Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lábápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

StrawberryCheescake

2014. március 1.

Már más a csomagolása!
Szuper ez a krém, nem ragad és valóban hidratáló hatású! Árban is jó 150ml és 500Ft.
Én kézkrémnek használom. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Már más a csomagolása!
Én kézkrémnek használom. Csak ajánlani tudom.

nagykriszti

2013. december 22.

Sok krémet kipróbáltam kezemre, lábamra, de csak ennek a krémnek érződött a hatása másnapra is. Kézkréme a sok konyhai pancsolás után is rendbe rakja a bőröm. Sok-sok tubussal elhasználtam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 22.

Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Triacetin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.