Ombia

Ár:   319 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Védő- és ápoló hidratáló kézkrém az igánybevett és száraz kéz napi ápolására.

Csipetke

2019. január 4.

Szuper kis kezkrem. Finom kellemes illat. Ilyenkor télen is egész jól hídratál. Gyorsan felszívódik. Az ágyam mellett van esténként ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Nyancatfluff

2019. január 4.

Szerintem nagyszerű termék, amit ennyi pénzért kár lenne kihagyni. Nagyon tetszik az illata is ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

googles

2018. március 21.

Ez egy teljesen jo kezkrem. Beszivodik, apol, finom, de nem tolakodo az illata (es viszonylag termeszetesnek hat), ennyi penzert pedig igazan nincs ok panaszra. Na majd ha egy occitane-os kis kezkrem igy apol tobbezer forintert a par ml, akkor panaszkodjunk errol az aldis kremrol. Konkretan occitane-os kremeknel a taplalas sokszor nulla, csak az illatuk jo es egy par percig hidratalnak, de kiszaradt kezre nem jok, meg csipnek is.
Visszaterve erre az aldis kremre, ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

Visszaterve erre az aldis kremre, ajanlom.

Juca84

2018. február 6.

Az átlagosnál jobb kézkrém. Nagyon olcsó, az illata jó (már aki szereti a shea vajas dolgokat) Nekem kicsit nehezen szívódik be, de nem vészes. Összességében érdemes tartani belőle egyet otthon...házimunkák után kicsit ápolni a kezeket, de kell mellé egy ütősebb cucc a táskába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Ez nagyon olcsó. És emellett rossz is. Olyan semmilyen. Felkenem, beszívódik tök nehezen, aztán 15 perc múlva megint kenhetem, mert olyan száraz a kezem. Kétszer vettem eddig két különbözőt, de soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

csilla9292

2017. november 8.

Finom illata van, nagyon puha lesz tőle a kezem. Picit zsírosabb érzést hagy maga után, de ettől függetlenül nekem nagyon bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

HRenata

2017. október 12.

Olcsó, elég gyorsan beszívódik, rendszeresen használva szinten tartásra jó, kiszáradt bőrre vagy téli hidegben szerintem kevés lenne. Illata nem túl erős, nem is kellemetlen, de meglennék nélküle. Összességében nekem olyan egynek elmegy termék, nem kifejezetten rossz, de nem is lett kedvenc, várom hogy elfogyjon végre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

kgyrk

2017. szeptember 23.

Nincs benne semmi extra, de ennyi pénzért nem is vártam igazából semmi különöst. Gyorsan beszívódik, viszonylag jól is hidratál, az illatát nem tudnám mihez hasonlítani, de zavarónak sem mondanám... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

kovacsrekaa

2016. szeptember 22.

Számomra büdös.
Naponta több alkalommal is kenem vele a kezem (mosogatás után, kézmosás után, zuhanyzás után) ami ezáltal nem szárad ki. Puha, nem érdes, nem repedezik szét. Nagyjából egy borsonyi terméket kell alkalmaznom, így szerintem hónapokig ki fog tartani (ha többet kenek, nem szívja be a bőr).
Szeretem. De nem fogom újra venni, messze van tőlem az aldi és egy kézkrémért nem éri meg beugranom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Számomra büdös.

SCOFIELD

2016. június 12.

Munkába tökéletes, gyorsan felszívódik, isteni illata van. Ennyi pénzért szinte ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Színezék. Narancssárga.