Olfactive Studio

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Egy lenyűgöző és intenzív téli illat, amely olyan erős hangokat tartalmaz, amelyek visszhangozzák az óriási sequoják hatalmát. Bertrand Duchaufour által 2017-ben kifejlesztett elixir,  melynek fényképészeti ihletése Roger Steffens (kálifornyai hippikultúra...utánanézős!) 1973-as fotója egy hölgyről, aki egy kaliforniai vörösfenyő erdőben sétál, melyet a napsugarak felgyújtottak (Redwood Alian a címe)...a kép aurája a szaglás értelmezésére törekszik, hogy felfedje titkos aspektusát...hmmm"

Fej: bergamot, gyömbér, sáfrány, muskotályzsálya

Szív: sequoia, Himalaya nard (Nardostachys jatamansi), fekete tea, tömjén

Alap: kakaó, pacsuli, bőr, styrax

elvanui

2018. január 18.

Hogy ez milyen gyönyörű... Legutóbbi Le P-látogatásom alkalmával találkoztunk, én eddig nem is tudtam a létezéséről. Úgy egyáltalán az illatháznak se szenteltem különösebb figyelmet.
A képet, amihez készült, hibátlanul átadja, hihetetlenül érzékletes alkotás.
Fafüsttel indul, nemes illatos fák fűszeres füstjével. Szokatlan, hogy egy illatban ilyenek legyenek a fejjegyek, általában ahhoz vagyok szokva, hogy a füstöt szép türelmesen ki kell várni:). Aztán jönnek a kicsit gyantás-ciprusos-tölgyes fás illatok, gondolom, ez lehet a vörösfenyő, nem tudom, de gyönyörű. Tömjént, fűszereket (elhiszem róla, hogy az a sáfrány) érzek még, és a leszáradás füstös tea, földes pacsuli, és az a finom-finom elszenesített sztóraxgyanta, amit ilyen csodásan valódinak még egy parfümben sem éreztem ( egy picit mindig tartok itthon, mert imádom, ha az ágyneműs szekrény átveszi az illatát - FloraSense-ét ajánlom). Mint egy álom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

A képet, amihez készült, hibátlanul átadja, hihetetlenül érzékletes alkotás.

lazolkov

2017. november 29.

A Woody Mood kezdeti fényesen atmoszférikus tölgyfái (cédrusok??? változó) szárazak, földesek, fűszeres megjegyzésekkel, melyek egyre illatosabbá válnak. Az aranysárga gyömbér roppant finom keserűsége, erős és határozott fekete tea illatával karbaöltve lenyűgöző.
Indulnak a füstölők, megjelenik a pacsuli, földes, tüzes hangulat lesz úrrá, a nemes bőrökön, itt-ott egy-egy tábla feketecsoki illata is feldereng...roppant finom hátterek, nemes, lágy és szelíd leszáradás, mintha valami füstös scotch (inkább ír) is meghúzódna a háttérben.
Ez a fajta illat, amely nem enged el könnyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Ez a fajta illat, amely nem enged el könnyen!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.