Ombia

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml.   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: c.ancsa, Módosítva: 2013. február 27.

Kiszerelés:   50 ml.
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kalcium komplexszel, Q10 koenzimmel és mustármag olajjal rendszeres használat mellett optimalizálja a bőr stuktúráját, javítja rugalmasságát és bizonyíthatóan csökkenti a ráncok mélységét. Az E-vitaminnal együtt az éjszala folyamán tartósan elősegíti a bőr regenerációs folyamatát.

Anita1978

2018. július 9.

Nekem teljesen bevállt - vettem egy szérumot is belőle, ami pumpás (nem mindig kapható). Kb ennyit tudnak a sokkal drágább, neves termékek is. Jó illatú, selymes krém, jól hidratál, a ránctalanító hatása meg ugye hosszú távon jelentkezik, szóval majd 10 év múlva beszámolok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

FelineWise

2015. április 22.

Abszolút tökéletes. Nemrég olvastam egy cikket, amelyben különféle (komoly márka nevű és "no name") arckrémek hidratáló és ránctalanító hatását tesztelték (a legdrágább krém húszezer forint volt). Az abszolút díjat ennek a termékcsaládnak az éjszakai kréme vitte el, mint az egyetlen(!) valódi ránctalanító hatást mutató készítmény, mely kiváló hidratáló is egyben. Jómagam akkor vettem meg az első tégely nappali és éjszakai krémemet belőle. A ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére nincsenek még (sicc!), a krémek azonban döbbenetesen jók. A napokban vettem belőlük három újabb tégellyel. :) Szuper termék, fantasztikus illattal. Bársonyos, tökéletesen hidratált bőrt ad -- száraz bőröm van! Az áruk pedig hihetetlen: 999 Ft./db.! Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

camo85.03

2014. szeptember 9.

Kedvező az ára. Nagyon jól hidratál és feszesít. Éjszakára használom, mert fényes lesz a bőröm tőle, vagy smink alá. Már a harmadik tégelyt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

ezsila

2014. augusztus 12.

Már 2 éve használom ezt az éjszakai krémet (a lila tetejűt). Teljesen elégedett vagyok vele. Este bekenem az arcomat, és másnap is, egész nap hidratált és puha tapintású a bőröm. Elég hamar pattanásosodik az arcom, de amióta ezt használom nincs ilyen gondom. Nappalit nem használok, mert az már sok lenne a bőrömnek. Többféle drága készítményt is kipróbáltam már ez előtt, de igazából csak ez vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

mayeradrienn01

2014. január 7.

Teljesen elégedett vagyok! Kedvező ár, tökéletes minőség! Könnyen felszívódik. Bársonyos bőrt érzek használat után. Nem csillog, nincs zsíros hatása, így smink alá is tökéletes. Jól táplálja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 7.

b.krissy

2013. június 4.

Nekem ez a krém nem vált be, az éjszakai rosszabb mint a nappali, kézkrémnek használtam el. Az Ombia Anti Age családja viszont nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 4.

c.ancsa

2013. március 20.

Mostmár itt az ideje hogy véleményezzek. Nagyon vegyes érzésekkel tölt el ennek a krémnek a használata. Egy kicsit bánt, hogy sokszor olvasom tőletek, hogy ilyen-olyan olcsón milyen jó dolgokat vesztek. Szerettem volna ha nekem is jó valami ami olcsó. :/ A krémet kibontva és ránézve könnyű az állaga, ha megdöntöm az üveget akkor elég folyós is. Amikor bele nyúlsz is ez az érzete. DE!! Amikor az ujjaimmal elkezdtem kenni az arcomra, olyan... nem kellemes érzés. Mintha csirízes lenne. Ragad tőle az ujjam az arcomhoz, és annyira hogy húzza az arcbőrömet. :/// Ha bele akarom masszírozni az arcomba (ami nem árt, könnyebben beszívódik) akkor majdnem fáj az arcom, annyira húz. Nem hiába éjszakai krém, nagyon-nagyon nehezen szívódik fel! Zsíros bőrűeknek nem ajánlom, mert nagyon sokáig fényes tőle az arc. Zsíros, de azt is lehet benne érezni, hogy van benne hatóanyag. Amikor arcradírozás után kenem egy kicsit bizsereg, csíp, de csak kellemesen, érezhető a hatása. Szépen feltölt, viszont a vízhiányomat egyáltalán segíti ki. :/ Nem veszem újra szerintem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ubiquinone, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sorbitol h 1 1

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0