OGX

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hulcsi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Exkluzív formula B7 vitaminnal, biotinnal és kollagénnel. Tápanyagokkal tölti fel a haj szerkezetét, ezáltal revitalizáló hatású.

Ár: 1200ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvátel és posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Sisko

2021. november 1.

Akar hanyszor ennek a markanak a termekeit hasznalom, mindig nagyon izgatott vagyok. Vasarlasnal orommel viszem haza, az elejen nagyon szivesen hasznalom viszont par het utan teljesen raunok es varom hogy elfogyjon. Tette a dolgat, neha visszaterek hozza de nem o a kedvenc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Panni43

2021. július 1.

Sajnos nem vált be :(
Használatával a hajam csak szárazabb lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Sajnos nem vált be :(
Használatával a hajam csak szárazabb lett.

yokkoa

2021. február 21.

Nagyon szeretem a samponját, de kellett mellé balzsam is, ezért választottam ezt. Hát elég nagy csalódás sajnos! Bosszant benne a szilikon (a samponban lévőnek sem örültem, de legalább a balzsamban ne lenne!), de szemet hunytam volna felette, ha hatásos. Sajnos nekem nem az. Egy jó ideje már hozzá sem nyúlok, csak áll a polcon. Kábé semmit nem csinál a hajammal. Nekem a legfontosabb az lenne, hogy lesimítsa, ne gubancolódjon, és némi súlyt, tömörséget is adjon, anélkül, hogy elnehezítené. Oké, nem nehezíti el, de mást sem csinál. Gubancolódik mellette a hajam, ugyanúgy kell rá hajápoló, hogy ki tudjam fésülni mosás után. Szóval nálam semmi értelme (extra vékony szálú, selymes hajam van). Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Cserne

2021. január 11.

Én csak ténylegesen erről a balzsamról tudok nyilatkozni.
Rosszat kimondottan nem tudok mondani, nem szárít és nem okoz problémát a hajjal. Mivel balzsam, ezért a hajtövemre nem teszem, csak a hosszára.
Ami legelső alkalommal megfogott, és szinte emiatt használom, az az illata. Nem tudnám mihez hasonlítani, de nagyon finom illata van és a hajon is érződik.
Nagy kiszerelésű, de sokat is kell használni belőle. Nem olyan selymes, mint más balzsamok (legalábbis, amiket én eddig használtam), de jól kifésülhető a hajam, nem gubancolt. A színe tényleg lilás és engem is nagyon a hamvasítóra emlékeztet. :D
Összességében ezért adnék rá egy hármast, mert se nem nagy hűha (kivéve az illata! Fenomenális!), de nem tartom pénzkidobásnak sem, mert rosszat nem tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

Én csak ténylegesen erről a balzsamról tudok nyilatkozni.

hzsvitamin

2020. november 24.

Nos kezdem azzal, hogy nem az én hajtípusomra van ez a kis cucci, de csak ez volt kapható a müllerben, és megőrültem már valami szulfát mentesért. Úgyhogy megvettem. Úgyhogy megpróbálom ennek fényében viszonylag objektíven értékelni.

Szárít. De ha nincs száraz hajad és inkább az a probléma, aminek a megoldására van a termék, akkor simán lehet, hogy akár csodaszer. Vállát felhúzó, kezét oldalra kitevő "nem tudom" emotikont érdemes ide mentálisan bevizualizálni.

Illata egész jó. Lila, emiatt az agyam állandóan arra asszociál hogy szőke hajra való terméket használok, nem tudok ettől elvonatkoztatni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Agnes91P

2020. október 5.

A samponját már próbáltam, az nem jött be, nagyon lelapította a hajamat, és nem is akartam nagyon kipróbálni a balzsamot, de az illata elcsábított, szerintem valami isteni :) Hatása sajnos már nem annyira, nem rossz, de vannak balzsamok, amiktől puhább hajam. Más balzsamokkal váltogatva azért elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

BJucus

2019. november 19.

Hihetetlenül puha és könnyen fésülhető lesz tőle az alapból nehezen kezelhető hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Bettiful

2019. október 12.

A samponját használtam Amerikában, ott ismertem meg a márkát. Az ott kapható samponok között a legjobbnak mondható szerintem. Puha és fényes lett tőle a hajam. Itthon picit drága a többi márkához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Penge

2019. május 27.

Édes cukorkás illat, dús hab, öblítés után finom puha haj. A biotin tartalom miatt vettem, hajhullás megelőzésre. Nem minden alkalommal mosom ezzel, mivel silikont is tartalmaz, ami néha jó a festett hajamnak, de ha rétegbe rakódna, az már zsírosítaná , ezért néha bio natúr samponnal is mosom. Fejbőröm nem szárítja, szeretem, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

nyuszo

2019. február 24.

A samponját használom...
Nagyon jól tisztít, dús habot képez.
Az illata egy az egyben Pink Sugar (szerintem).
Élmény vele a hajmosás, igazi luxus érzetet kelt...
5-6 napot simán kibír 2 hajmosás között!
Kiadós, hónapokig elég egy flakon, így az árát is megéri!
Ez már a 3. OGX samponom, és mindegyiket nagyon szerettem!
Teljesen elégedett vagyok a márkával, és a többi tagját is ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 24.

A samponját használom...
Nagyon jól tisztít, dús habot képez.
Az illata egy az egyben Pink Sugar (szerintem).
Élmény vele a hajmosás, igazi luxus érzetet kelt...
5-6 napot simán kibír 2 hajmosás között!
Kiadós, hónapokig elég egy flakon, így az árát is megéri!
Ez már a 3. OGX samponom, és mindegyiket nagyon szerettem!
Teljesen elégedett vagyok a márkával, és a többi tagját is ki fogom próbálni!

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.