Ombia

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edelmayereniko, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Ombia Bodycare testápoló normál bőrre, természetes avokádó olajjal és értékes E vitaminnal, kifejezetten normál bőr hidratálásához. Semleges Ph.

laregina

2020. december 3.

Nekem abszolut nem jott be. Nehezen szivodik be, ragacsos erzetet hagy, nem is hidratal megfeleloen. Az illata nem rossz. Olcso, de annyit is er amennyi az ara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

dorqaap

2020. október 24.

Nekem a testápoló nem olyan extra fontos, ezért az olcsóbbak is jól működnek nálam, mert csak hideg időben kell kennem. A mostani szezonban ezt vettem meg, mert olcsó volt, kiadós. Illata finom, jól beszívódik, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Taylor25

2018. március 1.

Ár-érték arányban verhetetlen! Nagyon kellemes illatú, jól kenhető állagú, hamar beszívódik. Nagyon jól ápol. De száraz bőrűeknek többször kell kenni egymás után, így hamar elfogy. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

lovi9407

2017. január 5.

Ár-érték arányt tekintve nagyon jó kis krém. Így télen nekem kicsit kevés, tényleg inkább normál bőrre van kitalálva, de nyárra szerintem újra veszem. Kellemes, igazából tipikus testápoló illata van, könnyű állagú, gyorsan beszívódik. Megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

idnA

2015. október 24.

Gyorsan beszívódó, könnyű kis testápoló, Niveához hasonló illattal. Normál bőrre tökéletes, száraz bőrűeknek kevés lehet, azoknak a sötétkék változatát ajánlom. Az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

Vizililiom

2015. augusztus 1.

Egészen addig utáltam a testápolókat, amíg ki nem próbáltam ezt. Végre egy olyan termék, ami könnyen beivódik a bőrömbe, nem hagy zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Moonbride

2015. június 30.

A sötétkék változathoz hasonlóan ezt is nagyon jó testápolónak tartom, de azt inkább hideg időben, ezt pedig ilyenkor szeretem használni. Hamar beivódik, a csodás Nivea/ápoltság illat pedig még sokáig körüllengi az embert. Emellett jól hidratál, az ára pedig hihetetlen, pláne ennyi remek tulajdonság mellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

petran

2015. február 10.

Nagyon jó krém, jól hidratál, sokáig elég. Én a száraz bőrűeknek valót jobban szeretem, de ez is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

balkanfan

2015. február 2.

Tökéletes testápoló, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros nyomot maga után, a száraz bőrömet viszonylag hosszú ideig hidratálja. Kérdezhetnétek, h. száraz bőr esetén miért a normál bőrre való testáplót használom - a sötétkék változata engem nemhogy nem hidratál, de egyszerűen be sem szívódik a bőrömbe érdemben és hosszú ideig ragacsosnak érzem magam. Az utóbbi időben átszoktam a "mindenmentes" termékekre, így ha ez elfogy, nem biztos, hogy újra fogom vásárolni, de nem a minősége miatt. A sajátmárkás testápolók közül szerintem az egyik legjobb, ha nem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

tuncsa

2014. augusztus 17.

Gyorsan felszívódik, ápol és jól kenhető. Ár/érték arány tökéletes. Nivea illattal. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology