Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babanyuszi, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körmöknek tökéletesen fedő és ragyogó színt ad, valamint a köröm szerkezetét keményítő és erősítő kalciummal ápolást és védelmet biztosít.

Zsokaa

2015. december 3.

Nekem egy bézs árnyalat van belőle. Gyorsan szárad, nem is pattog le hamar. Teljesen jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

sebidori91

2013. július 14.

Nekem a 18-as pink butterfly nevezetű rózsaszín van meg. Egy rétegben is szépen fed, gyorsan szárad. tartóssága 2 max 3 nap, de ez lehet az én körmöm hibája is,mert erőssen töredezik. Mindenesetre egy erős négyes. (lehetne fényesebb, szélesebb az ecsete stb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

KvamurLamur

2013. július 1.

Egy nagy, lakkos bevásárlótúra után (közben :D) beugrottam az Aldiba, a szokásos kornspitz-sonka-saláta kombinációért, amikor megláttam, hogy egy komplett doboz sor a fenekével van kitéve, láttam felette a kiírást, hogy ezek bizony lakkok. Találomra belenyúltam és kihúztam a "magic fuchsia" árnyalatot. "Hmm, szép."
Hazahoztam, aztán jól elfelejtettem. Nos, jelentem megtaláltam és nem szép, inkább GYÖNYÖRŰ, a fukszia alap tele van hideg színű mikrocsillámokkal, amiktől lilás ragyogást kap a lakk. Felkenni nagyon könnyű volt, az ecsete egy picit sok lakkot vesz fel, érdemes alaposan lehúzni. Egy rétegben is egészen jól fed, ha alaposan dolgozunk, de kettő réteggel már tényleg tökéletes.
A többi árnyalatra nem emlékszem igazán, mert legközelebb ugyan megnéztem őket, de nem maradtak meg túlzottan... Azok is ilyen jók vajon?
A tartósságáról nem tudok nyilatkozni egy teljes napja van a körmömön, eddig hibátlan. Upd. lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

elfi777

2013. június 28.

nem vagyok lakkozós fajta, de tavaly rám jött az 5perc, és vettem egy olyan vöröses-csokis színűt (lövésem nincs, mi az árnyalat neve)
nem emlékszem, meddig száradt, és lehet, én kentem vastagon, de egy réteg elég volt, és bő egy hétig fent maradt pattogás nélkül, és a színe álomszép:)
csak azért adok négyest, mert egy bolti saját márkához képest drágállom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

csak azért adok négyest, mert egy bolti saját márkához képest drágállom

szamira

2013. május 13.

Hát nem tudom, én most nagyon fölhúztam magam ezen a lakkon. Egy rétegben iszonyúan csíkos, alig fed és negyed órája várom, hogy megszáradjon, de már vagy 3x belenyúltam. Utálatos. Pedig a színe olyan szép babás-bézs gyöngyházfényű. Na jó, legyen két csillag, de csak az ára és a színe miatt. De az Astor után tényleg rémálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

babanyuszi

2013. március 11.

Nagyon szeretem az ombia lakkokat: olcsóak, tartósak, tökéletesen fednek és max. 1 perc alatt szépen meg is száradnak :) Sőt, van olyan lakkom, ami már több, mint 2 éves és még mindig teljesen jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Emolliensek: Lecithin
Emulgeálószerek: Lecithin
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60725, Red 30 / CI 73360, CI 74160, CI 74260, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891

Acetone 0 0

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.