Old Spice

Ár:   692 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 672 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. február 29.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 672 Ft

Illata akár 7 órán át tart.

Ár: 672 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 750 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

SAttila

2018. december 14.

Nem rossz, illata és a habzása is jó, de egy idő után szárítót és utána neki állt zsírosodni a hajam tőle. Kár érte és másnak bátran ajánlom másnak mert amúgy egy kiváló termék. Ki tudja, talán még vesszek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

TimMonroe

2018. október 24.

Klasszikus. Friss, határozott, könnyed illat. Tartós, jól habzik, jó állag. Szeretem, mindig van a fürdőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Szityike

2018. október 22.

Isteni illatú friss, fűszeres illat, párom egyik kedvence a Lagoon mellet az Old Spice-on belül! Imádom én is férfias illatvarázsát, és azt, hogy óriás méretben is kapható! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

bettina28

2018. szeptember 21.

Párom használta, szerintem nagyon jó, férfias illata van. Több tusfürdő volt neki odatéve a zuhanyzóhoz, de mikor ezt használta mindig egyből megéreztem a különbséget, pedig a többinek is finom illata volt. Nagyon szereti az Old Spice termékeket, nekem egyedül az összetevőik nem tetszenek. Sajnos ahogy nézegetem az általa használt termékeket, mindnek csúnya az INCI-je.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

lacee4

2017. december 29.

Nagyon jó illata van, egy ideje már csak ezt a tusfürdőt használom, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Nagyon jó illata van, egy ideje már csak ezt a tusfürdőt használom, szeretem.

kissannamarika

2017. november 10.

a barátom használta évekig, nagyon szeretem az illatát, hosszan kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

a barátom használta évekig, nagyon szeretem az illatát, hosszan kitart.

Nicu

2017. július 24.

Párom teljesen rákattant erre az illatra mindenből. Nem bántja a bőrét, jól habzik, és hosszan érezni utána az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Karesz1985

2017. május 6.

Ezt használom deoban is. Classic, a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 6.

Ezt használom deoban is. Classic, a legjobb.

Rika90001

2016. október 20.

Férjem csak ezeket a márkákat használja,nagyon szereti,jó illatú, kellemmes. Állandóan újraveszem 😊.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

nicolebunny

2016. június 1.

Barátomnak vettem, mert a nagy kiszerelés akciós volt, és megtetszett az illata :D Szeret vele fürdeni, és én is kipróbáltam, és nagyon jól hűsít. Az illata rajta nagyon sokáig érződik. Nagyon sokáig elég volt a normál méretű is, totálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.