Ombia

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   28 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicatapmancs, Módosítva: 2021. március 1.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A  2% ureával és hyaluronsavval dúsított intenzív ápoló hidratálja a bőrt és csökkenti a ráncokat. Bőrét simává és ápolttá teszi. Az intenzív ápolót magában vagy a mindennapi arcápolóval is lehet használni. Bőrbarát tulajdonsága bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zanot

2021. április 17.

Most már bő egy hónapja használom és úgy érzem a kombinált bőröm kifejezetten szereti. Vizes állagú, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos réteget. Szinte semmi illata nincs, az a minimális, ami van el is párolog kb fél perc alatt.
DE szerintem csak bizonyos kor alatt vagy bizonyos bőrtípus esetén jó termék: édesanyám 60 felettiként el sem tudja kenni az arcán, mert azonnal beszívja a bőre, neki nem vált be annyira, mint nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Regi09

2021. április 17.

Jó illata van, víz állagú emiatt gyorsan beszívódik, és jó puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Reniroka

2021. április 14.

Korábban Inkey list és The Ordinary hyaluront használtam. Nekem ez is ugyanannyira bejött. Vizesebb állagú, elkenés után olyan "csúszós" érzés, de nekem hamar felszívódik. Mivel nagyon olcsó, nem nagyon sajnálom és folyamatos kézmosástól és fertőtlenítéstől megviselt kezeimre is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 14.

TheMadHatter

2021. március 8.

Nem is tudom mit gondoltam...Nagyon rossz. Nem hidratál/ápol, ellenben ragacsos lesz tőle az arcom, és nagyon büdös. Én egész nap érzem azt a szagot, és nagyon kellemetlen :( Nem szeretek termékeket kidobni, de valószínűleg az lesz a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate, Xylitylglucoside, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Anhydroxylitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Színező anyag. (Zöld)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.