Old Spice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2014. október 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az Old Spice Whitewater egy tiszta és pezsdítő illat, melyet mindig előkaphatsz, ha a felüdülés nagyszerű érzése után áhítozol.

Nazolka

2018. április 16.

Kellemes illata van , jól fertőtlenít borotvalkozás után . Talán a legjobb Old Spice illat nekem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Nicu

2017. július 24.

Párom szereti, elégedett vele. Teszi a dolgát, de nem bántja a bőrét. Én is szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

anitaanett

2015. március 22.

Sokkal jobban tetszik az illata, mint az Old Spice Original-é, kellemes férfias illat, szerettem, amikor barátom ezt használta, de már az Original-t használja sajnos. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

cirmicica

2015. március 19.

Szerintem a legjobb illat mindegyik közül....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

Szerintem a legjobb illat mindegyik közül....

vatsafi

2014. november 3.

Párom használja, szereti, én is rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

Párom használja, szereti, én is rajta.

nta2

2014. július 31.

Az illata nagyon kellemes, de sajnos tele van alkohollal, nem jó a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Az illata nagyon kellemes, de sajnos tele van alkohollal, nem jó a bőrnek.

pitypang6666

2014. március 22.

Ahoz képest hogy old spice, nem vált be. EGGYIKSEM. rettentően alkoholos, csípős, és szárító hatása van... dehidratált érzés!!! Az illata viszont kellemes, tartós, de akkormár egy edt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Vaslady

2014. március 5.

Leirásban olvasom,tiszta és pezsditő...Az,az,az ! És még megtoldanám,az egyik legjobb,legfinomabb férfi illat ,számomra.Ultra sexy :) Nálunk sajnos nehéz beszerezni,mert sajnos nem találni az üzletek polcain,de már megvan rá a megoldás.Karácsonykor ajándékcsomagolásban szokom venni férjemnek,persze a hozzá illő tusfürdővel.Másrészt,nagyon jó árban is van,szoval szerintem meg is éri az árát.Egyebként is megvagyok elégedve az Old Spice termékekkel,ugyhogy őt csak ajánlani tudom,tartós is,még este is érezni a finom kis illatot,bőrközelben,jó hozzá bujni a kedveshez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

bogarka

2014. január 7.

Lényeg: nem rossz illat ;) Sőt, szerintem nagyon férfias. ( az hogy mennyire jó borotválkozás utáni arcszesznek, nyilatkozni- szerencsére- nem tudok :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.