Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: huszka.adrienn, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

OMBIA Naturkozmetik kézkrém sárgabarackmag olajjal a rendszeres kézápoláshoz..

Makk Zsuzsó

2012. május 23.

Nagyon jó kézkrém. Finom barackillatú, az állaga is pont jó, amilyennek egy natúrkozmetikumnak lennie kell. Azonnal megszünteti a szárazságot, bársonyos, puha lesz tőle a kézfejem. Ár/érték arányban szerintem a legjobb. És a ligetszépeolajos is ugyanilyen szuper! (Csak az Aldiban lehet kapni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

macsekable

2012. április 16.

Ez sem jött be. A nagyon száraz területekkel nem tudott mit kezdeni, és ott viszketett is tőle a bőröm (valószínűleg az illatanyagra vagyok érzékeny). Az illata kellemes. Olcsó. De ennél több jót én nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 16.

veravera

2012. január 16.

Ez a krém szuper, puha, hidratált és barackillatú lett tőle a kezem. Elég nehéz bedolgozni, mert kifejezetten zsíros krém, de a hatás miatt megéri, főleg télen. És olcsó is, különösen natúrkozmetikum-vonalon. Én az Aldiban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0