Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2013. január 19.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Glicerinnel, jojoba olajjal és E-vitaminnal a normál és érzékeny bőr mindennapi ápolásához. A bőrápoló olajok és nedvességtartó faktorok válogatott kombinációja védi a bőrt a kiszáradástól.

Penci0808

2018. május 22.

Nagyon jól hidratálja a bőrömet örök kedvenc krémem marad. Nagyon gyorsan könnyen beszívódik és szuperül hidratál. Nagyon sokszor újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Linuxo

2017. szeptember 3.

Könnyű kis krém, ami pikk-pakk beszívódik. Ragacsos utóérzet nélkül, kellően hidratál. Egyetlen egy hibája van számomra, az pedig az illata. Klasszikus krém illata van, de nekem kicsit büdöskés. Találtam ennél sokkal finomabb illatú hidratáló krémet egész testre (Alverde sheavaj), és inkább azt vásárolom újra számtalan alkalommal. De ez a termék is teljesen rendben van, a tudását nézve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

szaboszilvia28

2016. június 14.

Szerintem jó kis krém, és pont ugyanazt tudja mint az agyonreklámozott vagy agyonárazott (pl. BodyShop...) testápolók, nem is tudok rá mást adni mint 5 csillagot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Orchid

2015. január 6.

Könnyű, folyós krém, ami hihetetlen gyorsan felszívódik és tartósan hidratál. Nekem bejött, valószínű, hogy a sötétkék kupakos társát is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

koan

2014. október 19.

Könnyű nyári testápoló diszkrét illattal, gyorsan beszívódik és kellően hidratál. Bevált, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Arita

2014. szeptember 14.

Már a második tégellyel használom el, nagyon jól bevált nekem, könnyű nyári testápolónak. Az illatát imádom, és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

mandulafa

2014. március 10.

Már lassan egy éve használom ezt a krémet és imádom. Allergia miatt ekcémás a bőröm és a jobb karom annyira ki tud sebesedni, hogy nem tudom behajlítani fájdalom nélkül (húzódik a bőr) vagy pulcsit sem tudok felvenni (ami télen eléggé zavaró), viszont mióta rátaláltam erre, csak be kell kennem és perceken belül javul a bőröm. Sima hidratáló krémnek is használom és ott sem találtam negatívumot. Nagyon szeretem, mert nem zsíros állagú (a dry skin, sötétkék kupakú a zsíros változat) és gyorsan beszívódik. 3 másik ismerősömnek is bevált ekcémára. Csak jót tudok róla mondani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 10.

Kimi

2013. november 20.

Nagyon megszerettem. Hidratál és egy pillanat alatt beszívja a bőröm. Biztos, hogy még sokszor újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Bibi

2013. szeptember 10.

Sűrűnek sűrű, de nagyon zsírosnak nem nevezném. Kellemes, szappanos illata van, én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

jetroh

2013. február 6.

Nagyon zsíros,nehezen felszívódó sűrű állagú krém,de mindenképpen a legjobbak közt hidratál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.