt vettem és a keratinosat.

Momo87

2018. június 26.

Sampon helyett véletlen a balzsamját vettem meg.... én hajmosás előtt bemasszirozom a fejbőrömbe és a hajvégekre picit elegyítve 100%os kokuszolajjal😊 hajnövesztés céljából vettem, de remekül ápol 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Qassam

2017. december 28.

3 hónapja használom. Először Angliában vettem ezt a sampont plusz kondicionálót hozzá és a hajmosás utáni amplifyning lotion. Vekonyszálú, töredezèsre hajlamos a hajam. Szép, erős és dús tőle a hajam. A fodrászom megis jegyezte, hogy milyen jó most a hajam. Aztán elmondtam neki hogy, mit használok. Itthon a Müller drogèriába kapható. Az árát nézve is megéri, mert minimum két hónapig elég nekem. Az illata is jó. Ha sampont fogok cserélni az csak azért lesz, mert rövid frizurára vágyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

hulcsi

2017. augusztus 13.

Ud.08.12. Az illata csodás továbbra is,hatása...hm...semmi extra...sőt....és 3hhez drága.... Nagyon kecsegtetőek voltak az ogx cuccok a polcon, gondoltam borsos ára ellenére kipróbálom. Hozzáteszem majdnem dupla akkora, mint a versenytársai. Hamarosan ki is fogom próbálni, de elöljáróban fontos leszögezni, hogy valami isteni az illata!!! Megelőlegezem az 5☆-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.