Ombia

Ár:   450 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók

• Szilvamag-olajjal és mandulaolajjal gondoskodik a jóleső ápolásról és minden bőrtípus ápolására alkalmas.
  • A makadámdió olajat és napraforgó olajat tartalmazó formula simogatóan puhává varázsolja a bőrt és érzékien meleg illattal kényeztet a hideg téli napokon.

vikkimore

2016. január 26.

Isteni illata van, édeskés, tényleg kiérződik a szilva (vagy cseresznye?) belőle. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Most le van akciózva 300 Ft-ra, el is hoztam mindet belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

aalexaa

2016. január 21.

Szuperjó ez a krém! Olcsó (ha jól emlékszem, 450 forintért vettem), jól hidratál, főként lábra használom, de kentem már egész testre is, sőt - töredelmesen bevallom - egyszer az arcomra is. Az illata annyira csodálatos, hogy az szavakkal leírhatatlan... A dobozból engem leginkább marcipánra emlékeztet, de a bőrön előjön valami isteni gyümölcsösség (lehet, hogy tényleg szilva, nem tudom, nem szeretem a szilvát, szagolgatni sem szoktam). Remélem, lesz még legközelebb is, mert muszáj betáraznom belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak