Old Spice

Ár:   692 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 750 Ft

Ár: 672 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 750 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

TimMonroe

2018. december 12.

Nagyon finom illata van. Erősen habzik, jól tisztít, az én börömön olyan sokáig nem maradt meg, de egy két órán keresztül tartotta intenziven. Biztos újra veszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

lacee4

2017. december 29.

Szeretem ezt is, jó az illata, nincs vele semmi gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Szeretem ezt is, jó az illata, nincs vele semmi gond.

roddo

2016. szeptember 8.

Bár már elég régen volt, hogy használta, de úgy emlékszem hogy remek és tartós illata volt, illetve a habzása is teljesen rendben volt. Ha valamikor újra a kosaramba kerül megpróbálok még részletesebb véleményt formálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

eeniko

2016. április 7.

Párom kedvence. Mindig újra megveszi, és tényleg nagyon jó, tartós illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Párom kedvence. Mindig újra megveszi, és tényleg nagyon jó, tartós illata van.

Lilu

2016. január 17.

Nagyon finom illata van, ami sokáig megmarad tusolás után a bőrön. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

Nagyon finom illata van, ami sokáig megmarad tusolás után a bőrön. Újravevős.

starflo

2015. július 22.

Párom használja, jól habzik, nem szárítja a bőrét, és az illata valami isteni, egyszerűen imádom :) Csodaszer, mert így engem is kényeztet a hosszantartó illatával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

bbertie

2013. december 6.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon szeretem az illatát!
Múltkor beszaladtam az intenzív osztályra, és valami kivételesen friss férfiparfüm illat csapott meg, kiderült, hogy az egyik beteg mosakodott ezzel (szegénykém egyedül volt férfi10 nőbeteg+4 női dolgozó között), mindannyian elaléltunk az illatától, megegyeztünk, hogy mindenki vesz otthonra egy ilyen tusfürdőt az Embernek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon szeretem az illatát!

nagy.nikike

2013. július 17.

Párom használja és imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Párom használja és imádom az illatát.

dorisz13

2013. május 28.

Páromnak vásároltam meg, szerintem isteni az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Páromnak vásároltam meg, szerintem isteni az illata :)

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.